Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Nije imao koga da stavi da ne igra sa 2 zadnja vezna, Real nema igraca kao sto je Modric, mislim tog tipa nesto izmedju centralnog i ofanzivnog veznog.
    Tačno je da Real nema igrača takvog profila, i da bi on eventualno mogao surađivati sa Xabiem ali otom potom. Prvo treba vidjeti dali će on i doći, pa da vidimo šta će biti sa Lassom, pa eventualni transfer Lucasa. Tek kad se ovo riješi onda možemo diskutovati o tome gdje će ko igrati. Mada nebi bilo loše u timu imati igrače tipa Luke ili Lucasa, sve u svemu biće zanimlivo do kraja augusta ;)

    Comment


    • Fiorentina have stressed that Juventus target Stevan Jovetic will only be sold if a club meets their €30million valuation.
      Jovetic has been linked with a switch to Serie A champions Juventus after their sporting director Beppe Marotta revealed his desire to take the 22-year-old to Turin.
      "I spoke with the owners and they told me that the player is not on the market," Prade told Sky Sports Italia.
      "But there is a gentlemen's agreement and if someone makes an offer for him close to €30million (£23.5m), without some players in exchange, we can sit at a table and discuss.
      "But we want to keep Jovetic."
      Ima li Juve para za Stevana ??
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ima,i ako bude dogorelo istresce 25-30 miliona ali do tog trenutka Marrota ce pokusati na sve nacine da ublazi ponudu,od ponude igraca do rata itd itd,nikad nije direktno otisao bez visesatnih pregovora po igraca,jednostavno u stanju je da se cenjka danima,nekad izgubi igraca(Aguero) a nekad prodje vise nego odlicno(Vidal).

        Comment


        • "This is another step in my career, another dream that has come true. This has been a massive thing in the media, people chasing me in my home. This is not normal, I will chase them back".

          "I have come to a dream team that will progress. I want to be a part of the future, of the history of this club. I'm only thinking about what's ahead".
          Čuj da napreduje, hahahah čitav život čovijek mašta da zaigra za PSG, jbg nije lako igrati za jedan takav klub, klub sa takvom historijom i takvim renomeom. ;)

          Comment


          • Originally posted by edohz View Post
            Čuj da napreduje, hahahah čitav život čovijek mašta da zaigra za PSG, jbg nije lako igrati za jedan takav klub, klub sa takvom historijom i takvim renomeom. ;)
            O kome je rec ?? Nisi naveo gore ko prica, Ibra ili Silva ?? Sve u svemu, to su gluposti, prica za mediju, ali da ce PSZ daleko dogurati, svakako istina, mislim da ce i u LS debelo da iznenade, mi ustvari jos nismo svesni kakvu ekipu PSZ ima, da ne govorim da im je Carlo trener.

            @Layzick Pa ocekivao sam da ima Juve da ga plati al reko' sta znam, a nisam ni znao kad se sve sabere da je Juve prosle sezone dao preko 100m evra. Vidal je bio strasno i neverovatno pojacanje, za po meni male pare.

            A mogu i Milanezi da ga ugrabe, zaradise oko 65m jura od ove dvojice, svakako ce bi jurnjava za njim.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • @Freshman91
              Ma na Zlatana mislim, još samo da karijeru završi u Anžiju, mada kako je krenuo to je veoma realna opcija ili da ode u Kinu kako bi se iznova dokazivao

              Ma PSG će završiti ko plavci iz Manchestera, jedino ih sreća može izvući pa da dobiju lake protivnike u grupnij fazi. I prošle sezone su imali ubjedljivo najjači tim u Francuskoj pa ništa, potencijala imaju za dobre razultate a dali će ih ostvariti to nezz

              Comment


              • Ma Zlatan je cudo od igraca...

