Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by edohz View Post
    Zlatan Ibrahimović .........Veliki igrač za male utakmice.

    Nikad nije bio igrač koji je u velikim utakmicama bio igrač odluke, tj.odlučujući faktor koji bi eventualno odveo svoju ekipu do samog vrha nekog kontinentalnog ili interkontinentalnog takmičenja, bilo na klupskom ili reprezentativnom nivou.

    Kao i svaki tvoj stav zasnovan na najmasovnijem misljenju koje postoji. Ako 5oro kaze da je vazduh zut a 4oro da je providan ti ces reci da je zut.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Kao i svaki tvoj stav zasnovan na najmasovnijem misljenju koje postoji. Ako 5oro kaze da je vazduh zut a 4oro da je providan ti ces reci da je zut.
      Najvažniji gol u karijeri mu je onaj protiv Italije, petom na Euru 2004. Ostale je davao Zaragozama, Catanijama, Parmama, i sl. ekipama uz poneki izuzetak tipa gola iz penala protiv Arsenala ili onog gola iz ofajda protiv Reala, kad je tek došao u Barcelonu.

      Pa navedi mi jedno polufinale ili četvrtfinale (pošto do finala nikad nit' je došao, niti će doći) Lige prvaka u kojem je odigrao zanačajnu ulogu i bio prevaga svom timu, pa ga poveo u iduću rundu? Ako to nisu velike utakmice, onda ne znam šta jesu.

      I sve ovo potvrđuje moju tezu da je on Veliki igrač za male utakmice.

      Comment


      • @manda banuj zato sto se ne slazem sa tobom koji opet kao i uvek imas pogresno misljenje. Kada neko kaze da Maradona nije najveci a da su od njega veci Cr7 i Messi mora biti u najmanju ruku ismejan jer je to vredjanje svih nas koji znamo fudbal.

        @ehz za pocetak Interova druga titula pod Mancinijem. Pogledaj poslednje kolo
        Last edited by LBJmvpFORlife; 13-07-12, 13:12.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          @ehz za pocetak Interova druga titula pod Mancinijem. Pogledaj poslednje kolo
          Svaka mu čast, najjači je svih vremena.

          Daj navedi mi golove koje je dao u polufinalima LP ili četvrtfianlu EP/SP. Može i osmina finala ili četvrtfinale LP, ali protiv neke jače ekipe, recimo kad je onda sa Interom igrao protiv Man. Uniteda ili sa Milanom protiv Barcelone.

          Dakle, utakmice u kojima je on svojim golom donio prevagu i odveo svoju ekipu u polufinale ili finale.....takvih nema, niti će biti

          Comment


          • Originally posted by edohz View Post
            Svaka mu čast, najjači je svih vremena.

            Daj navedi mi golove koje je dao u polufinalima LP ili četvrtfianlu EP/SP. Može i osmina finala ili četvrtfinale LP, ali protiv neke jače ekipe, recimo kad je onda sa Interom igrao protiv Man. Uniteda ili sa Milanom protiv Barcelone.

            Dakle, utakmice u kojima je on svojim golom donio prevagu i odveo svoju ekipu u polufinale ili finale.....takvih nema, niti će biti
            Mancester je tada igrao finale LS i bio prejak za svez Murinjov Inter koji nije mogao da prodje nije imao igraca koji bi mu kako tako doturio loptu. Protiv Barse je odigrao savrseno skoro svaki put. Protiv Intera je bio povredjen dok je bio u Barsi. Sto ne menja cinjenicu da je 9 puta bio sampion i to 8 zaredom do ove godine. To nema cenu, on je konstantno najbolji tokom cele godine. A ti igraci o kojima ti pricas su imaginarni, zapravo nisu. Maradona i debeli Ronaldo su bili takvi, donekle Zidan, kad djavo odnese salu uzmu i dobiju te sami, niko vise nikada.

            Sa njima trojicom naravno ga ne uporedjujem to bi bilo previse glupo.

            Comment


            • Originally posted by edohz View Post
              Svaka mu čast, najjači je svih vremena.

