Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Meni se to ipak svidja, da budu ekipe sto ravnopravnije...

    Comment


    • #62
      Nije Fergie sjebao samo Andersona,dobar primer je i Alan Smith.Doveden kao klasican napadac,otisao u Njukasl kao DM.Konacno mu je istekao ugovor kod nas i imamo 60.000 vise u wage budgetu.SAF je bog medju trenerima,ali jednostavno neki igraci ne mogu tek tako menjati pozicije na terenu.Tu je,ako poredimo Japanca i Hazarda,u prednosti Hazard.Gledao sam ga na Areni cele sezone,decko je igrao i AMC i levo krilo,par puta u srcu napada.Kagawa je onaj klasican AMC,ima asistenciju,osecaj za pas...ali samo ta pozicija.Bas me zanima dal ce SAF zbog njega menjati svoju omiljenu formaciju.

      Comment


      • #63
        ako je tacno ovo za Modrica i Junajted, onda je to sjajna vest za navijace i ljubitelje fudbala pre svega, sa takvom rotacijom u veznom redu (Modric,Kagava,Valensija,Nani i Jang) mislim da ce Junajted sasvim sigurno moci da parira Celsijevim pojacanjima, a videcemo sta ce sada Gradjani da urade, mnogo su nesto mirni uoci prelaznog roka

        Comment


        • #64
          http://www1.skysports.com/football/n...ed-with-United

          "Lewy is going to Manchester United, Kuba also somewhere in England, Piszczek to Real," said Smuda.
          E ne znam jesu ovo samo njegove zelje ili ima istine u ovome
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • #65
            Sad bas citam... Bilo bi odlicno ako bi dosao! Mada ne znam kakva ce onda biti formacija, jer tu su jos Welbeck i Hernandez... Ali svakako da ce se dobro snaci uz Kagawu!
            Ipak to selektor prica, valjda je tacno.

            Na dosta portala se javila vest da je prelazak Modrica skoro pa gotov. 25m funti koji bi mogli da narastu do 30m, ali ce sve biti zvanicno kada Hrvati zavrse svoje ucesce na EPu.

            Comment


            • #66
              Модрић и Кагава су по мом мишљењу боља појачања него Хулк и Азард, и то из више разлога: прва двојица су играла доста јаче лиге у односу на Челзијев двојац, плус Модрић је доказан играч у Премијер лиги. Нзм да ли ће се сви сложити, мишљења су различита али Јунајтед је одрадио бољи посао, тачно су довели оно што им треба, креативни везни играчи. Сад, осим Хулка, нзм чему довођење и Марина и Азарда а у тиму већ имаш Мату? Доста би био Азард, док сматрам да је Челзију потребан неки нови Есијен, Микел се није развио како се очекивало, ту је Рамирез који је добар, али нема континуитет, одради јако текму па га нема неко време...Есијен је млео до повреде, вратио се, али пружа доста бледе парије, видећемо после ових припрема мада нисам оптимисита по том питању, дакле ту им треба играч, голмана имају, одбрану имају, везу су средили (Лампард, Азард, Мата, Рамирез, Меирелеш-може и он на место које је некада играо Есијен, добар је, али и он ми је некако недефинисан играч, Марин, па Малуда ако остане, такође Калу, па и Стариџ може да одигра то по боку) дакле фали само тај нови Есијен, и напад је сад добар Хулк, Торес, Стариџ.
              Како ствари стоје ПЛ ће догодине бити јача него икад, а ти једино весели Арсенал губи, јер како ствари стоје испашће они из топ4- оба Манчестера, Челзи су ван конкуренције, а за то 4. место остаје да се боре Арсенал, Тотенхем, ајде и Ливерпул ваљда ће прокинути мало и да не заборавимо Нјукасл са Сенегалцима.

