Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Grand Prix de Monaco

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace, Marked, na chatu se pojavio Lotusovac, nick mu je E20, ja ga zamenio za tebe... Jos mi cudno bilo sto nisi napisao MO8, al reko sta znam. Inace, E20, ako citas ovo, jos jednom te pozivam da das svoj doprinos ovde.

    Comment


    • E sto se tice Batona ako osvoji jos jednu titulu , povlacim misljenje.

      Comment


      • Samo 9 preticanja u Monaku.Jebem ti trku.Ta staza je veoma atraktivna za vožnju jednog kruga iz pogleda vozača, ali zajebi ti to kad te neko zajebe u kvalifikacijama i upropasti ti odmah i trku.Mislim da je ova staza jedan od kandidata za izbacivanje iz kalendara mada mislim da se čika B$rni$ $ccle$ton$ ne slaže s tim.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by MarkedOne8 View Post
          Samo 9 preticanja u Monaku.Jebem ti trku.Ta staza je veoma atraktivna za vožnju jednog kruga iz pogleda vozača, ali zajebi ti to kad te neko zajebe u kvalifikacijama i upropasti ti odmah i trku.Mislim da je ova staza jedan od kandidata za izbacivanje iz kalendara mada mislim da se čika B$rni$ $ccle$ton$ ne slaže s tim.
          slazem se Marked,nikad nisam voleo Monako i ja stvarno ne vidim sta ljudi vide u toj stazi sem sto je glamurozna ali dzaba kad su trke glupe i realno zajedno sa Valensijom i Singapurom treba da leti iz kalendara i treba vratiti San Marino i bilo bi dobro kad bi ubacili Le Mans koja je po meni prelepa staza
          Miljkonen

          Comment


          • Gledajte ljudi, Monako mora ostati u sampionatu. Dosadne su trke najcesce, ali to je cupanje srca F1. Ja sam odavno rekao da budu li izbacili Monako, Spa ili Moncu da ja F1 vise necu gledati iz protesta. Te trke su sustina i dusa F1, imaju neku posebnu auru. To su sampionati u malom, tu nastaju ili nestaju veliki vozaci. Tako je ve pola veka i nema razloga da prestane. Monako je jedini organizator koji Berniju ne placa nista. 0, zilch... A kada se Berni odrekne para, sve vam je jasno.
            Ne bi bilo srecnijeg od mene da se vrate Imola i Le Mans, pa te staze su neverovatne u svakom smislu. I Nirburgring takodje. Nazalost, sada pare odlucuju, a one nisu u Evropi nego istocnije i sv evise trka ce biti u nazovi drzavama koje vecina nas jedva nadje na karti.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Gledajte ljudi, Monako mora ostati u sampionatu. Dosadne su trke najcesce, ali to je cupanje srca F1. Ja sam odavno rekao da budu li izbacili Monako, Spa ili Moncu da ja F1 vise necu gledati iz protesta. Te trke su sustina i dusa F1, imaju neku posebnu auru. To su sampionati u malom, tu nastaju ili nestaju veliki vozaci. Tako je ve pola veka i nema razloga da prestane. Monako je jedini organizator koji Berniju ne placa nista. 0, zilch... A kada se Berni odrekne para, sve vam je jasno.
              Ne bi bilo srecnijeg od mene da se vrate Imola i Le Mans, pa te staze su neverovatne u svakom smislu. I Nirburgring takodje. Nazalost, sada pare odlucuju, a one nisu u Evropi nego istocnije i sv evise trka ce biti u nazovi drzavama koje vecina nas jedva nadje na karti.
              Jedina stvar koju volim kod Monaka jeste sto je drugacija od ostalih i sa jedna strane ne volim je i dosadna je i izbacio bi je sa druge strane opet kad malo razmislim opet treba jedan takva staza u sampionatu zbog raznolikosti a doci ce valjda jednom i taj dan kad ce Bernie Ecclestone da nestane iz F1 i dodje neko normalan ko ce ubaciti prave staze a ne ove nasminkane azijske trke gde jedino vrede legendarana Suzuka (po meni najbolja i najteza staza u sampionatu),Kina i Malezija
              Last edited by Infinity miki; 29-05-12, 14:55.
              Miljkonen

              Comment


              • Ne kontam kome je moglo da bude dosadno poslednjih 20 krugova kad su se vozili u vozicu ni manje ni vise nego 6 vozaca. Jedna greska znaci automatski pad mozda i na kraj kolone... Verovali ili ne. To je lancana reakcija, krene da te pretice jedan zbog greske, ovaj iza njega ga prati, ti ako probas da izblokiras - izbacujes obojicu. Onda jedino da sacekas pogodno mesto za peglanje, ali to nije uvek lako...