              Daj navedi mi golove koje je dao u polufinalima LP ili četvrtfianlu EP/SP. Može i osmina finala ili četvrtfinale LP, ali protiv neke jače ekipe, recimo kad je onda sa Interom igrao protiv Man. Uniteda ili sa Milanom protiv Barcelone.

              Dakle, utakmice u kojima je on svojim golom donio prevagu i odveo svoju ekipu u polufinale ili finale.....takvih nema, niti će biti
              Covek je rekao da je trenutno najbolji spic na svetu sto ne znaci nuzno da je najbolji svih vremenena.Ko je od sadasnjih spiceva bolji od njega?

              Gde god da je igrao njegova ekipa nije bila medju najuzim favoritima za osvajanje Lige Sampiona(izuzev Barselone), ali to je druga prica.Nemoj mi samo reci da si ocekivao da ce on sa reprezentacijom Svedske da dogura dalje od cetvrtfinala, sto je za njih plafon.Nije bio okruzen saigracima koji su svetska klasa, falila mu je ta podrska u LS i zbog toga je prolazio kako je prolazio.I protivnicima je naravno bilo lako da zaustave Ibru.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Mancester je tada igrao finale LS i bio prejak za svez Murinjov Inter koji nije mogao da prodje nije imao igraca koji bi mu kako tako doturio loptu. Protiv Barse je odigrao savrseno skoro svaki put. Protiv Intera je bio povredjen dok je bio u Barsi. Sto ne menja cinjenicu da je 9 puta bio sampion i to 8 zaredom do ove godine. To nema cenu, on je konstantno najbolji tokom cele godine. A ti igraci o kojima ti pricas su imaginarni, zapravo nisu. Maradona i debeli Ronaldo su bili takvi, donekle Zidan, kad djavo odnese salu uzmu i dobiju te sami, niko vise nikada.

                Sa njima trojicom naravno ga ne uporedjujem to bi bilo previse glupo.
                Igračina je i to samo takva. Onakva kontrola lopte, za igrača njegove visine je nešto nevjerovatno. Sjajan šut, udarac glavom, dribling na malom prostoru, sve to ga čini jednim od tehnički najpotkovanijih igrača svijeta trenutno (složio bih se da može ići rame uz rame po tome, sa Messijem i Cristianom).
                Ali da bi bio veliki igrač, potrebno je nešto više od valjanja lopte i ponekog ekstra gola.

                Jedino gdje se mogu složiti sa tobom je to da je Veliki igrač debeli Ronaldo. Veći i od Messija i Cristiana i Zlatana zajedno, zato jer je mogao doći poslije godinu dana pauze od povrede, u Japan i Koreju i svoju reprezentaciju odvesti do zlata, praktično sam. Veliki je igrač Zidan, koji na zalasku karijere, svoju reprezentaciju (koja će kasnije popucati po svim šavovima), odveo do finala SP-a.

                Armanda ne treba komentarisati, jedan jedini neponovljivi ;)

                @Maric
                Jah eto, jadnicak, nije imao igrače u Juventusu, Interu, Barceloni, Milanu, čuj nije bio okružen igračima svijetske klase
                Last edited by edohz; 13-07-12, 13:40.

                Comment


                • Realno , EURO je odigrao fantasticno , ali nije on kriv sto sa sobom ima 2-3 igraca koji znaju voditi loptu , ostali su smijesni ..

                  On nanize po 2-3 protivnicka igraca , da loptu Rosenbergu npr. koji ostane sam i uspije se spetljati , nije tu Ibra nista kriv ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • ma ovo nije nikako dobro,pa seria a iz godine u godinu slabi,eto sad ibra i silva odose van jao jao pa nekad je seria a bila najaca,vecina najboljih igraca je igrala u seria a a vidi sad vecina ih odlazi vanbundesliga i francuska ce bit jace od seria a uzas a i uefa sta ceka vise ,sto ne limitira ove silne transfere sa velikim ciframa i to od klubova koji su vjestacki preko noci napravljenu u neku silu kao sto su city i psg.