              Comment


              • #67
                Originally posted by Brajkula View Post
                Модрић и Кагава су по мом мишљењу боља појачања него Хулк и Азард, и то из више разлога: прва двојица су играла доста јаче лиге у односу на Челзијев двојац, плус Модрић је доказан играч у Премијер лиги. Нзм да ли ће се сви сложити, мишљења су различита али Јунајтед је одрадио бољи посао, тачно су довели оно што им треба, креативни везни играчи. Сад, осим Хулка, нзм чему довођење и Марина и Азарда а у тиму већ имаш Мату? Доста би био Азард, док сматрам да је Челзију потребан неки нови Есијен, Микел се није развио како се очекивало, ту је Рамирез који је добар, али нема континуитет, одради јако текму па га нема неко време...Есијен је млео до повреде, вратио се, али пружа доста бледе парије, видећемо после ових припрема мада нисам оптимисита по том питању, дакле ту им треба играч, голмана имају, одбрану имају, везу су средили (Лампард, Азард, Мата, Рамирез, Меирелеш-може и он на место које је некада играо Есијен, добар је, али и он ми је некако недефинисан играч, Марин, па Малуда ако остане, такође Калу, па и Стариџ може да одигра то по боку) дакле фали само тај нови Есијен, и напад је сад добар Хулк, Торес, Стариџ.
                Како ствари стоје ПЛ ће догодине бити јача него икад, а ти једино весели Арсенал губи, јер како ствари стоје испашће они из топ4- оба Манчестера, Челзи су ван конкуренције, а за то 4. место остаје да се боре Арсенал, Тотенхем, ајде и Ливерпул ваљда ће прокинути мало и да не заборавимо Нјукасл са Сенегалцима.
                Pored Maloude, Kaloua, Sturridgea koji nije krilo, Ramiresa koji nije krilo ti pitas, cemu Hazard? Bezbroj puta sam ove godine gledao situacije u kojima Mata nema s kime da odigra dupli, da stvori visak vec sve mora sam. Nenormalno mnogo se trosio jer covjek nije imao istomisljenika u posljednjoj trecini terena. Nekoga slicnih igrackih sposobnosti, nekoga ko isto razmislja, nekoga s kim se moze nadopunjavati. Hazard je pun pogodak za to. To je igrac kojeg zeli svaki klub imati u timu. Zelio ga je i Ferguson ali nije uspio u tome da ga dovede. Vanserijski talenat, igrac koji moze za 3 godine biti mozda i najbolji + Chelsea nikada nije imao igraca ovakvog profila. Chelsea od one double sezone sa Carlom nema krila tj. ima ih ali samo na papiru. Nemamo mi na terenu pravo krilo. Zato je i potrebno dovesti Hazarda i Hulka koji su krilni igraci (iako Hazard moze biti i 10-ka), da se Sturridge ne bi morao gurati tu jer je momak napadac. Sam on zeli igrati napadaca i to ce moci ako se bude rotirao sa Torresom, a vrlo je mogu da ce se to desiti. Hulk - Mata - Hazard su ono sto bi trebalo donijeti napadacki i ofanzivniji fudbal. Marin je doveden kao back-up igrac jer ce Malouda i Kalou otici iz kluba. A on je ovakav bolji od obojice. Mikel je ove sezone odigrao mozda i najbolju sezonu otkad je kod nas. Da se nadje desni bek u slucaju Banetove povrede i to je to.
                Last edited by bracala; 08-06-12, 16:04.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • #68
                  Originally posted by tata Mumi View Post
                  Pored Maloude, Kaloua, Sturridgea koji nije krilo, Ramiresa koji nije krilo ti pitas, cemu Hazard? Bezbroj puta sam ove godine gledao situacije u kojima Mata nema s kime da odigra dupli, da stvori visak vec sve mora sam. Nenormalno mnogo se trosio jer covjek nije imao istomisljenika u posljednjoj trecini terena. Nekoga slicnih igrackih sposobnosti, nekoga ko isto razmislja, nekoga s kim se moze nadopunjavati. Hazard je pun pogodak za to. To je igrac kojeg zeli svaki klub imati u timu. Zelio ga je i Ferguson ali nije uspio u tome da ga dovede. Vanserijski talenat, igrac koji moze za 3 godine biti mozda i najbolji + Chelsea nikada nije imao igraca ovakvog profila. Chelsea od one double sezone sa Carlom nema krila tj. ima ih ali samo na papiru. Nemamo mi na terenu pravo krilo. Zato je i potrebno dovesti Hazarda i Hulka koji su krilni igraci (iako Hazard moze biti i 10-ka), da se Sturridge ne bi morao gurati tu jer je momak napadac. Sam on zeli igrati napadaca i to ce moci ako se bude rotirao sa Torresom, a vrlo je mogu da ce se to desiti. Hulk - Mata - Hazard su ono sto bi trebalo donijeti napadacki i ofanzivniji fudbal. Marin je doveden kao back-up igrac jer ce Malouda i Kalou otici iz kluba. A on je ovakav bolji od obojice. Mikel je ove sezone odigrao mozda i najbolju sezonu otkad je kod nas. Da se nadje desni bek u slucaju Banetove povrede i to je to.
                  Набрајао сам само везне играче и рекао да исте гомилају, чему и Марин и Азард кад ту имаш и Мату, и Малуду и Калуа, а и Стариџ може да упадне ако затреба, то сам написао. Не кажем ја да Азард нема квалитет и да не постоји клуб који би га желео, али он и Мата су идентичан тип играча, чак ако мене питаш Мата је и бољи, о томе говорим, гомилање, а исто тако не верујем да Азард може да одигра квалитетно крило као АМЦ у ПЛ, немам он брзину попут успешних крила у ПЛ (Бејла, Ленона, Нанија...) дакле он дође као идеално решење за АМЦ, где имаш бољег играча, а од те позиције не очекује да нешто посебно креира игру јер је Лампард у тиму Бог и батина. Опет не оспоравам, гомилањем добрих играча диже се квалитет тима, добар су ту посао направили, Азард је одлично појачање, као и Марин, само сам хтео рећи да је Јунајтед направио бољи посао са Кагавом и Модрићем, уболи су тачно у месо, ту је највише жуљало у прошлој сезони.
                  Било како било закључак је да су се обе екипе доста појачале и како ствари стоје без обзира што је ту Сити, ове две екипе су ми догодине главни фаворити за топ позицију, мада, наравно остаје да се види како ће на све ово одговорити други клуб из Манчестера.

