Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Grand Prix de Monaco

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ma ovi treninzi su potpuno beznacajni u svakom smislu, ko zna kakvi ce uslovi biti za vikend. Ali izgleda da Ferari ima najvise tempa, sto je za
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #62
      Originally posted by NebojsaNS View Post
      Ma ovi treninzi su potpuno beznacajni u svakom smislu, ko zna kakvi ce uslovi biti za vikend. Ali izgleda da Ferari ima najvise tempa, sto je za


      I, sta je cika Vanja govorio pre 2 meseca? ZABARI BRE!!!

      Comment


      • #63
        Ja sam veoma iznenadjen, ocekivao sam da sustignu, ne i da prestignu. Ne mogu da verujem da su sve probleme resili, nisu imali samo jedan vec nekoliko. Ne mogu da zamislim pakao da Mercedes ima jednog normalnog stabilnog vozaca i da Red Bul povrati tempo izgubljen zbog promene pravila. Ludilo je preblaga rec.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #64


          Šta će reći ovaj momak?Crni konjić!
          Sveže požnjeveno iz Monaka.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #65
            Originally posted by MarkedOne8 View Post
            Šta će reći ovaj momak?Crni konjić!
            Sveže požnjeveno iz Monaka.
            Recice isto sto i ja: IZBACITI J*BENI HRT!!!

            Samo sto on nece cenzurisati... Kaze Romain da bolid lepo lezi ovde. Na Sky F1 sam danas cuo, cini mi se da je bio D'Ambrosio, da se Lotus jako lako vozi, da nema ni najmanjih problema, sto daje dodatno samopouzdanje vozacima. Od svih filozofija ta mi se najvise svidja... Optimizacija protoka vazduha (ako jeste). Ali mana je sto se nagle promene ponekad na terenu ne mogu uklopiti kako treba. Microsoft Dynamics to the rescue... Samo Linux je bolji!

            Sone, ne bih rekao da je Ferrari trenutno najbolji bolid, i dalje mi McLaren deluje kao bolji... Ali mislim da je u Scuderii kolektivno sampouzdanje na mnogo vecem nivou nego u McLarenu trenutno. Otud i razlike u nastupima i krugovima...

            Comment


            • #66
              Alonso pobjedjuje u monaku pricajte vi sto ocete
              www.balkansimracing.com/forum

              Real cars. Real racing. Dobrodosli

              Comment


              • #67
                Vi beš šale mislite da je Ferari F2012 trenutno bolji od Lotusa E20?
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #68
                  Originally posted by MarkedOne8 View Post
                  Vi beš šale mislite da je Ferari F2012 trenutno bolji od Lotusa E20?
                  Trenutno je podjednak. Tj u neke 2, 3 desetinke na bazi samog bolida i tempa, posle dolaze do izrazaja vozaci.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by MarkedOne8 View Post
                    Vi beš šale mislite da je Ferari F2012 trenutno bolji od Lotusa E20?
                    Dosli su do trenutka kad vise nije bitan bolid, vec vozac... Kad bi me neko pitao koji bolid da mu preporucim, rekao bih E20, ali ostajem pri stavu da (ako se srede do Barselone) Scuderia osvaja WDC. Ima jos dooosta mesta za napredak, a konstantno se najavljuju unapredjenja. Stavise, u Kanadu ce doci jos jedno veliko, sumnjam na novi auspuh... Kao tim, ako budu 3. na kraju sezone, to ce biti presedan... Ali kako je Massa krenuo, mozda bi mu dobar rezultat ovde pomogao za ostatak sezone...

                    Comment


                    • #70
                      Za moral ekipe bi bilo jaaaaako dobro da Masa ostvari neki znacajan rezultat.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #71
                        Gene tvrdi da mu je ovo poslednja sansa... Mada, taj lik je tvrdio da se radi na auspusima a la Sauber, a njih ni od korova... Mozda u Kanadi.

                        Ja bih vise voleo da Massa "proradi" (iako sam njegov najveci kriticar ovde) nego da ga menjaju na sred sezone... No skeptik sam po tom pitanju.

                        Comment


                        • #72
                          2 do 3 desetinke zaostatka za prvoplasiranim je dovoljno da se u 2012. ne prođe u Q3.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by MarkedOne8 View Post
                            2 do 3 desetinke zaostatka za prvoplasiranim je dovoljno da se u 2012. ne prođe u Q3.
                            Ovo je trenutno stanje, vec do polovine evropske sezone ce Ferari biti sigurno ispred Lotusa.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #74
                              videcet vi u nedelju ko je najbzi ... pa onda pricajte..
                              www.balkansimracing.com/forum

                              Real cars. Real racing. Dobrodosli

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Ovo je trenutno stanje, vec do polovine evropske sezone ce Ferari biti sigurno ispred Lotusa.
                                Vidi se koliko je F2012 brze napredovao u odnosu na C31, na primer... Uzimam ga kao primer jer je C31 bio bolji bolid od F2012 pocetkom sezone, a Sauber ne spada medju imucnije timove. Sa to malo novca sto imaju, rade odlican posao...

                                Jedino se za RB, McLaren i Ferrari moze tvrditi da ce razvijati bolid do kraja sezone (ili dok ne ostanu bez sansi za titulu), ostali timovi... hm, tesko. Zavisi dosta od toga koliko novca ima Lotus na raspolaganju, siguran sam da se Kimi nije vratio za crkavicu. A i oni prilicno brzo razvijaju E20, tako da me ne bi iznenadilo da pocetkom druge polovine sezone pocnu redje da se vide znacajnija unapredjenja... Od Spa bi bilo logicno ocekivati lagano zaostajanje za Scuderiom, McLarenom i RBom.

                                Inace, mail koji mi je poslao Linkin Park...

                                I’m also excited about the launch of our new iPad app, "Linkin Park GP," which was a joint effort with the Lotus F1 Team. This free app allows users to create their own remix of "BURN IT DOWN" while racing a Lotus E20 F1 car.
                                Lotus pusta pipke na sve strane...

                                Comment

                                Working...
                                X