Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post


    Ladno ljudi kupili Gaston-a, mocni Southampton..

    http://www1.skysports.com/football/n...ee-record-deal
    Jel ovo neka zajebancija

    Comment


    • Ne, Gaston rekao da se dogovorio sa Southampton-om. ESPN kao i Sky objavio da su se dogovorili klubovi.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Majko mila, jel me to neko zajebava za Gastona?
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • O sta uradi Southampton, kakav potez i to za €15m.

          p.s. Ja jos ne vjerujem.

          QPR uzeo Bosingwu.
          Last edited by bracala; 17-08-12, 10:35.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • WTF ????

            Pa je l' ovo moguce bre, moze li neko da mi objasni ??? Au kakav potez... JUce sam video tweet o ovome, mislio sam da je farsa, kad ono... Nema sta, svaka cast Saints-ima...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ladno su ga uzeli ispred nosa Magatu.Sada Volfsburg kao fudbalski klub moze da se rasformira.

              Comment


              • Ne verujem, e to je transfer, to je znanje.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Ladno su ga uzeli ispred nosa Magatu.Sada Volfsburg kao fudbalski klub moze da se rasformira.
                  Ae sto su ga uzeli Magatu, nego se momak povezivao sa Interom i Napolijem, mi smo bili u opciji, i onda Sveci sve onako posteno zajebu. Alal im vera...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Kakav obrt. A povezivao se sa LFC-om i Interom i cijena koja se pominjala bila je oko €22m a ovi ga uzeli za €15m, kakva kradja. Kakav posao odradise ljudi, ovo je fenomenalno.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ne znam samo kako toliko malo para, kad je Liverpool nudio 18.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Ae sto su ga uzeli Magatu, nego se momak povezivao sa Interom i Napolijem, mi smo bili u opciji, i onda Sveci sve onako posteno zajebu. Alal im vera...
                        Magat je bio spremna na sve, ali nije dobio potrebnu finansijsku podrsku od Folksvagena.Previse bi bila rizicna investicija za tako osrednji klub i nisu hteli da daju vise od 15 miliona
                        Magat sef je bio spreman da da 20, mada negde se spominjala i cifra od 18 miliona.
                        Mora da im je sautempton ponudio odredjeni procenat sledece prodaje pa je zbog toga zavrsio kod njih.

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                          Ne znam samo kako toliko malo para, kad je Liverpool nudio 18.
                          Nije Liverpool nista nudio.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Ako ti tako kazes, znam da se u vasoj temi ta brojka vrtela od vasih izvora sa Twittera.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                              Ako ti tako kazes, znam da se u vasoj temi ta brojka vrtela od vasih izvora sa Twittera.
                              To je postavljao mareliverpool sa Facebook stranica Liverpula, a tamo se pise svasta. Liverpulovo interesovanje za Ramireza je prestalo odlaskom Dalglisa i Komolija. Ramirez je bio njihova meta, a ne Rodgersova.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Upravo tako, kako Bosh kaze. Ispostavilo se da kada su ova dvojica otisla, interesovanje za Ramireza je prestalo... Pustali su razni sajtovi svakakve buve, ali zapravo od toga nista nije bilo istina.

                                Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri
                                Ramirez to Gazzetta:"Southampton only club that wanted me for real.Did my research,their fans are great.I still dunno a single teammate"
                                Zapravo jedini klub koji ga je zeleo bili su Sveci.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X