                  ЕДИТ: Нисам видео овај допуњени део текста, ту имаш право, али ако у тиму напакујеш само те луцидне играче, ко ће да брани гол, само 4 позади? Тачно је да ће да се допуњују њих двојица, али их не видим као два АМЦ-а иза Тореса, већ као АМР и АМЛ и иза њих Лампард и Меирелеш и испод Микел. Није то мени идеално да савршени АМЦ буду обојица жртвовани због тактике, е ето га гомилање, о томе говорим.
                  Last edited by Brajkula; 08-06-12, 16:20.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Brajkula View Post
                    Набрајао сам само везне играче и рекао да исте гомилају, чему и Марин и Азард кад ту имаш и Мату, и Малуду и Калуа, а и Стариџ може да упадне ако затреба, то сам написао. Не кажем ја да Азард нема квалитет и да не остоји клуб који би га желео, али он и Мата су идентичан тип играча, чак ако мене питаш Мата је и бољи, о томе говорим, гомилање, а исто тако не верујем да Азард може да одигра квалитетно крило као АМЦ у ПЛ, немам он брзину попут успешних крила у ПЛ (Бејла, Ленона, Нанија...) дакле он дође као идеално решење за АМЦ, где имаш бољег играча, а од те позиције не очекује да нешто посебно креира игру јер је Лампард ту Бог и батина. Опет не оспоравам, гомилањем добрих играча диже се квалитет тима, добар су ту посао направили, Азард је одлично појачање, као и Марин, само сам хтео рећи да је Јунајтед направио бољи посао са Кагавом и Модрићем, уболи су тачно у месо, ту је највише жуљало у прошлој сезони.
                    Било како било закључак је да су се обе екипе доста појачале и како ствари стоје без обзира што је ту Сити, ове две екипе су ми догодине главни фаворити за топ позицију, мада, наравно остаје да се види како ће на све ово одговорити други клуб из Манчестера.
                    Igrace se 4-2-3-1 najvjerovatnije, mada se moze sa ovim igracima igrati svasta. Ali 4-2-3-1 najvjerovantnije. Ja ne znam sto ti pominjes Maloudu i Kaloua kad sam ti rekao da ce oni otici? Marin je doveden da popuni mjesto njihovim odlaskom. Sturridge je izjavio da zeli igrati kao napadac jer momak godinu dana nije vezao 3 utakmice kao napadac. Ramires je isto igrao krilo zbog slabog igrackog kadra i ocajne forme nekih igraca. On je igrac na centru, on je radilica na terenu a pokazao se sjajan kao krilo, ali kao krilo iz transformacije, kada se otvara kontra, ne kada igras na posjed. U tom segmentu je bolesno dobar. On se moze lagano rotirati na centru (prirodnoj poziciji) ili na krilu zavisno od povreda ili forme nekih igraca. Lamps naredne sezone nece igrati sve utakmice jer ne moze to kvalitetno izgurati. On ce se rotirati siguran sam. Ako tome dodas moguci odlazak Essiena, ne znam o kakvom gomilanju pricas kad ce svi koji dodju gotovo sigurno igrati u prvih 11.

