Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vezni igrac Palerma, Afriyie Aquah(20), je postao igrac Parme! Momak iz Gane je dosao na pozajmicu, uz mogucnost otkupa polovine ugovora, ako zadovolji naravno. Inace je bio prosle sezone standardan i imao je zapazenu ulogu timu sa Sicilije. Forza Parma!

    Comment


    • Aquah je veliki talenat,jos jedan dobar posao Parme.Bredley presao iz Chieva u Romu,Castan takodje pred potpisom.Verrati blizu prelaska u PSG,sve je dogovoreno jos da prodje medicinski pregled.

      Comment


      • Behrami i Gamberini i zvanicno u Napoliu
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • ROLANDO, IT'S MILAN AND NOWHERE ELSE. His post made ​​the front of Corriere dello Sport: "I want to join AC Milan," proclaimed Rolando. Announced as successor to the Thiago Silva in Rossonneri, defender of FC Porto (26 years) is "waiting for a call of Milan and claiming he would only accept this solution." Problem: The Dragons wants 15 million euros, where the Milanese do suggest that 10m would do the job..
          Inter wants Sahin. According to Marca, Inter Milan and Nuri Sahin would agree to a loan of one year. The Turk, 23, was having really low playing time, cause of injury, and now when in Madrid the competition is preety tougher than ever, Sahin would like to go elsewhere, to start playing regulary.
          Dobar potez bi bio dovodjenje Sahina...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Smesno je to sto hoce da daju za Rolanda 10 miliona evra.Pa ne ulazi u poslednju godinu ugovora, jos tri godine mu traje ugovor.Koje skrtice...
            Izgleda se i Fenerbahce umesao, pa ce morati da budu malo vise konkretniji.

            Dobar posao je odradio Napoli.

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Dobar potez bi bio dovodjenje Sahina...
              "Želim ostati u najvećem klubu na svijetu. Imam želju uspjeti ovdje i želim dokazati svoju vrijednost u Madridu. U ovom klubu živim svoj san",
              Inače ima potpisan ugovor da augusta 2017 tako da ne ide on nigdje ;)

              Comment


              • Originally posted by edohz View Post
                "Želim ostati u najvećem klubu na svijetu. Imam želju uspjeti ovdje i želim dokazati svoju vrijednost u Madridu. U ovom klubu živim svoj san",
                Inače ima potpisan ugovor da augusta 2017 tako da ne ide on nigdje ;)
                Ako ove sezone ne bude imao znacajnu ulogu bice prodat, nevezano da li to on zeli ili ne. Murinjo ga nece drzati beskorisnog u ekipi to je sigurno.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Ako ove sezone ne bude imao znacajnu ulogu bice prodat, nevezano da li to on zeli ili ne. Murinjo ga nece drzati beskorisnog u ekipi to je sigurno.
                  Tandem Sami-Xabi mu predstavlja problem, plus Lass i Granero koji su tu i kad na sve ovo dodamo Sahina zaista nije lako Mourinhu. E sad Lass je blizu odlaska a zdrav Sahin je izmislio fudbal za Granera( jedino je ovaj malo bolji u defanzivi). Sahin će igrati i imat će zavidnu minutažu, samo da ga povrede zaobiđu što je za njega i najvažnije

                  Comment


                  • Originally posted by edohz View Post
                    Tandem Sami-Xabi mu predstavlja problem, plus Lass i Granero koji su tu i kad na sve ovo dodamo Sahina zaista nije lako Mourinhu. E sad Lass je blizu odlaska a zdrav Sahin je izmislio fudbal za Granera( jedino je ovaj malo bolji u defanzivi). Sahin će igrati i imat će zavidnu minutažu, samo da ga povrede zaobiđu što je za njega i najvažnije
                    Dovodi Modrica, to je jos jedno mesto u vezi, mislim da nema on tu sanse bilo kada da napravi nesto.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Dovodi Modrica, to je jos jedno mesto u vezi, mislim da nema on tu sanse bilo kada da napravi nesto.
                      Modrić nikako ne može igrati sa Xabiem(tu je Sami) a pogotovo ne može biti njegova zamjena, tu je Sahin i eventuano Granero. Puno je toga napisano na forumu o Modriću pa nebi ponavljo istu priču, mada i ako bi došao on bi samo mogao igrati umjesto Ozila ili Angela pa da tu Mourinho pravi određene rotacije. On Sahinu ne ugrožava poziciju kod Mourinha, bar ja tako mislim.

                      Comment


                      • Ja sam to i pisao da ce on uci u napadacku rotaciju ali nije nemoguce da ce ga Murinjo u odredjenim situacijama drzati na centralnom veznom sa Alonsom, kakav Sami on je visak u tom Realu.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Ja sam to i pisao da ce on uci u napadacku rotaciju ali nije nemoguce da ce ga Murinjo u odredjenim situacijama drzati na centralnom veznom sa Alonsom, kakav Sami on je visak u tom Realu.
                          Moguće je da bi igrao i centralnog ali poznavajući filozofiju Mourinha koji obožava da igra sa dva defanzivna vezna na sredini, u cijeloj toj priči Sami se fenomenalno uklapa a pogotovo njegova saradnja sa Xabiem, ko prati Real zna o čemu pričam.

                          Možda je bio loš prvu sezonu, ali prošla i to pogotovo finiš sezone gdje je bio fenomenalan. I tu formu je prenjeo i na EP koje je odigrao maestralno, tako da nezz što bio bio višak u Realu.

                          Comment


                          • Igrace dosta puta centralnog kada se zabunkiraju ekipe protiv Reala jer onda nema svrhe da igra sa 2 zadnja vezna, zato ti kazem da ce Sahin da ispusi jer kada god se bude neko bas branio on ce da igra sa jednim zadnjim a to ce sigurno biti Xabi.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Igrace dosta puta centralnog kada se zabunkiraju ekipe protiv Reala jer onda nema svrhe da igra sa 2 zadnja vezna, zato ti kazem da ce Sahin da ispusi jer kada god se bude neko bas branio on ce da igra sa jednim zadnjim a to ce sigurno biti Xabi.
                              Oko 80% ekipa u Španiji a možda i više protiv Reala igra klasičan bunker pa ako šta bude na kontru bude, i u svim tim mečevima Mourinho je uvijek igrao sa dva zadnja vezna pa i kad su u timu bili i Benzema i Higuain zajedno, tako da sumnjam da će on to sad nešta mjenjati zbog Luke. Tandem Xabi-Sami nije ugrožen niti sekunde dolaskom Modrića a niti oporavljenim Sahinom. Sve u svemu Mourinha očekuju slate muke pogotovo ako Lass ostane u klubu.

                              Comment


                              • Nije imao koga da stavi da ne igra sa 2 zadnja vezna, Real nema igraca kao sto je Modric, mislim tog tipa nesto izmedju centralnog i ofanzivnog veznog.

                                Comment

                                Working...
                                X