Announcement

Collapse
No announcement yet.

Plivanje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Francuzi prvi....
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

    Comment


    • #92
      Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeez
      Sta je uradio Anjel na kraju, au svaka mu cast
      sigpic

      Comment


      • #93
        Agnel Kakav revans Francuza za Peking.
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • #94
          Kakav plivač, nkakav finiš!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #95
            FRANCUZI BOGOVI!!!
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • #96
              Anjel bogotac,jos ja uopste nisam obracao paznju na Francuze,gledao sam Amere i Australijance kad vidim na poslednjem okretu ovaj ga stize
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • #97
                Eh kad se samo sjetim kako su izgubili u Pekingu kad su sve imali moralo se to vratiti
                Mada totalno neocekivano da Rajan izgubi ovakvu prednost, tada ju je izgubio Bernard cini mi se, a bio je ubjedljivo najbolji na 100 m na svijetu
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Da, Bernard je tada bio tragicar, nevrovatno sta je ispustio, prakticno su vec imali zlato u rukama Agnel je sada uskocio umesto njega i nije bilo boljeg nacina da im se to vrati. I to je okrenuo protiv njihovog najboljeg plivaca trenutno, mada Lochte nije specijalista za 100m.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • #99
                    Phelps odlicno plivao, i eto prve medalje za njega, ali jos je bez zlata. Agnel! Australijanci bez medalje, cudo...

                    Comment


                    • Voleo bih da na 200m pobedi Agnel, moze i neko od ovih Azijata, ali mi je Francuz prvi izbor, a najmanje bih voleo da trijumfuje Lochte. Cini mi se da je 200 kraul, inace meni omiljena disciplina, u izvesnoj krizi jer poslednjih godina dominiraju plivaci kojima nije primarna. Izuzetak je Biderman, ali on sve sto je napravio uradio je u odelu i tek treba da pokaze da i bez njega moze da ostvaruje vrhunske rezultate, ali to do sada nije bio slucaj. Iz tog razloga voleo bih da trijumfuje neko od pomenutih. Phelps i Lochte su fantasticni i svestrani plivaci, ovaj prvi sigurno najbolji svih vremena, tu nema nikakve dileme, ali vise cemo ih pamtiti po sjajnim nastupima u 200 i 400 mesovito i nekim drugim disciplinama. Posle silaska sa scene Thorpa i Hugendbanda, koji su bili klasa za sebe, 200 kraul nema sampiona sa kojim bi se identifikovala i koji bi bio njeno zastitno lice. Da ne bude zabune, Phelps i Lochte su odlicni plivaci na 200, ali recimo taj isti Phelps je u Atini, gde je takodje osvojio osam medalja samo sto nisu sve bile zlatnog sjaja, bio treci iza neprikosnovenih Iana i Pitera. Plivanje je sport koji verovatno najbrze napreduje i gde se granice neprekidno pomeraju, ali definitivno 200 kraul nakon pomenutog dvojca nema svog velikog sampiona. Mozda se od ovih igra stvari konacno promene.
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment




                      • Iako smo osvojili 13.mesto, svakako je veliki uspeh za srpsko plivanje i sama cinjenica da su se srpski plivaci prvi put u istoriji olimpijskih igara kvalifikovali da plivaju stafetu. Moto Olimpijskih Igara:

                        Najvaznija stvar olimpijskih igara nije pobeda nego ucestvovanje, kao sto i u zivotu nije uvek najvaznije trijumfovati nego se boriti.

                        … i za nasu zemlju mi smo se borili najbolje sto smo umeli.

                        Da ostavimo sve to po strani,vreme 48.61, po mom misljenju je odlicno i pokazuje da sam u dobroj formi. Pre 3 nedelje, kada sam plivao na Montreal Kupu, 100 m slobodnim stilom, moje vreme je bilo 49.32 .Plivao sam prvih 50 m za 23.3, a vratio sam se za 26.00. Danas sam plivao 50 m za isto vreme, ali sam se vratio 70 stotinki brze,na sta sam veoma ponosan.

                        Ovo je dobar znak za moju sledecu trku 100 m delfin. Zaista sam veoma srecan sto se ponovo takmicim na Olimpijskim igrama..

                        P.S. Srecan rodjendan mom prijatelju Ivanu Lendjeru.
                        http://www.miloradcavic.com/blog/
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Odlican Stjepanovic, bice ovo polufinale!
                          sigpic

                          Comment


                          • Bravo Veljoooo
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Stjepanović sigurno u polufinalu...za 2sek oborio nacionalni rekord... plivao 1:54:99
                              Još jedna grupa.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • KAKAV MAJSTOR!!!!OVAJ MALI CE DA KIDA ZA 2,3 GODINE!!!!!!!
                                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                                Comment

                                Working...
                                X