                    Za pozicije na centru konkurisace: Lamps, Mikel, Romeu, Ramires, Meireles. Ofanzivna trojka iza Torresa: Hazard, Marin, Mata, Hulk, Kakuta, De Bruyne. Sve su ovo polivalentni igraci i De Bruyne npr. moze odigrati kao Lams na centru, za Ramiresa sam rekao vec. Ne znam o kakvom gomilanju pricas? Pa ne konkurisu za jednu poziciju Hulk i C. Ronalno. Kako samo znas da se Hazard nece snaci kao krilo, kada je to covjek igrao i u Lilleu u dosta utakmica i to fenomenalno? Takav igrac moze igrati bilo koju poziciju iza napadaca. On i Mata ce se u toku tekme moci bezboroj puta rotirati i tako praviti probleme protivnickim odbranama + Hulk sa razornim sutem, brzinom i snagom. Logicnije je da ce se bolje nadopunjavati Mata i Hazard iza napadaca, nego Mata i Malouda. Ovi igraci se dovode jer je remont ekipe potreban i zasad se to majstorski odradjuje. Jaka konkurencija i sirina klupe je siguran put do trofeja, a kao prvak Evrope, Chelsea to mora posjedovati.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • #70
                      Ferguson je sam izjavio da je glavni adut Hazard-a, brzina na prvih 10-15m... tako da ga ne bih smatrao sporim igracem za krilo. Nisam imao neku priliku da ga gledam, ali po atributima u FIFA 12 nikako nije spor!

                      Comment


                      • #71
                        Nemojte pricati o Modricu,da ga ne izbaksuziramo Povjerovacu u transfer tek kada se bude slikao sa Fergusonom
                        Uostalom,cijelu pricu je pokrenuo Sun...

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by tata Mumi View Post
                          Igrace se 4-2-3-1 najvjerovatnije, mada se moze sa ovim igracima igrati svasta. Ali 4-2-3-1 najvjerovantnije. Ja ne znam sto ti pominjes Maloudu i Kaloua kad sam ti rekao da ce oni otici? Marin je doveden da popuni mjesto njihovim odlaskom. Sturridge je izjavio da zeli igrati kao napadac jer momak godinu dana nije vezao 3 utakmice kao napadac. Ramires je isto igrao krilo zbog slabog igrackog kadra i ocajne forme nekih igraca. On je igrac na centru, on je radilica na terenu a pokazao se sjajan kao krilo, ali kao krilo iz transformacije, kada se otvara kontra, ne kada igras na posjed. U tom segmentu je bolesno dobar. On se moze lagano rotirati na centru (prirodnoj poziciji) ili na krilu zavisno od povreda ili forme nekih igraca. Lamps naredne sezone nece igrati sve utakmice jer ne moze to kvalitetno izgurati. On ce se rotirati siguran sam. Ako tome dodas moguci odlazak Essiena, ne znam o kakvom gomilanju pricas kad ce svi koji dodju gotovo sigurno igrati u prvih 11.

