Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spekulanti,slucajno uzeo deset trofeja sa Mancesterom na svim frontovima,slucajno dobio na destine licni nagrada usao je u sastav PL od nastanka,slucajno postao kapiten,ma svi su se zajebali osim LBJ i Nasha xD
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Citao sam danas da je Verthrongen sve dalje i dalje o Tottenhama.
      Wengeru REAGUJ !
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Spekulanti,slucajno uzeo deset trofeja sa Mancesterom na svim frontovima,slucajno dobio na destine licni nagrada usao je u sastav PL od nastanka,slucajno postao kapiten,ma svi su se zajebali osim LBJ i Nasha xD
        Ja sam i rekao da je savrsen za PL, pravi bizgov sa 0 inteligencije i idealna kontra na 90% premijerligaskih buzdovana bez mozga tipa Marlon Hervud spiceva.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Btw Rio mozda igra tanko dve sezone ali je najbolji stoper premijer lige ikada.
          Nemoj se zajebavati... Osim ako mislis samo na 1991-do danas eru, a nadam se da je tako... Mada i tad je sumnjivo, pored Adamsa, Terija, Desajia, pa i Vidica.
          Najjaci stoper ikada je svakako Bobby Moore, bez premca.

          E sad, isti tip su obojica, Rio i Vidic, ali Vidic je izgradio neku reputaciju u tom tandemu, nisu ga povrede zajebavale kao Ria, koji je kao od stakla napravljen. Da je drugacije bilo ne znam, ovako ne vidim po cemu je Rio bolji od Vide. A vec sad je Kompani bolji od obojice, ubrao bih u tu grupu i Vermalena, a Vertongen moze biti sledeci.;)
          I sto je zanimljivo, svi do jednog Belgijanci...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ala su se neku nalupali danas... mora da im je vrucina udarila u glavu! Mada sta ocekivati od Nash-a i LBJ-a...

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Nemoj se zajebavati... Osim ako mislis samo na 1991-do danas eru, a nadam se da je tako... Mada i tad je sumnjivo, pored Adamsa, Terija, Desajia, pa i Vidica.
              Najjaci stoper ikada je svakako Bobby Moore, bez premca.

              E sad, isti tip su obojica, Rio i Vidic, ali Vidic je izgradio neku reputaciju u tom tandemu, nisu ga povrede zajebavale kao Ria, koji je kao od stakla napravljen. Da je drugacije bilo ne znam, ovako ne vidim po cemu je Rio bolji od Vide. A vec sad je Kompani bolji od obojice, ubrao bih u tu grupu i Vermalena, a Vertongen moze biti sledeci.;)
              I sto je zanimljivo, svi do jednog Belgijanci...
              Vermalen, je l ti mene zajebavas? Rio je po svim mogucim parametrima i statistickim i fudbalskim najbolji u PL ikada. Mozda Bobi Mur bolji ali nisam ga gledao pa ne mogu da kazem. Ima 5 titula u 4 je bio najbolji defanzivac u engleskoj po meni i osnovna razlika izmedju njega i svih ostalih koje si nabrojao ( naravno ne racunam Vertogena i Vermalena jer ubrajati njih u bilo kakvu kategoriju je apsurdno ) jeste sto je on ne samo fizicki i takticki potkovan nego je godinama Mancesteru davao sjajnu tehnicku sigurnost koju sem Pikea danas i Markeza, Blana, nekada nisam video da stoper ima. Njegov pas kroz sredinu po zemlji i do 40 metara daljine je perfektan, dug pas? Poezija, velika je razlika kada je izbije on i kada je izbije Vidic, vezara je pukne samo onako a Rio ne masi spica. Najbolji stoper u PL ikad.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Vermalen, je l ti mene zajebavas? Rio je po svim mogucim parametrima i statistickim i fudbalskim najbolji u PL ikada. Mozda Bobi Mur bolji ali nisam ga gledao pa ne mogu da kazem. Ima 5 titula u 4 je bio najbolji defanzivac u engleskoj po meni i osnovna razlika izmedju njega i svih ostalih koje si nabrojao ( naravno ne racunam Vertogena i Vermalena jer ubrajati njih u bilo kakvu kategoriju je apsurdno ) jeste sto je on ne samo fizicki i takticki potkovan nego je godinama Mancesteru davao sjajnu tehnicku sigurnost koju sem Pikea danas i Markeza, Blana, nekada nisam video da stoper ima. Njegov pas kroz sredinu po zemlji i do 40 metara daljine je perfektan, dug pas? Poezija, velika je razlika kada je izbije on i kada je izbije Vidic, vezara je pukne samo onako a Rio ne masi spica. Najbolji stoper u PL ikad.
                Agera mozes dodati u tehnicki najbolje stopere, umetnost je to sto covek zna. Bio bi mozda i najbolji u PL zadnjih godina da nije staklen.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Agera mozes dodati u tehnicki najbolje stopere, umetnost je to sto covek zna. Bio bi mozda i najbolji u PL zadnjih godina da nije staklen.
                  Nije on u toj klasi. Dobar je ali nije to taj nivo. Nema tu sigurnost. Preseceno mu previse lopti, previse ispucava, Rio nikad ne mlati po njoj kao i Pike, cak i kada je panika, ne udari gde god nego je sutne u aut ali kulturno po zemlji.

