Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Primera division (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo i ja taman to posao da objavim. Imace platu od 4.5 mil. kao Karim, Mesut i jos neki A i Luka ce imati toliku cim dodje, a njegov transfer bi trebao biti gotov za 48h

    Comment


    • Originally posted by chicharito14 View Post
      Evo i ja taman to posao da objavim. Imace platu od 4.5 mil. kao Karim, Mesut i jos neki A i Luka ce imati toliku cim dodje, a njegov transfer bi trebao biti gotov za 48h
      Ozil sada ima zasluzenih sedam miliona nakon sto je potpisao do 2018. godine...to za Luku je izgleda isto gotovo
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Isco and Cazorla to Real Madrid? While Luka Modric should land soon to Real Madrid, the White House would not want to stop there and plans to recruit Santi Cazorla and Isco from Malaga. According to the Spanish daily El Mundo Deportivo, the Andalusian club would be inclined to let go both of players for 20 million euros.
        Ovo mi nije bilo jasno, jer Malaga nema potrebe da prodaje igrace, dok nisam naleteo na ovo:

        Debts drown at Malaga, which could lose the option of playing in Europe and even if not facing down payments owed. Sheikh Al Thani, owner of the Andalusian club, has no intention of paying out of pocket after an investment of 150 million, so that his intention is to sell players to get the money
        Izvor spanski El Mundo Deportivo... Seik nece da da pare, posle 150m evra investicija, da se plate dugovi, pa ce da proda najbolje igrace...
        Jedan korak unapred, dva koraka unazad za Malagu...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • U svijetu gdje je Luka Modric 40 miliona,ako Santi ne vrijedi 15 onda sve zajebat treba,eto prilike za Liverpool,Arsenal i ekipe kojima bi ovakav igrac dosao kao budali samar da ga uzmu na foru,mada nemam nista protiv naravno da se doseli u RM
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Vredi Santi kako ne vredi, pa i placen je 21m jura... Sjajan igrac, fenomenalan, ja sam se i nadao proslo leto nekako da ce ga Keni uvideti i dovesti, kad one uze Dauninga koji nije ni pola igraca kao Santi.
            Mene vise zanima ova situacija oko Malage...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Vredi Santi kako ne vredi, pa i placen je 21m jura... Sjajan igrac, fenomenalan, ja sam se i nadao proslo leto nekako da ce ga Keni uvideti i dovesti, kad one uze Dauninga koji nije ni pola igraca kao Santi.
              Mene vise zanima ova situacija oko Malage...
              Ma govorim ti za ovo sto si ti napisao on+Xisco= 20 milki,sto znaci da je on tu nekih 15,ako je istina ovo sto su ovi prenijeli realno dosta ekipa bi se trebalo otimati za njega...
              Last edited by AK47; 09-11-12, 22:41.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ma govorim ti za ovo sto si ti napisao on+Xisco= 20 milki,sto znaci da je on tu nekih 15,ako je istina ovo sto su ovi prenijeli realno dosta ekipa bi se trebalo otimati za njega...
                Ne, ne, nisi razumeo. Klub ne zeli da pusti obojicu bez 20m pojedinacno, a ne obojica za 20m, pa suludo je uopste pricati. I nije Xisco, vec Isco...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Ne, ne, nisi razumeo. Klub ne zeli da pusti obojicu bez 20m pojedinacno, a ne obojica za 20m, pa suludo je uopste pricati. I nije Xisco, vec Isco...
                  Lapus,fataju me prenosi,znam ko je Isco,gledao sam ga ove sezone,dosta dobro krilo...ali mi cudno da ga cijene 20 milki,nesto mi to nevjerovatno,previse

                  Xisco mislim da igra u Deportivo-u sada,nisam siguran
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Lapus,fataju me prenosi,znam ko je Isco,gledao sam ga ove sezone,dosta dobro krilo...ali mi cudno da ga cijene 20 milki,nesto mi to nevjerovatno,previse

                    Xisco mislim da igra u Deportivo-u sada,nisam siguran
                    Ima nekoliko Xisca, ja znam za ovog u Njukaslu.. Pa i po meni je puno, e sad stvarno ne znam, ali je mali stvarno talentovan...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Ima nekoliko Xisca, ja znam za ovog u Njukaslu.. Pa i po meni je puno, e sad stvarno ne znam, ali je mali stvarno talentovan...
                      Bio je i onaj u Villareal-u koliko se sjecam,u stvari bio je na PES-u

                      Ma treba se potuci za Santi-a,kad skontas igrac koji posjeduje onakvu mirnocu i kreativnost je potreban vecini ekipa u PL-u realno,nije on losiji od Moutinho-a,da ne navodim vaseg miljenika Modrica

                      Izvinjavam se na greskama,rasprava Gomez-Falcao se jos nije zavrsila,samo smo je preselili na poruke
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Pa jedina mana bi bila to sto Santi ima 28 godina, ali svakako svestran igrac, koliko sam ga gledao u svojoj karijeri je igrao na svim pozicijama u veznom redu, i desni vezni, centralni, levi, oba krila, ma haos koliko kompletan igrac, ali opet kazem nije vise mlad, a Liverpul tesko da ce ga pokupiti upravo zbog toga...
                        I cak moze biti da sam i ja pogresno razumeo pa da su stvarno obojica za 20m... Mozda se seiku bas zuri da ih proda pa ce da ih da ispod cene, sto je suludo, dva najbolja igraca Malage ove sezone za 20m, nebulozno po meni...

                        P.S. Jos se raspravljate oko toga ??
                        Last edited by Freshman; 15-07-12, 23:57.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ne znam koliko vodis racuna o tome,ali pogledaj malo kada igraci njegovih karakteristika dozivljavaju nekakav prime,tek nakon 30 oni zablistaju,imas milion primjera,vjeruj da je on igrac kojeg mozes koristiti sigurno 5 godina sto je za ovu poziciju koja je deficitarna u svijetu fudbala priznat ces od velikog znacaja...

                          the Andalusian club would be inclined to let go both of players for 20 million euros.
                          Mislim da bi ovdje naglasio da pojedinacno kostaju 20 miliona,ne znam mozda i nisam u pravu
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Slazem se, ali Liverpulu koliko su potrebni dobri i provereni igraci, toliko su potrebni i mladi, uostalom to je i politika kluba...;) Slazem se da ce Cazorla ako ga povrede zaobidju igrati jos par godina na visokom nivou, ali on meni vise vuce ka krilnom igracu nego ka klasicnom veznjaku, ali kao sto rekoh, svestran igrac...

                            Ma ko ce ga znati, google translate ga je preveo sa spanskog sajta...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ovo za Maicon-a, ako zaista dodje u Real, bice to solidno pojacanje. Ne mogu reci da sam odusevljen, mislim, odlican igrac, ali je on vec sada star sto znaci da moze maksimum jos dve sezone na vrhunskom nivou izgurati, eventualno jednu, a to se ne isplati. Bolje dovesti nekog mladjeg desnog beka.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Malaga bi trebala iduce sedmice dogovoriti saradnju sa meksickim reprezentativcem Giovani Dos Santos-om, koji je trenutno na pripremam sa olimpijskom reprezentacijom Meksika. Malaga bi trebala platit 6 miliona € Tottenham-u.

                                Walter Gargano i Gary Medel se povezuje sa Valenciom, dok je prva zelja Mauricia Pellegrina igrac Villarreala Bruno Soriano.

                                Comment

                                Working...
                                X