                Vise mi je cuka radila tih poslednjih 20 minuta nego ostatka trke...

                Comment


                • Sena i Mensel u Monaku pre 20 godina
                  http://www.youtube.com/watch?v=TAYcJhBTyew

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Ne kontam kome je moglo da bude dosadno poslednjih 20 krugova kad su se vozili u vozicu ni manje ni vise nego 6 vozaca. Jedna greska znaci automatski pad mozda i na kraj kolone... Verovali ili ne. To je lancana reakcija, krene da te pretice jedan zbog greske, ovaj iza njega ga prati, ti ako probas da izblokiras - izbacujes obojicu. Onda jedino da sacekas pogodno mesto za peglanje, ali to nije uvek lako...

                    Vise mi je cuka radila tih poslednjih 20 minuta nego ostatka trke...
                    da covece,istina je da je tih zadnjih 10-15 krugova bilo interesantno ali postano dosadno kad ti vidis da se njih sestorica na kraju svakog kruga nalaze na istoj razdaljini malte ne njih 6 je vozilo 15 istih krugova i glupo je cekati tudju gresku ja hocu da vidim borbu a ne greske,sem toga staza ima 78 krugova a samo je 15 licilo na nesto,znaci mi treba da cekamo 63 kruga da se nesto desi,naravno iz ta 63 kruga izuzimam ulaske u boks koji su uvek interesantni,jer nikad ne znas sta ce se desiti,sem toga cim je pocela ona sitna kisa webber je bio najlosiji ali jednostavno nema gde da se prodje da je bila neka druga staza verujem da bi ga i Rosberg i Alonso i Vettel i Hamilton pa cak i Massa presli zato ne volim tu stazu ali sve u svemu losa trka
                    Last edited by Infinity miki; 29-05-12, 20:22.
                    Miljkonen

                    Comment


                    • Meni ti zadnji krugovi nisu bili interesanti ni približno kao bilo kojih 15 krugova u Španiji.Rekao sam već.Takva vožnja u voziću ima ogroman potencijal u vidu zanimljivosti ali nikako da se desi ta varnica koja će pokrenuti lančanu reakciju.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • Miljkonen

                        Comment


                        • Originally posted by Infinity miki View Post
                          heheheheheheh
                          Miljkonen

                          Comment


                          • Pravio sam analizu poena iz ove i prosle godine, a i sa nekim izmenama, s obzirom da nismo imali Tursku ove godine, a prosle Bahrein...

                            Poeni ALO VET WEB HAM ROS BUT
                            2012. 76 73 73 63 59 45
                            2012. bez BAH 70 48 51 59 49 45
                            2011. 69 143 79 85 26 76
                            2011. bez TUR 54 118 61 73 16 68
                            Odmah se vidi jedna stvar: koliko je Vettel poena izgubio - cak 70!

                            Druga stvar: Alonso bi vodio relativno ubedljivo da nije bilo trke u Bahreinu. Samo potvrdjuje tezu da mu je bolid podesen za nesto hladnije vreme u trci - nesto ne cemu bi morali da porade. Takodje, ima 7 poena vise nego prosle godine, a relativan zaostatak prosle godien je bio mnogo manji na pocetku sezone.

                            Treca: razlike u poenima - McLaren je izgubio previse na pocetku ove sezone. Poceli su kao drugi prosle godine i tako su i bili kotirani, Vettel-Hamilton-Webber-Button. Sad su poceli kao prvi, ubedljivo prvi, a nastavili su jako lose pre svega zbog problema u boxu.

                            Cetvrto: Meckin napredak. Prilican je, za svaku pohvalu (i nije samo do DDRSa), ali je bolan i Schumacherov pad. Sto zbog nedostatka srece, sto zbog njegovih losih poteza.

                            Samog Schumia nisam stavio u tabelu, iz istog razloga kao i Massu - ne vidim ih kao potencijalne sampione. Lotusovu ekipu takodje nisam stavio jer su se vozaci promenili. Prosle godine su imali "samo" 13 poena manje, no treba uzeti u obzir jako dobre prve 2 trke. I probleme Kimija sa upravljacem, kao i Romaina sa iskustvom...
                            Last edited by Vanja #66; 02-06-12, 11:52.

                            Comment


                            • Miljkonen

                              Comment


                              • i cao...

                                Comment

                                Working...
                                X