Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Grand Prix de Monaco

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Hajde, neka dodje ko god zeli
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #92
      f1.com je otišao u večna hakovališta.Oba Lotusa u prva dva startna reda po mojoj prognozi.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #93
        Nema teorije Marked, Kimi izgleda slabo... Nije iskljuceno da ne odveze Q3.

        Dajte mi link za chat, nemam ga na laptopu...

        Comment


        • #94
          Originally posted by Vanja #66 View Post
          Nema teorije Marked, Kimi izgleda slabo... Nije iskljuceno da ne odveze Q3.

          Dajte mi link za chat, nemam ga na laptopu...
          Kad je pa Lotus bio jak u nekom FP-u pre Monaka?Ja sam rekao svoju prognozu... videćeš.Ja bih smeo da se kladim.

          Evo ti link:
          http://us4.chatzy.com/13265781504683
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #95
            Provuce se Kimi u Q3
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #96
              Sumaher Mihael
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #97
                Aaaaa bravoooooo kraljuuuu.. Sta sam vam rekao,ima da grize Sumi.. Rekoh da imaju sjajan tempo u kvalifikacijama,jbg pomerice ga za 5 mesta,ali opet je dokazao da moze da vozi kao pre..
                Sutra na podijumu hocu da ga vidim,bravooo SUMIII!!!!
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #98
                  Bice svakako zanimljiva trka, steta sada za tu Sumijevu kaznu, ali to znaci full attack modu. A kada se setim da smo mi ovde pravili scenarije za neke nenormalne strategije...
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #99
                    Zato ja ne ucestvujem u tim strategijama
                    Po meni bi Sumi uvek bio najbolji i najbrzi... Sutra hladne glave da izadje i da izbegva glupavog Senu,Kobajasija i ostale koji voze kao kamikaze.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Sumi je sam kriv za onaj incident, nije Sena kamikaza. Kamui jeste
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ma ko ih sisa samo da budu sto dalje od njega
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Gde je analiza?!?!?!

                          Schumi odvezao najbolji krug od kad se vratio, Mecka je nesto skrivala celgo vikenda. Ili su im gume sad legle ko dupe na nosu.

                          Maasa podbacio, Alonso pogresio sto je izasao na samo 2 kruga... Monaco je to, ne ide. Da nije napravio gresku u drugom krugu, mogao je sigurno kao Grosejan da odveze taj fiktivni treci... Za prosutim mlekom ne vredi plakati.

                          Vettel se jako muci, kao i Kimi, nemam pojma koji im je andrak...

                          Comment


                          • Eto, ispade vi navijaci ovde ste totalno omanuli, kakva ludacka sezona. U Q2 nikad manje razlike, cini mi se da je bilo pola sekunde od 1-og do 11-og.
                            Izgleda da u Mecki nisu bez veze pricali kad su rekli da ce im Monaco odgovarati, ali Schumija niko nije ocekivao na polu. Stvarno steta za kaznu, tesko ce sa sestog do podijuma, mada nikad se ne zna. Sad Webber nasledjuje pole, ko bi tek ocekivao da on bude toliko brzi od Vettela... Rosberg takodje iznenadio, Hamilton solidan, Grosjean se vec pretplatio na to 4/5 mesto. U Ferrariju da li su se zajebali ili jednostavno nisu mogli brze od ovoga? Konkretno Massa je mogao brze jer je u Q2 isao ispod 1.15, ocigledno da nije mogao da ponovi tako brz krug...U svakom slucaju dobro je da se vratio u top 10, nadam se da ce tu i ostati.
                            Kimi, Vettel i Button su bas fejlovali. Kod Buttona je to sad vec ozbiljan pad, Bahrein, Catalunya i Monaco, on kuburi negde na sredini... Ipak potencijalnom sampionu to ne sme da se desava.
                            Sad ostaje veliko pitanje da li ce biti prestizanja, banzai manevara i sl? Mislim da ce na startu Lewis iskoristiti unutrasnju stranu da prestigne Rosberga, moglo bi da bude nekoliko takvih manevara, a posle u toku trke? Videcemo...
                            sigpic

                            Comment


                            • Alonso i Lewis prvi favoriti za napredovanje u prvoj krivini, pa makar bilo i za po jedno mesto... Webber je umeo da omane zestoko kad startuje, ce vidimo da l' ce opet...

                              A Maldonado... Svezi pobednik ce startovati tek sa 19. Citiracu Kengura: "KAKAV DANAK NEISKUSTVU!!! KUKU OCU, KUKU MAJCI!!!"

                              Comment


                              • Odlican i interesantan poredak,nazalost nisam mogao gledati kvale ali vidim Schumacher odneo pol poziciju svaka mu cast ali ce biti kaznjen,steta za njega ,webber odlican drugo vreme ali startuje prvi daleko bolji od svoga kolege vettela koji startuje tek 9 zbog kazne maldonada i nece moci puno da uradi sa tom pozicijom,Rosberg ce biti drugi i lako bi mogao da pretekne webbera ako webbera bude startovao unazad bas kao sto zan,naravno tu se onda ukazuje prilika za Hamltona koji bi mogao da se probije i do prvog mesta ako bude dobro vozio i ako sve u boksu bude funkcionisalu,kao sto je Tony rekao Grosjean se pretplatio na to 4-5 mesto,Alonso je verujem razocarao mnoge koji su ocekivali pol poziciju ali ja ostajem pri svojem da ga ne vidim ni medju prvih pet na kraju trke,ne znam zasto ali eto,massa vau ne secam se kad je zadnji put usao u Q3,Kimi Raikkonen osmo mesto bice izgleda opet bez pobede,jer u monaku se tesko pretice i trebace mu mnogo srece i znanja da bi pobedio,Maldonada deveti ali kaznjen sa 10 mesta zasluzeno pa ni on nece uraditi puno,sta se dodjavola desilo sa buttonom,u svakom slucaju mogla bi to biti jos jedna propala trkauglavnom poredak obecava super zabavnu trku a jos ako padne kisa ima da bude haos
                                Last edited by Infinity miki; 26-05-12, 18:28.
                                Miljkonen

                                Comment

                                Working...
                                X