                          Za pozicije na centru konkurisace: Lamps, Mikel, Romeu, Ramires, Meireles. Ofanzivna trojka iza Torresa: Hazard, Marin, Mata, Hulk, Kakuta, De Bruyne. Sve su ovo polivalentni igraci i De Bruyne npr. moze odigrati kao Lams na centru, za Ramiresa sam rekao vec. Ne znam o kakvom gomilanju pricas? Pa ne konkurisu za jednu poziciju Hulk i C. Ronalno. Kako samo znas da se Hazard nece snaci kao krilo, kada je to covjek igrao i u Lilleu u dosta utakmica i to fenomenalno? Takav igrac moze igrati bilo koju poziciju iza napadaca. On i Mata ce se u toku tekme moci bezboroj puta rotirati i tako praviti probleme protivnickim odbranama + Hulk sa razornim sutem, brzinom i snagom. Logicnije je da ce se bolje nadopunjavati Mata i Hazard iza napadaca, nego Mata i Malouda. Ovi igraci se dovode jer je remont ekipe potreban i zasad se to majstorski odradjuje. Jaka konkurencija i sirina klupe je siguran put do trofeja, a kao prvak Evrope, Chelsea to mora posjedovati.
                          Заборавио сам човека, одличан играч, да напоменем!
                          Све је то уреду што ти пишеш, и ја сам већ написао да се слажем, појачао се Челзи, али опет, поента приче је та да је то Манчестер одрадио боље (сад ако дође Модрић, мада како се пише, готово је). Сад ако се буде форисрао тај толико офанзивни систем 4-2-3-1 са Лампсом и Меирелешом (или Рамирезом) испред штопера, Челзи ће сваки дерби примити најмање два комада, зато кажем да постоји грешка и да им фали тај бокс ту бокс везни играч, нек се отворе за Де Росија и са овим купљеним лако могу да одбране ЛШ. Како ствари стоје мени све то личи на Ивановић, Тери, Кејхил (Луиз), Кол-Микел- Лампард, Меирелеш-Азард, Хулк-Торес, овај везни ред је компактнији, тј. боље ће да игра у оба правца, с тим што Азар и Мата иду на бок, а то је по мом мишљењу грешка. Сад што се тиче брзине Азарда, брз је са лоптом, али нема оне потезе које форсирају крила, типа кад Бејл узме лопту, гурне је низ линуји и претрчи два играча, све некако у месту, али има сјајан осећај за игру, завршни пас и то оне неочекиване лопте у простор за шпицеве, дакле такав играч је за АМЦ, задржи је пар секунди, реши у простору од два до пет метара један на један, ослободи се и упосли шпица или одложи на страну.
                          Док нпр. Ферги са Кагавом и Модрићем враћа формацију којом је хараво крајем деведесетих када је Сколс играо иза нападача, то ће бити Кагава иза Рунија, са два јака везна Модрић и неки бокс ту бокс играчем, Керик вероватно, можда пребаци и Фил Џонса ту, са два јака крила Нани-Јанг и наравно стена одбраном. Једино ми ту дође проблем голман, Де Хеа се по неком мом мишљењу и није баш најбоље снашао.
                          Last edited by Brajkula; 08-06-12, 17:00.

                          Comment


                          • #73
                            Pa gledao si LS pobogu, Ramires moze trcati k'o konj. Non-stop, citavu utakmicu. Covjek pokriva citavu stranu, moze i u sredini odraditi isto to. Tu je i Meireles koji takodje moze odradjivati prljavi posao dobro. Sa Lampsom i Mikelom recimo, na centru iza Hulka - Mate - Hazarda, nece biti tesko. Jer kad su njih dvojica mogli igrati tako iza Kaloua koji nema dribling i proda 100 lopti i Ramiresa koji nije krilo po stranama, lakse ce biti onda sa Hazardom i Hulkom po stranama koji su 30 puta korisniji od pomenutog dvojca. I taj sastav sto si napisao ne sadrzi Matu, to se nece desiti ni u ludilu. Ne brinem se ja za derbije, jer je Robbie pokazao da posjeduje takticko znanje i za derbi moze promijesati sastav i formaciju i to je to. Kad smo mogli sa raspalim sastavom uzeti FA Cup i LS, bez kirla i sa 3 citava igraca u kompletnoj vezi, ovako ce to biti samo ubitacnije. Ja ne vidim kako moze biti lose da u ekipi imas Hazarda i Matu, 2 vizionara, lucidna igraca. Da imas ono sto prije nisi imao a zelis igrati ofanzivno. Pokusavam to provaliti, ali ne mogu. Hazard u Lilleu igrao brdo tekmi kao krilo i ne mogu ga ljudi ispratiti koliko je stamen, okretan, brz i nezgodan 1 na 1. Ima nisko teziste i lako mijenja kretnje, a tesko se od toga odbraniti. Citajuci tvoje postove o Hazardu, stvaram sliku o tome kao da ti nikad nisi njega gledao, cim tvrdis da on ne moze biti krilni igrac. A covjek je to igrao. U reprezentaciji Belgije je cak igrao i kao napadac u sredini, ali to je bilo vise na Messijev fazon u Barceloni. On nije ogranicen na jednu nogu, jedan dribling, jednu fintu pa da moze igrati na samo jednoj poziciji. Moze se rotirati sa bilo kime iza napadaca.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • #74
                              Ako racunamo da se za Kagawu spominje cena od 12m funti, koje moze da poraste... Za Lewandowskog se spominje oko 15m, i eto Modric oko 25m sa mogucnoscu da poraste do 30m funti. I eto za otprilike 60m funti bi bio odlican odradjen prelazni rok. Tu nisam ubacio Henriquez-a koji ce preci verovatno za 3m, i mladi Powell mozda dodje.

