Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ne znam gde ti to vidis da on igra, ako ostane ista formacija?

    Ozil je najbolji kao ofanzivni vezni, a igrac koji nije prirodno krilo ne moze da igra na toj poziciji na istom nivou kao na ofanzivnom veznom ili centralnom.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ja vec 3 puta kazem da ce se u ofanzivi formacija izmeniti ti opet isto.

      Comment


      • Ako ga dovede vjerujem da ce se rotirati sa Kedirom i Xabiem na poziciji centralnog veznog i kada je potrebno da zamjeni Ozila Nikakva krila ne dolaze u obzir, bar ja tako mislim.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Ja vec 3 puta kazem da ce se u ofanzivi formacija izmeniti ti opet isto.
          Pa moze se menjati koliko hoce, opet bi radi Modrica neko morao igrati na poziciji na kojoj nije najbolji.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Ja vec 3 puta kazem da ce se u ofanzivi formacija izmeniti ti opet isto.
            I ljudi ti 3 puta odgovore da misle da Murinjo nece mjenjati formaciju radi jednog igraca a ti opet isto

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Pa moze se menjati koliko hoce, opet bi radi Modrica neko morao igrati na poziciji na kojoj nije najbolji.
              Postoji formacija koja je asimetricna i koja nije striktna sa pozicijama, mrdnes Kediru polu desno, das slobodu Modricu i Ozilu, Ronaldo bude setajuce krilo, bez ikakvih problema, kada predjes u defanzivu ili Ozil ili Modric ko je blizi krilu se spusti na poziciju i problem resen. Nije to manager pa mora sve bas tako kao nacrtano da bude.

              Comment


              • Sa jednim klasicnim krilnim igracem igrati mi je suludo, ali ajde, neka ti bude. Prvo da vidimo hoce li uopste doci, pa cemo onda da pricamo.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Sa jednim klasicnim krilnim igracem igrati mi je suludo, ali ajde, neka ti bude. Prvo da vidimo hoce li uopste doci, pa cemo onda da pricamo.
                  Galaktikosi igrali sa 2 po centrali + setajuce krilo, Raul i Zidan potpuna sloboda i Roni napred.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Galaktikosi igrali sa 2 po centrali + setajuce krilo, Raul i Zidan potpuna sloboda i Roni napred.
                    Da, moze tako..

                    Moje misljenje da ne treba menjati nesto sto daje rezulate, ali ako ce biti jos bolji, samo napred..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Mozda nece odmah biti bolji ali to je beskonacno kombinacija u napadu sa dva najkreativnija ofanzivna vezna na svetu.

                      Comment


                      • Izgleda da Vertonghen i definitivno stize u Tottenham . Navodno , sve je dogovoreno izmedju 2 kluba , a Tottenham ce platiti 12 miliona .

                        Njemu je zelja bila da predje u Tottenham i nek mu se vala ispunila , strasan igrac .
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Dobar potez Spursa, dosta su kuburili sa stoperima, King povredjen ceo zivot, Galas odavno veteran a i poceo je da kiksa, Jan ce im biti strasno pojacanje za samo 12m, svestran igrac, koji moze lagano i u vezi da igra... Jos samo da zadrze Modrica(nemoguca misija) i mogu opet sledece godine da konkurisu za visok plasman.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Totenham je spreman pustiti Modrica u Real, ali samo ako je Real spreman dati Sahina i 25 miliona.

                            Comment


                            • Originally posted by Fanta View Post
                              Totenham je spreman pustiti Modrica u Real, ali samo ako je Real spreman dati Sahina i 25 miliona.
                              Opa... Ne zajebavaju se Spursi... Pa realno ako vec dolazi Luka, sta ce im Sahin, ali po meni je to mozda glupo, jer treba sacekati Sahina, mladji je, a sigurno ce biti veliki igrac ako ga proklete povrede zaobidju.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Fanta View Post
                                Totenham je spreman pustiti Modrica u Real, ali samo ako je Real spreman dati Sahina i 25 miliona.
                                Prsli ljudi nacisto.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X