Announcement

Collapse
No announcement yet.

Plivanje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolji od trece grupe, od Macude i Ceha
    sigpic

    Comment


    • Veljo majstore...
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

      Comment


      • Dinko razvalio u zadnjih 50 m, Felps u velikim problemima, Stjepanovic ce biti 5 staza uvece, bolji od Felpsa. Da vidimo koliko je snage ostalo i moze li ponoviti ili pak popraviti rezultat u polufinalu. 5. najbolji rezultat ove godine!
        sigpic

        Comment


        • Zamislite Velju 2016 RIO BRAVO KRALJUUUUUU
          sigpic

          Comment


          • Stjepanovic 3. ukupno sa samo 3 sekunde zaostatka za 2.
            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

            Comment


            • Polufinale večeras oko 21:30
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • @Aleksa9
                3 stotinke ne tri sekunde zaostatak za Claryem.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Ja ne znam da li jos neko deli moje odusevljenje,ali ja zaista ne mogu da verujem kakve rezulatate beleze nase devojke i momci! Shvata li iko koliko je uopste tesko doci na Olimpijadu u bilo kom sportu i bilo kojoj disciplini? Pa,samo Kinezi imaju toliko sposrtista da bi mogli da posalju po 5 'garnitura' za svaki,da ne racunam ostale! I u takvoj konkurenciji biti prvi u bilo kojoj grupi,uci u polufinale ili cak finale,pa to je stvarno neverovatan uspeh! Jagodu na slagu predstavljaju ta finala i eventualne medalje! Medalja!!! Kad sad pomislim na to,deluje mi kao nedostizan san! A,u biti..imamo i momke i devojke koji ce biti iznad svega toga i uspeti stici do neke od njih,nebitan je sport i nebitan je sjaj,svaka ima vrednost kao da je kovana na drugoj planeti! Stvarno sam svim srcem uz nase momke i devojke,kako od barjaktara Djokovica,tako do svih onih koji su na borilista izasli samo jednom,casno se borili i oprostili od Olimpijade! Spomenik treba svakome dici u znak zahvalnosti! Jedino mi je zao sto nas nema u pojedinim sportovima npr. skokovi u vodu! Gledao sam pre neko vece i zapitao se zasto nas nema tamo.Nije zahtevan sport u smislu finansija i infrastrukture.Skace se sa daske u bazen.Bazene imamo,ali..izgleda da nam fali daska.Jos samo da shvatimo gde nam fali.Mozda znaju oni kojima se prave pesacki prelazi tamo gde njima odgovara..sto aludira na to da nam fali suma,a ne daska.. Zato nas i nema u pojedinim (ne skupim,materijalno i infrastrukturno zahtevnim) sportovima!

                  Comment


                  • Imace ko da zameni Cavica kada ode u penziju. Kakav car, bolji od Phelps-a, Matsuda-e i Cseh-a u kvalifikacijama, ispod 1:55, svaka cast!

                    Comment


                    • Veljo majstore Bas mi je krivo sto nisam gledao, najprijatnije iznenadjenje igara za sada(od srpskih sportista). I sa vremenom iz kvalifikacija ulazi u finale skoro sigurno, ako ponovi slicnu trku i veceras, ali on veruje da moze i bolje. That's the spirit
                      http://www.b92.net/sport/london2012/...&nav_id=630802
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • et
                        kakvi smoti imi neki narod
                        svašta smišljamo i izmišljamo
                        i svakakve neke nove sportove
                        zlatne medaljoncije i svecke rekorde
                        samo nebili kako zabašurili kolke smoti mi trube u fudbalu





                        exluzivno od plivanju vaš lutajući reporter tuta bugarin
                        nežno šapće sneguljici
                        dok patuljci ruju
                        u rudnici

                        Comment


                        • Originally posted by Navras View Post
                          Veljo majstore Bas mi je krivo sto nisam gledao, najprijatnije iznenadjenje igara za sada(od srpskih sportista). I sa vremenom iz kvalifikacija ulazi u finale skoro sigurno, ako ponovi slicnu trku i veceras, ali on veruje da moze i bolje. That's the spirit
                          http://www.b92.net/sport/london2012/...&nav_id=630802
                          Sta zna dete ko je Felps.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Svaka cast caru, jedva cekam trku veceras, ali ne treba se previse nadati za finale i medalju. Ovo je stvarno ogroman uspjeh. Bio bih presrecan kad bi opet isao ispod 1:55 ali treba biti realan, tesko je to ali nadam se da Veljo to moze! IDEMO SRBIJAAA

                              Comment


                              • Ne propustite poslasticu u 20:43
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X