                              Eto to mu dodje skoro pa ekvivalent Chelsea-vom trosenju na dva igraca, Hulk-a i Hazard-a...
                              Jedva cekam da pocne nova sezona... a videcemo jos sta ce se desavati u prelaznom roku koji je tek poceo!

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by tata Mumi View Post
                                Pa gledao si LS pobogu, Ramires moze trcati k'o konj. Non-stop, citavu utakmicu. Covjek pokriva citavu stranu, moze i u sredini odraditi isto to. Tu je i Meireles koji takodje moze odradjivati prljavi posao dobro. Sa Lampsom i Mikelom recimo, na centru iza Hulka - Mate - Hazarda, nece biti tesko. Jer kad su njih dvojica mogli igrati tako iza Kaloua koji nema dribling i proda 100 lopti i Ramiresa koji nije krilo po stranama, lakse ce biti onda sa Hazardom i Hulkom po stranama koji su 30 puta korisniji od pomenutog dvojca. I taj sastav sto si napisao ne sadrzi Matu, to se nece desiti ni u ludilu. Ne brinem se ja za derbije, jer je Robbie pokazao da posjeduje takticko znanje i za derbi moze promijesati sastav i formaciju i to je to. Kad smo mogli sa raspalim sastavom uzeti FA Cup i LS, bez kirla i sa 3 citava igraca u kompletnoj vezi, ovako ce to biti samo ubitacnije. Ja ne vidim kako moze biti lose da u ekipi imas Hazarda i Matu, 2 vizionara, lucidna igraca. Da imas ono sto prije nisi imao a zelis igrati ofanzivno. Pokusavam to provaliti, ali ne mogu. Hazard u Lilleu igrao brdo tekmi kao krilo i ne mogu ga ljudi ispratiti koliko je stamen, okretan, brz i nezgodan 1 na 1. Ima nisko teziste i lako mijenja kretnje, a tesko se od toga odbraniti. Citajuci tvoje postove o Hazardu, stvaram sliku o tome kao da ti nikad nisi njega gledao, cim tvrdis da on ne moze biti krilni igrac. A covjek je to igrao. U reprezentaciji Belgije je cak igrao i kao napadac u sredini, ali to je bilo vise na Messijev fazon u Barceloni. On nije ogranicen na jednu nogu, jedan dribling, jednu fintu pa da moze igrati na samo jednoj poziciji. Moze se rotirati sa bilo kime iza napadaca.
                                Не причамо о томе да ли је Азард добар или не, већ сам рекао да јесте и да је то добра куповина, ни то да ли је Челзи јачи са њим или без, поента приче је та да је Манчестер одрадио бољи посао, ништа више. Сад помену сам и гомилање играча, ту сам хтео да кажем да је боље да су за те паре довели неког вансеријског бокс ту бокс него Азарда јер имају Мату, а други ето може да буде Марин који такође има квалитет, ту је поента целе приче.
                                Last edited by Brajkula; 08-06-12, 21:25.

                                Comment

                                Working...
                                X