Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=619087

    I B92 objavio, oni barem ne grese...
    Laze bre Roksanda, drzala nam vezbe na faksu... Drogirana je od Budimira Potocana znam sta ti pricam ne sprdam se.
    Moze biti da je preuzeo ako Osvezavajuci Covek to kaze
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Nema moze biti Kondicija, preuzeo covek, potpisao ugovor na tri godine, sve se vec zna... Zanimljiva odluka, iako su imali Martineza isto na tom uzem spisku...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Oce l' on to voditi kako treba ili sta ce da radi? Valjda je naucen prethodnim iskustvom iz Celsija shvatio da ne moze cas jedno cas drugo... Dodje u klub fazon sve je super svi smo dobri lepi mi smo drugari a posle izbacuje igrace iz ekipe i glumi autoritet. U svakom slucaju zelim mu sve najbolje, strasan je to trener.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Sad ce brat da upropasti Totenhem pa nasledjuje Vengera u Arsenalu i ode London kao fudbalski centar.
          sigpic

          Comment


          • Nece bre, sabice on u Totenhemu (losa bi diskusija bila da ima 2 promasaja zaredom)... Ne moze da propadne London kad je tu profesor doktor Di Mateo
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Ja mislim da ce imati uspeha, jer ima igrace za svoju igru, a ako Modric ostane, onda se cuvajte Spursa... Znam da niko ne voli njega pogotovo posle onog sa Celsijem, ali dobar je on, znalac je, treba vremena, i nadam se da je izvukao neke pouke posle onoga sa Plavcima, koja je njegova najveca greska, ne zato sto je Celsi slab klub, nego je on prebrzo hteo da dodje na velika vrata, ne ide to...;)
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Pisao je i sportsport.ba da je Boas u Totenhamu, ali jos nista nije oficijalno ja mislim, ali vjerovatno ce Boas potpisati.

                Bentner ce vjerovatno da bude prvo pojacanje Swansea za ovu sezonu.

                Comment


                • I ja imam osjecaj da ce AVB napraviti dobre stvari sa Tottenhamom, mada bih volio da ne napravi. Ali za ocekivati je da je izvukao neke zakljucke i pouke iz gresaka koje je pravio dok nas je vodio.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Nista još nije potpisano, ovo je sve na nivou glasina da je AVB preuzeo Pevce.

                    Ryan Nelsen potpisao za QPR kao slobodan igrač.

                    Comment


                    • Treba dati vise prostora Giovani Dos Santosu.

                      I da, secate se kako je Arsenal igrao sa timom koji je vodio AVB u oktobru 2011. 3:5 !
                      Da se to ponovi sa sledecim timom AVB-a !
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Već u drugom kolu slede dva velika derbija, Njukasl igra sa Čelsijem na Stamford Bridžu, dok Liverpul dočekuje Mančester Siti. Liverpul će u trećem kolu gostovati Arsenalu, a u petom kolu će igrati sa Mančester Junajtedom, dok će Mančester Siti igrati sa Arsenalom.U šestom kolu igraju Arsenal i Čelsi...

                        Kukala ti majka

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Već u drugom kolu slede dva velika derbija, Njukasl igra sa Čelsijem na Stamford Bridžu, dok Liverpul dočekuje Mančester Siti. Liverpul će u trećem kolu gostovati Arsenalu, a u petom kolu će igrati sa Mančester Junajtedom, dok će Mančester Siti igrati sa Arsenalom.U šestom kolu igraju Arsenal i Čelsi...

                          Kukala ti majka
                          Liverpool ima pretezak raspored u prvih 5 kola.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Liverpool ce il profitirati ili razocarati u prvih 5 kola.. Zaista nisu mogli sjebaniji raspored dobiti.
                            Sto se tice Uniteda, zadovoljan sam. Ocekujem u prvih 4,5 kola maksimalan ucinak.

                            Comment


                            • Originally posted by Fanta View Post
                              Sto se tice Uniteda, zadovoljan sam. Ocekujem u prvih 4,5 kola maksimalan ucinak.
                              Hahahaha 99% sam siguran da se to ne moze desiti.Cini mi se da su u poslednjih 5-6 sezona samo ovu zadnju fino startovali...obicno zaebu par bodova na startu

                              Comment


                              • Evo sad vesti da Totenhem pregovara i sa Blanom, kojem ističe ugovor sa FFF posle EURA.

                                Comment

                                Working...
                                X