                    Comment


                    • Prica ti o Svedskoj. On je Milanovu titulu uzeo maltene sam. Koliko je samo utakmica dobijeno njegovom briljantnoscu. Pa jedno 10 najmanje. To nije velicina? Interovu drugu titulu takodje maltene sam, kad se povredio Roma ih stigla iako su imali dvocifrenu bodovnu prednost. Nemoj da se salis.

                      Comment


                      • Originally posted by edohz View Post
                        Igračina je i to samo takva. Onakva kontrola lopte, za igrača njegove visine je nešto nevjerovatno. Sjajan šut, udarac glavom, dribling na malom prostoru, sve to ga čini jednim od tehnički najpotkovanijih igrača svijeta trenutno (složio bih se da može ići rame uz rame po tome, sa Messijem i Cristianom).
                        Ali da bi bio veliki igrač, potrebno je nešto više od valjanja lopte i ponekog ekstra gola.

                        Jedino gdje se mogu složiti sa tobom je to da je Veliki igrač debeli Ronaldo. Veći i od Messija i Cristiana i Zlatana zajedno, zato jer je mogao doći poslije godinu dana pauze od povrede, u Japan i Koreju i svoju reprezentaciju odvesti do zlata, praktično sam. Veliki je igrač Zidan, koji na zalasku karijere, svoju reprezentaciju (koja će kasnije popucati po svim šavovima), odveo do finala SP-a.

                        Armanda ne treba komentarisati, jedan jedini neponovljivi ;)

                        @Maric
                        Jah eto, jadnicak, nije imao igrače u Juventusu, Interu, Barceloni, Milanu, čuj nije bio okružen igračima svijetske klase
                        Ne bih bas rekao da je sam odveo Brazil do finala te 2002. Neke zasluge su imali i Rivaldo i Ronaldinho, posebno Rivaldo

                        Comment


                        • Originally posted by edohz View Post
                          @Maric
                          Jah eto, jadnicak, nije imao igrače u Juventusu, Interu, Barceloni, Milanu, čuj nije bio okružen igračima svijetske klase
                          Rekao sam izuzev Barselone.Dok je on igrao za Milan i Inter nikada nisu ti timovi bili prvi favoriti za osvajanje LS zbog uspona Barselone i jacanja engleskih klubova, a i neki od klubova koji su izbacili njegov tim su dogurali daleko u toj sezoni LS.Da li kada je igrao za Inter, je tada bio u uzi izbor favorita?Ili da li je Milan veci favorit od Celzija, Junajteda, Barselone, Reala?


                          Edit: Da ne pricam da je tada Inter vodio Roberto Mancini u cije smo se trenerske kvalitete vise puta uverili.
                          Last edited by Ricma; 13-07-12, 13:54.

                          Comment


                          • kakve to nebuloze pricate da ibra nije za velike meceve pa samo to nije bio u barci jer mu njihov sistem to nije dozvoljavao ,dok je u ostalik klubovima itekako bio igrac utakmice u velikim mecevima.pa sta vam je ,pa nije on cristiano pa da nije igrac za velike tekme ,alo on je ibra jedan jedini

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Ne bih bas rekao da je sam odveo Brazil do finala te 2002. Neke zasluge su imali i Rivaldo i Ronaldinho, posebno Rivaldo
                              Cela ekipa je bila previse mocna. Kafu Karlos Lusio Roke Zunior Edmilson Zilberto Kleberson Dinjo Ronaldo Rivaldo. 'de sam si lud.

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                Ne bih bas rekao da je sam odveo Brazil do finala te 2002. Neke zasluge su imali i Rivaldo i Ronaldinho, posebno Rivaldo
                                Nisam bukvalno mislo sam ali najviše zasluge idu njemu.
                                Povrijeđen gotovo čitavu sezonu u Interu i onda ode na SP postigne 8 golova, 2 gola u finalu, i plus postigne jedini gol Turcima u 1/2 finalu. Tad još uzme i zlatnu loptu. Samo da mu se čovjek divi, jer takvi se ne rađaju više.
                                Last edited by edohz; 13-07-12, 13:59.

                                Comment

                                Working...
                                X