Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Maric91 View Post
    Prepotentni idioti...
    Da je Kagava vanserijski talenat kao Hazard povezivali bi ga sa Real Madridom.
    Pitanje je kako ce se Kagava prilagoditi, jer ce njemu svakako biti teze nego Hazardu.Kagava se po meni ne uklapa u Fergijevu formaciju 4-4-2, nisam optimista po pitanju njegove pozicije u timu i da li moze da pruzi partije iz prosle sezone.Svakako ne bih zeleo da ga Ferguson gurne na centralnog veznog, jer ce trebati da se prilagodi toj novoj poziciji i trebace navijaci Junajteda biti jos strpljiviji.Samo se setite Modrica, kakav je bio njegov pocetak u PL, a kakav je sada.
    Moze vrlo lako da ga upropasti kao Andersona... Ne bih voleo ali nije iskljuceno.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • #47
      U jbt,ja sam tek sad provalio da je Azar moje godiste

      Comment


      • #48
        Originally posted by Condition23 View Post
        Moze vrlo lako da ga upropasti kao Andersona... Ne bih voleo ali nije iskljuceno.
        Pa dobro, Andersona su pre svega povrede unistile...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #49
          Originally posted by Freshman91 View Post
          Pa dobro, Andersona su pre svega povrede unistile...
          Ajde neka bude i to faktor koji ne mogu da osporim...ali on je bre bio cist napadacki orijentisan igrac. AMC 100% i to preveliki talenat na toj poziciji, imao sve sto mu treba, brz kreativan zavrsnicu i pas, agilan bukvalno sve sve. I onda dodje kod tatice Fergusona na DMC, cemu to
          Last edited by Condition23; 06-06-12, 18:37.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • #50
            Azijac je to, prilagodice se vremenom gde god ga stavis ako zna fudbala.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Kad smo vec kod uporedjivanja. . .
              Eden Hazard: 147 games, 36 goals, 24 assists. International Goals: 2 (£32 Million)
              Lukas Podolski: 171 games, 79 goals, 33 assists. International Goals: 112. (£10 Million)

              Ali dobro, treba se uzeti u obzir da je Podolski stariji.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • #52
                Licemjerno mi je porediti sada ove igrače . Budimo iskreni , Hazard bi uvijek svakom od nas bio prvi izbor i suludo je porediti ga sa Podolskim i Kagavom , nema potrebe o tome iznositi argumente . On je sada na njihovom nivou , po meni već i bolji , a jedini je od aktivnih igrača koji ima potencijal da bude poput Mesija, ili bolji .
                Znao sam da neće u Arsenal , ali sam se nadao da će u Siti . Prosto zato što oni i onako gomilaju igrače, te njegov potencijal nikada ne bi bio iskorišten .
                Ovako , Čelzi mi izgleda nestvarno dobro sa njim i Hulkom , kao da mogu šta žele . Liverpul se neće vratiti sledeće sezone, Totenhem će biti još gori, kod Junajteda se nikad ne zna, a Siti je sada favorit za bilo šta . Arsenal uz Vilšera, Podolskog , Mvilu, te Ljorentea ili Žiroa umjesto Rvpa ( ukoliko ode ) jeste konkurencija . Ako pored njih , u šta ne vjerujem , kupe i Marvina Martina ili Eriksena , pa još i nekog univerzalca u odbrani kao dobru rezervu ( Mbiva ) , biće ozbiljan kandidat za osvajanje svega .
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • #53
                  Ma United je doveo Kagawu, pa ce za koju sezonu i Hazarda kada mu dosadi u Chelsea-u... do tada ce dovoljno zaraditi od prodaje dresova japanca!

                  Comment


                  • #54
                    Kagawa mi se nekako ne uklapa u Fergijevu filozofiju. On je meni prava 10-ka, ali da li ce Fergie da batali sve i promeni na 4-2-3-1? I ako to uradi, onda ce i dalje imati problem sa 2 centralna (zadnja) vezna.
                    Andersona je upropastio covek samo tako, od AMC-a na industrijalca . Ja ocekujem da on nastavi sa 4-4-2 i da Kagawa bude centralni, mozda malo ofanzivniji, ali ne verujem da ce se proslaviti. Mozda kad ode Fergie, mada je on verovatno vec pronasao neki eliksir zivot da moze zauvek da ostane tu...
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      I mene zivo zanima gdje ce Kagava da igra. Ali sta Fergi radi po pitanju DM,jel se pominju neka pojacanja?

                      Comment


                      • #56
                        Ne vjerujem da ce Ferguson zadrzati 4-4-2 sada.Runi bi trebao da igra kao najistureniji,iza njega Jang,Kagava,Valensija a i za njih Modric i Flecer (ako uspije da se potpuno oporavi) tu su i Kerik i Dzons,Anderson ...

                        Comment


                        • #57
                          Mozda se legenda vrati, ali kao trener.

                          http://www.givemefootball.com/premie...iIDrYUqsnZrzvZ

                          Vidjecemo da li ce preuzeti Swansea.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • #58

                            Comment


                            • #59
                              Kranjčar definitivno u Dinamu iz Kijeva.

                              WBA će izgleda preuzeti S. Clarke, koji je do sada radio samo kao pomoćnik (zadnji posao u Liverpulu).

                              Čelzijeva ponuda da otkupi elektranu gde bi gradili novi stadion nije uspela, jer je druga firma dala bolju ponudu.

                              Comment


                              • #60
                                Vertrongen ce izgleda potpisati za Tottenham u toku nedelje.
                                Steta, zao mi ga je jer ide u pogresan klub iz Londona. Ja ga i dalje jako, ali bas jako zelim u Arsenalu.
                                Ima jos fore da se predomisli.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X