Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by vladream View Post
    mogao je, samo sto je Modric izmislio fudbal za ovu dvojicu
    Da postoji mogucnost da se banuje za ovakve stvari,ti bi vec u autu bio...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Vazi da Modric vredi 40 miliona, a Samir Nasri je bio prodat za neka 23 miliona. A zna se da je Nasri mnogo bolji od Modrica.
      Meni se licno Modric ni malo ne svidja, mnogo mi se vise svidja Kranjcarov stil igre.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Vazi da Modric vredi 40 miliona, a Samir Nasri je bio prodat za neka 23 miliona. A zna se da je Nasri mnogo bolji od Modrica.
        Meni se licno Modric ni malo ne svidja, mnogo mi se vise svidja Kranjcarov stil igre.
        Nasri je imao samo jednu godinu ugovora koji nije bio nesto jak,Modric ima jos 4 godine i zbog toga ga ovi cijene ovoliko.Ne kupuje se igrac samo,mnogo je vaznija tezina ugovora.Meni je Nasri drazi,ali nije bolji igrac od Modrica.Niku Kranjcara isto gotivim....;)
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • mozda niste gledali Hrvatsku protiv Spanije, decko je pojeo ceo vezni red Spanaca, imao mozda dva pogresna dodavanja na celoj utakmici, a svaka lopta osvojena je isla njemu u noge

          Comment


          • Originally posted by vladream View Post
            mozda niste gledali Hrvatsku protiv Spanije, decko je pojeo ceo vezni red Spanaca, imao mozda dva pogresna dodavanja na celoj utakmici, a svaka lopta osvojena je isla njemu u noge
            Niko od nas ovdje nije pratio Euro osim tebe,samo sto za moju dusu nije dovoljna ta jedna utakmica da ga dizem u visine,ja sam gledao kako njega jedu na svakoj vaznoj utakmici,nigdje ga nema...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • u pravu si, ti znas bolje od Murinja.

              Comment


              • Hvala,znao sam to i prije,ali mi posebno komplimeti od tebe znace
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Najcrnje je sto ce i ove godine ostati u Totenhemu,vise i ne citam vjesti o njegovom transferu,pa sta su radili isto prosle godine i nista,tako ce i ove godine.
                  Modric je potreban svakom timu,jednostavno povezuje igru,spusta loptu na zemlju i veze,ali puno je 40.miliona,a i nije,ovi seici ce da upropaste fudbal,sada ce svi iole ozbiljni transferi biti izand 20miliona pa na gore,a ko ce izdrzati i dokle ce to trajati vidicemo.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Modric je genije, za gorepomenutog nasrija je izmislio fudbal, ne davi loptu, odigrava sjajne pasove i nadam se da ce otici u klub koji se moze boriti za trofeje gde ce se konacno videti kakav je to igrac i koliko vredi

                    Comment


                    • Neka hvala,ja licno tog genija ne bih u svojoj ekipi,par puta sam ga vidio posramljenog i pogazenog
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by vladream View Post
                        mogao je, samo sto je Modric izmislio fudbal za ovu dvojicu
                        Hazard moze na kurac da ga natakne i prodje 3-4 igraca, kud i kamo bolji igrac.
                        sigpic

                        Comment


                        • Meni nisu Nasri i Modric igraci istog tipa,ima tu slicnosti,ali Modric vise povezuje igru dalje od gola,a ovaj je ipak blize protivnickom golu opasni,ali za mene je David Silva za objicu doktor,sto se tice PL.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Hazard moze na kurac da ga natakne i prodje 3-4 igraca, kud i kamo bolji igrac.


                            I mladji je 5 godina.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                              I mladji je 5 godina.
                              Isto toliko godina u PL ima Modric, sto bi trebalo da ima neku tezinu?!

                              Comment


                              • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                                Isto toliko godina u PL ima Modric, sto bi trebalo da ima neku tezinu?!
                                Pa valjda kad kupujes igraca gledas da je mlad,a ne star,nije Modric u cvijetu mladosti za 40 miliona
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X