                Ne bi se slozio da ce zavrsiti kao Blue Moon, oni nemaju idiota na klupi, zato sam i napomenuo Carla. Njima je manje vise Pastore bio najjace pojacanje uz Motu prosle godine. Sada, Ibra, Laveci, Silva, to su sve WC igraci. Prejak tim imaju, uzece Francusku a da se ne oznoje. Gledaj ovaj podatak:

                PSG expenditure this season so far: 77,440,000£
                The rest of the leage expenditure: 37,312,000£
                Smesno zaista, Ligue 1 ce biti jako neinteresantna ove godine...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • @Freshman91
                  Ma gdje nije smješna liga, al to da imaju strašan tim to stoji...

                  Comment


                  • Ako gledate plate ovih igrace upada u oci da Maxwell ima jednu od najvecih plata,a karijera mu je u padu...to je dokaz sta sve moze Mino Raiola,cudesni menadzer i prevarant,zastupa i Balloteli-a,on moze i vrijeme izrezirati,cudo od covjeka
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Ako gledate plate ovih igrace upada u oci da Maxwell ima jednu od najvecih plata,a karijera mu je u padu...to je dokaz sta sve moze Mino Raiola,cudesni menadzer i prevarant,zastupa i Balloteli-a,on moze i vrijeme izrezirati,cudo od covjeka
                      Jest prevarant čuo sam za njega, često ističe da ima dobre odnose sa talijanskim sivom eminencijom, mutan čovjek do bola. Pa čim zastupa Maria,Zlatana,Bolmela ne može biti čist nikako

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        O kome je rec ?? Nisi naveo gore ko prica, Ibra ili Silva ?? Sve u svemu, to su gluposti, prica za mediju, ali da ce PSZ daleko dogurati, svakako istina, mislim da ce i u LS debelo da iznenade, mi ustvari jos nismo svesni kakvu ekipu PSZ ima, da ne govorim da im je Carlo trener.

                        @Layzick Pa ocekivao sam da ima Juve da ga plati al reko' sta znam, a nisam ni znao kad se sve sabere da je Juve prosle sezone dao preko 100m evra. Vidal je bio strasno i neverovatno pojacanje, za po meni male pare.

                        A mogu i Milanezi da ga ugrabe, zaradise oko 65m jura od ove dvojice, svakako ce bi jurnjava za njim.
                        Oko 70 miliona su ulozili prosle godine,kad se oduzme prodaja igraca i dobijene pare.Mada sve je to placeno u vise rata,tako da tek treba da se naplate te pare,al ima Juve para,inkasirao je sa stadionom mnogo prosle sezone.

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Oko 70 miliona su ulozili prosle godine,kad se oduzme prodaja igraca i dobijene pare.Mada sve je to placeno u vise rata,tako da tek treba da se naplate te pare,al ima Juve para,inkasirao je sa stadionom mnogo prosle sezone.
                          Naravno nisam racunao prodaju igraca, znam da kad se sve sabere, 70m je klub u deficitu. Ali znaju ljudi sta rade, Juve ulazi na velika vrata u LS, mnogo dobar skauting su odradili prosle godine sa Vidalom, Lihstajnerom i ostalima, i ove godine sa Atomskim Mravom i dvojcem iz Udinea se taj dobar skauting nastavlja. Napadaca da dovedete i kraj price.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Treba realno,jos levi bek i barem jedan napadac ali napadac koji ima 20 golova u nogama,i zato se juri Persie,Cavani,Suarez itd itd ...da ne nabrajam.

                            Comment


                            • O Kavaniju je dosta tiho ovog leta, realno bi i on i Hamsik trebalo otici, bez LS nista ih ne vezuje za Napulj, sem ljubav prema klubu i pare. Suska se da ce Persi produziti ugovor, a Siti odbija da proda Dzeku, mada sam uveren da ce momak otici odatle.
                              Vezni red vam je jak kao crna zemlja, Asamoa, Isla, Pirlo, Vidal, Markizio...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment




                              • Najjeftinije, za 2 meseca 31 godina...

                                Gabi Mudingaji
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X