                  Comment


                  • Koji ste vi carevi Ja ono napisao da bi se vi posvadjali
                    Mada,ja ozbiljno mislim da je Vidic najbolji

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Koji ste vi carevi Ja ono napisao da bi se vi posvadjali
                      Mada,ja ozbiljno mislim da je Vidic najbolji
                      Da zbog tebe se svadjamo evo kazem bas sad Neshku na pm, onaj powerslave je cudo covek, napise nesto i napravi se show. I kakav si argument dao. Ja OZBILJNO mislim da je Vidic najbolji, ajde, OZBILJNO mislis? E ako OZBILJNO mislis onda da se slozim sa tobom.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Nije on u toj klasi. Dobar je ali nije to taj nivo. Nema tu sigurnost. Preseceno mu previse lopti, previse ispucava, Rio nikad ne mlati po njoj kao i Pike, cak i kada je panika, ne udari gde god nego je sutne u aut ali kulturno po zemlji.
                        Covece, on ispuca maksimalno dve lopte po mecu i to ja kao neko ko propusti jednu utakmicu Liverpula u 3 godine odgovorno tvrdim. Izuzetno visok procenat tacnog pasa, uvek gleda da gurne u sredinu, cesto povuce i u stanju je da dodje do protivnickog sesnaesterca, ide napred kad god moze i voli sto vise da ucestvuje u igri. Skrtel ispucava, Karager ispucava, Dani nikako, zaista retko i to samo ako je prinudjen, a i onda u 99% slucajeva spica pogodi. Ispucavao je prve dve sezone u PL, to mu je Rafa govorio da radi i da ne petlja mnogo dok se skroz ne navikne na ligu, posle je sve lagano islo. Pa kod Roja nije igrao zato sto mu je otvoreno rekao da nece da ispucava loptu i da igra klasican ostvrski fudbal, igrao Kirjakos pre njega.

                        Kompletan stoper. Ima pas, brzinu, anticipaciju, skok, tehniku, pravovremene startove, jedino sto mu je falilo poslednjih godina je komunikacija ali sa Skrtelom se sad razume savrseno. Samo dzaba takve njihove role kad gol ne mogu da daju ovi ispred njih.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Nije on u toj klasi. Dobar je ali nije to taj nivo. Nema tu sigurnost. Preseceno mu previse lopti, previse ispucava, Rio nikad ne mlati po njoj kao i Pike, cak i kada je panika, ne udari gde god nego je sutne u aut ali kulturno po zemlji.
                          Hahahahaahaha...,ajde majke ti ne seri,kazes dolje Poweslove da nema argumenata,a ti ovo pises.
                          Deset godina svedes da ne mlati po lopti nikad,da nema panike,i da fino loptu kluturno po zemlji ispuca,a Ager sjeku puno loptu i nije siguran,i sa tobom u raspravu uci
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Hahahahaahaha...,ajde majke ti ne seri,kazes dolje Poweslove da nema argumenata,a ti ovo pises.
                            Deset godina svedes da ne mlati po lopti nikad,da nema panike,i da fino loptu kluturno po zemlji ispuca,a Ager sjeku puno loptu i nije siguran,i sa tobom u raspravu uci
                            To je samo konkretno o tehnici stopera jer smo o tome pricali. Ne pratis raspravu. Cim ti je glavni argument fejspalm meni je odmah jasno da tu nesto fali. Nisi mi se javljao posle Aguera u 94om izgubila izlapela kornjaca titulu, primila 4 komada od Evertona. Izlapeli Ferguson.

                            Comment


                            • Ma kakav crni Ager,za mene je prosle godine Bane Ivanovic bio najbolji,covjek je ginuo svaki mec,postizao golove kada je trebalo,gdje ga bacis igra.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Ma kakav crni Ager,za mene je prosle godine Bane Ivanovic bio najbolji,covjek je ginuo svaki mec,postizao golove kada je trebalo,gdje ga bacis igra.


                                Bane nije stoper pod 1 a pod 2 Celzi je primio 300 golova.

                                Comment

                                Working...
                                X