Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Videli smo u dresu reprezentacije, Ozil moze da igra i na krilu! Pa moze cak i Modric... Odlican je Di Maria ali koga oni zapravo jos imaju na krilima? Samo Ronalda.

    A i sam Murinjo zeli da dovede Modrica, ako on to licno zeli siguran sam da ce to i ispuniti. Verovatno Luka nece biti odmah starter ali ako se dokaze, zasto da ne?

    Comment


    • Moze Modric ladno da igra u Realu, i to na istoj poziciji kao u Tottenhemu, centralni vezni... On i Ozil u ekipi bi cuda cinili... Ali naravno pitanje je da li im treba Modric, Xabi je sasvim dobar, mada je meni licno Modric bolji, imaju i Sahina koji bi mogao da zaigra vec jednom... a ne vidim kako bi se to desilo ako dovedu Modrica...
      sigpic

      Comment


      • Sve to stoji, ali Murinjo zahteva da se dovede Modric tako da ne vidim zasto bi onda ista drugo predstavljalo problem...

        Inace City je izgleda odustao od Van Persie-a, zato su sad svoje snage usmerili ka Cavani-ju i Falcao-u. Nista sto vec nismo znali, ali eto cisto da se nesto napise.

        Comment


        • Vec je Wada objasnio, ne moze Modric da bude partner sa npr Xabiem ili Sahinom u vezi, jednostavno moras imati kostolomca, Khedira je nezamenljiv. Sad stoji da bi Luka mogao na krilo, ili Ozil tu, pa nek se rotiraju, ali nekako cenim da je ipak na krilu Di Maria bolje resenje, a ni on onda ne bi bio zadovoljan ako ne bude starter, sto kada se pogledaju trenutni igraci u timu, on svakako jeste.

          Opet mislim, jedino razumno resenje oko njegovog dolaska jeste da je on zamena za Xabia...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ako ce Modric otici u Real da bi bio rezerva, onda je budala.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Nije bolji igrac od Alonsa. A ne bi igrao ni pre Khedira-e, jer nije jaci defanzivac od njega.
              Kako bre nije bolji od Alonsa? I ko je pomenuo MC ne bi igrao centralnog veznog nego u ofanzivnoj cetvorci. Objasnio sam i kako i zasto moze da igra u ofanzivnoj cetvorci.

              Comment


              • Ja sam pomenuo centralnog veznog, jer on to i jeste, iako bi mogao lagano da igra i u ofanzivnoj cetvorci, ali u Realu tu nema mesta, CR, Ozil i Di Maria su tu, a na centralnom sam racunao da igraju Modric i Khedira...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Ja sam pomenuo centralnog veznog, jer on to i jeste, iako bi mogao lagano da igra i u ofanzivnoj cetvorci, ali u Realu tu nema mesta, CR, Ozil i Di Maria su tu, a na centralnom sam racunao da igraju Modric i Khedira...
                  2x jaci igrac od Di Marie, malo bi se promenila kompozicija ali na bolje.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    2x jaci igrac od Di Marie, malo bi se promenila kompozicija ali na bolje.
                    Jaci naravno kada se pogleda sve celokupno, ali Di Maria je na krilu bolji igrac... Luka je genije da se razumemo, ali ne bi se on toliko dobro snasao na krilnoj poziciji, jednostavno to je za njega neprirodna pozicija. Iza napadaca umesto Ozila, to je vec druga prica... Ozil moze da igra na krilu, ali nije to toliko pametno sto se mene tice.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Jaci naravno kada se pogleda sve celokupno, ali Di Maria je na krilu bolji igrac... Luka je genije da se razumemo, ali ne bi se on toliko dobro snasao na krilnoj poziciji, jednostavno to je za njega neprirodna pozicija. Iza napadaca umesto Ozila, to je vec druga prica... Ozil moze da igra na krilu, ali nije to toliko pametno sto se mene tice.
                      Alonso, Modric, Ozil na terenu a imaju CR-a i Benzemu jos pride, kakvo krilo kakva formacija, izmisljace golove kako im se cefne.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Alonso, Modric, Ozil na terenu a imaju CR-a i Benzemu jos pride, kakvo krilo kakva formacija, izmisljace golove kako im se cefne.
                        Smrdi na Barsin sistem...

                        Opet mislim da ako Luka ode u Real, a neki vec pricaju da je to gotova stvar, vidim ga samo u samoj sredini, ni po kakvim krilima...

                        Da l' je jaci od Xabia, pfff, diskutabilno...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • U sistemu 4 2 3 1 nije bolji fit od Alonsa za tu poziciju ali je u nekom novom sistemu bolji od Di Marie.

                          Comment


                          • Pa to je problem. Da li ce Murinjo menjati celu formaciju i taktiku zbog Luke ??? Cisto sumnjam, pogotovo kad ima uspeh iza sebe sa 4-2-3-1 i trenutnim igracima, ne vidim zasto bi je menjao.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Kako bre nije bolji od Alonsa? I ko je pomenuo MC ne bi igrao centralnog veznog nego u ofanzivnoj cetvorci. Objasnio sam i kako i zasto moze da igra u ofanzivnoj cetvorci.
                              U ovoj formaciji Reala nije bolji. Ozil-u ne bih menjao poziciju, covek je imao skoro 60 asistencija za dve sezone, a kao krilo se ne isplati, jer po meni nije bolji kao krilo od Di Maria-e. Mourinho nije takav da menja formaciju radi jednog igraca. Barem ja ne verujem.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                U ovoj formaciji Reala nije bolji. Ozil-u ne bih menjao poziciju, covek je imao skoro 60 asistencija za dve sezone, a kao krilo se ne isplati, jer po meni nije bolji kao krilo od Di Maria-e. Mourinho nije takav da menja formaciju radi jednog igraca. Barem ja ne verujem.
                                Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                U sistemu 4 2 3 1 nije bolji fit od Alonsa za tu poziciju ali je u nekom novom sistemu bolji od Di Marie.
                                Pricas ono sto sam vec rekao. Nece promeniti defanzivno nista, samo ofanzivno sto nije problem.

                                Comment

                                Working...
                                X