Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tulalan je faca Volio bi da dodje u PL

    Comment


    • Juce: Southampton-Wolves...2:0

      Comment


      • Toulalan bi bio sjajno pojacanje za Newcaslte. Kontam da ce u ovoj sezoni biti jos nezgodniji za sve timove.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Gorak ukus u ustima ako nam ne dodje Debuchy.Najbolji evropski desni bek trenutno.Izmakao nam je i De Jong, tako da ovaj prelazni rok i ne ide po planu.Douglas je blizu, a možda je najbitnije da Ba ostaje.Bićemo nezgodni svakome, ali klupa nam je tanka...

          Comment


          • Originally posted by spira View Post
            Gorak ukus u ustima ako nam ne dodje Debuchy.Najbolji evropski desni bek trenutno.
            Je l' mislis u Evropi, ili najbolji Evropljanin ??? Mada nebitno je, svakako da nije najbolji, odlican jeste, ali najbolji, ma kakvi ni u ludilu... Sto se tice njegovog prelaska, on ovoga leta nigde ne ide, jer nije niko ponudio onoliko koliko su trazili celnici Lila, a dali su odredjeni rok za to, Svrake ponudile cini mi se 7m sto je malo, i on ostaje 99%...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Bacary Sagna, Phillip Lahm, meni i Bane Ivanovic... Debuchy je odlican igrac, ali je smesno da kazes da je najbolji u Evropi.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                Bacary Sagna, Phillip Lahm, meni i Bane Ivanovic... Debuchy je odlican igrac, ali je smesno da kazes da je najbolji u Evropi.
                Dani Alves,Sergio Ramos dok je igrao tu,uz duzno postovanje ne bi bas Sagna-u u ovu grupu stavljao...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Onaj mali Danilo ce biti opasan desni bek, strasan, ali strasan igrac. Wilshere, nemoj biti skroman, cuj tebi, pa realno, kome je Debuchy bolji igrac od Baneta?

                  Ako misli samo na Evropljane, onda Ramos, Bane, Lahm, Johnson i meni je Sagna bolji od Debuchy-a..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Zaboravih Ramosa, jesam kreten.
                    Akane, ne diraj me tamo gde ne treba, Bac je zivotinja za Debuchy-ja.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                      Zaboravih Ramosa, jesam kreten.
                      Akane, ne diraj me tamo gde ne treba, Bac je zivotinja za Debuchy-ja.
                      Debuchy je meni fantastican,ofanzivno mozda je i najbolji do svih,ali skripi dosta u defanzivi,sto je ipak lakse za popraviti.Tu su negdje on i Sagna,ovaj drugi ipak bolje brani driblinge od Debuschy-a koji je bas ofanzivno raspolozen uvijek...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • U defanzivi je nula za Sagna-u, Bacary je u ovoj sezoni ispao na dribling samo 3 puta. Fantasticno brani, ali mu je kao svakom Arsenalovom beku, centarsut nepoznat pojam...
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                          U defanzivi je nula za Sagna-u, Bacary je u ovoj sezoni ispao na dribling samo 3 puta. Fantasticno brani, ali mu je kao svakom Arsenalovom beku, centarsut nepoznat pojam...
                          Da ih je kako spojit

                          Sve suprotno je Debuscy,nije on kriminalan uopste u defanzivi,ali nije toliko dobar kao Sagna... mnogo je ipak lakse igraca kao sto je on nauciti da brani driblinge i protivnicke napade,kad on u napadu razvaljuje i ubija centarsutevima,vrlo cesto asistira,Musa Sow zna najbolje
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Bac ume da se krece napred, ali brate, toliko iskusan igrac, ali centarsut... Neshvatljivo slab.
                            Kad ih spojis, dobijes Lahma s boljom defanzivom.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                              Bac ume da se krece napred, ali brate, toliko iskusan igrac, ali centarsut... Neshvatljivo slab.
                              Kad ih spojis, dobijes Lahma s boljom defanzivom.
                              Ma jok,dobijes malo slabiju verziju Sergio Ramos-a
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Jel cete dati tog Sahina na pozajmicu vise, ili nas to zajebavate?
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X