Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sigurdsson je blizu Tottenhama.

    Barton kažnjen šestonedeljnom platom, i oduzeta mu kapitenska traka zbog incidenta u zadnjem kolu.

    Žiru kompletirao prelazak u Arsenal. Jasno mi je šta Podolski igra, a gde ide Žiru u napadu Arsenala?

    Deni Marfi prešao iz Fulama u Blekburn, istekao mu ugovor sa Fulamom.

    Grin je prešao iz West Hema u QPR, isto mu istekao ugovor sa WH-om.

    Reding je preuzeo neki Rus, izgleda dovode Pogrebnjaka, koji je bio na pozajmici u Fulamu, a kojem ističe ugovor sa Štutgartom.

    Comment


    • nema veze sa ovom temom ali me zivo interesuje ako neko moze da mi kaze da li sam u pravu ili gresim.mnogo se zadnjih dana vrti reklama za primreru a nigde za premijer ligu pa mi tu nesto smrdi da ce arena da uzme premijer ligu,a iskreno se nadam da nije tako posto od fudbala gledam samo engleze sve ostalo mi je mnogo dosadno i gubljenje vremena.

      Comment


      • Bez brige i sledece sezone PL na SK
        sigpic

        Comment


        • e sad mi je lakse.hvala

          Comment


          • Bale potpisao novi ugovor sa Pevcima. Siguran sam da to neće sprečiti novinarske patke o njegovom odlasku...

            Ćorluka blizu prelaska u Lokomotivu iz Moskeve.

            Comment


            • Corluka je potpisao za Ruse

              http://www.hrsport.net/vijesti/44259...ivu-iz-moskve/

              Comment


              • Jedni javljaju da je skoro propao tansfer Vertogena, a drugi da je skoro zavrsen. Bejl potpisao novi ugovor. Makar neka dobra vest. Al najbitnije je naci novog menadzera pa ce on znati koji mu igraci trebaju. Modric je vec "otisao" tako da i tu treba popuniti rupu.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miki7878 View Post
                  Jedni javljaju da je skoro propao tansfer Vertogena, a drugi da je skoro zavrsen. Bejl potpisao novi ugovor. Makar neka dobra vest. Al najbitnije je naci novog menadzera pa ce on znati koji mu igraci trebaju. Modric je vec "otisao" tako da i tu treba popuniti rupu.
                  A sta znas vezano za Sigurdsona?
                  sigpic

                  Comment


                  • Fulam potpisao Petrića, kojem je istekao ugovor sa HSV-om. Jol ga je već trenirao u HSV-u, a potpisao je jednogodišnji ugovor.

                    Problem u transferu Vertongena je taj što ima u ugovoru klauzulu da mu pripada 15% od iznosa koji klub primi za njega, a Ajax mu to ne želi platiti.

                    Comment


                    • Kako Sky tvrdi Tottenham veoma blizu potpisa saradnje sa AVB-om.

                      Tottenham could make Andre Villas-Boas their new manager as early as this weekend.
                      Pominje se da bi jedan od prioriteta AVB-a bio dovodjenje Sturridgea.

                      Imam osjecaj da ce AVB napraviti dobre stvari sa Tottenhamom.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Liverpool i Totenham ulaze u borbu za dovodjenje Affelaya iz Barcelone.

                        Comment


                        • Malo informacija iz PL.

                          Arsenal and Liverpool have been put on alert after Lyon president Jean-Michel Aulas revealed goalkeeper Hugo Lloris will be allowed to leave the club for the right price.
                          Manchester City boss Roberto Mancini has been talking about transfers in Italy and although he is remaining coy on rumours linking him with Robin van Persie he expects Edin Dzeko, Carlos Tevez and Aleksandar Kolarov to remain at the club.
                          Sunderland have been strongly linked with a move for Steven Fletcher but Wolves have not yet received an approach from any club for the striker, according to the Sunderland Echo.
                          Wigan are bracing themselves for a renewed battle to keep hold of Victor Moses following reports Liverpool have joined Chelsea in the race for his signature, according to Wigan Today.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Kueljar iz Vile potpisao za Sandrlend.

                            PSG hoce naseg Kapitena za 8 milke.

                            Vigan hoce 12 mil funti za Mosesa.

                            Comment


                            • Tottenham ce novom treneru(AVB verovatno) dati 70 miliona funti za transfere, ne racunajuci prodaju igraca.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Imaju Pevci para, nije to upitno...

                                Alan Dzagoev's father and agent has claimed that Tottenham Hotspur have shown an interest in signing the Russia international from CSKA Moscow.
                                He is being placed in the £15million bracket and there have been conflicting reports about whether Dzagoev is out of contract at CSKA at the end of the year.
                                "I don't know if he will stay at CSKA," Tariel Dzagoev is quoted by the Daily Mail. "There are offers - from Spurs and other clubs.
                                "But I tell him not to hurry. Yury Zhirkov ran off to Chelsea and sat on the bench."
                                Ne zajebavaju se Spursi nimalo...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X