Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Ja sam rekao, uvesti da se napad igra sa igracem vise i resen problem. Nekad je to jos i moglo dok se nije usavrsila odbrana na coveka, sad je smor dok neko poput Vanje, Filipa i Andrije ne opali neki vanserijski sut.
    Ma generalno je besmislen i nikome sem Balkanaca nece nedostajati. Cao zdravo.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Ovaj sport definitvno treba skloniti sa OI. Em ga igra 10 drzava, em je spor, em su nejasna pravila.
      Klasicni bravuljanski sport, najgori ekipni definitivno. To sto smo dobri u njemu i sto donosi mnogo radosti je druga stvar, ali da je jedan od najglupljih sportova definitivno jeste.

      Nash u grupi mu se dopustalo, od cetvrtfinala ne, kad se odbrane i kad se ide u napad on rukom radi stvari koje pravilima ne bi smio, rijetko ga kad sankcionisu, poceli su od cetvrtfinala i tako treba nastaviti.

      Pobjeda Srbije je apsolutno zasluzena, ali kad imas Zlokovica onda moras imati masu iskljucenja.
      sigpic

      Comment


      • Ja ne volim da komentarisem sudjenje, ali ovo je sramota bila
        - Dejan Udovicic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Klasicni bravuljanski sport, najgori ekipni definitivno. To sto smo dobri u njemu i sto donosi mnogo radosti je druga stvar, ali da je jedan od najglupljih sportova definitivno jeste.

          Nash u grupi mu se dopustalo, od cetvrtfinala ne, kad se odbrane i kad se ide u napad on rukom radi stvari koje pravilima ne bi smio, rijetko ga kad sankcionisu, poceli su od cetvrtfinala i tako treba nastaviti.

          Pobjeda Srbije je apsolutno zasluzena, ali kad imas Zlokovica onda moras imati masu iskljucenja.
          Isterali bi nam i publiku da se uslo u produzetak, mani me tih prica.
          sigpic

          Comment


          • Sranje sport, nedefinisana pravila. Sudija moze da radi sta hoce, da bira tok utakmice, kontra faul, peterac, crvene kartone i ostale zajebancije... Retardi.
            Last edited by Dusan; 12-08-12, 15:59.

            Comment


            • Zbog ovog momka se ponosim svojim imenom...

              Comment


              • Originally posted by apacrow View Post
                Mene bi, majke mi, bilo sramota da bilo sta pisem ovde da sam Crnogorac.

                Toliko.
                Objasnio. Pobjeda protiv svih, svi se urotili ali se izvukla velika pobjeda. Jos jednom pokazana nevjerovatna snaga. Protiv sudija, protiv svijeta.
                Toliko.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Pobjeda Srbije je apsolutno zasluzena, ali kad imas Zlokovica onda moras imati masu iskljucenja.
                  Zlokovic donosi i crvene kartone strucnom stabu i klupi? Aha, vazi...
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Isterali bi nam i publiku da se uslo u produzetak, mani me tih prica.
                    Ne sprdaj se covjece, ti bar nisi ostrascen. Vidio si i kako Pijetlovic u napadu drzi stalno ruku na rame Paskovicu, stalno ga topi, to se ne smije po pravilima!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ne sprdaj se covjece, ti bar nisi ostrascen. Vidio si i kako Pijetlovic u napadu drzi stalno ruku na rame Paskovicu, stalno ga topi, to se ne smije po pravilima!
                      Prvo se uvek osvrcem na igru pa posle na sudije a ovo je sramota.

                      Sta Zlokovic radi prvi? Sta radi Jokic? Isto je to sa obe strane i ima batina sto je i normalno, a kako Zabari sude to je vec nesto drugo.
                      sigpic

                      Comment


                      • BRAVO ZA SAMPIONE! Definitivno broj 1 u svetu vaterpola- reprezentacija Srbije! A zabari neka se podave sa njihovim sudijama! Ljige ljigave najljigavije.

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Ovaj sport definitvno treba skloniti sa OI. Em ga igra 10 drzava, em je spor, em su nejasna pravila.
                          Uz duzno postovanje - ne lupaj.

                          To oko ukidanja pricaju vec 10 godina i naravno da se nece desiti. Posebno dok AMeri i Italijani budu u vrhu. Uostalom, vaterpolo je jedan od prvih sportova koji su se pojavili na Igrama.

                          Izvini Nebojsa sto se sport igra u vodi, hteli bi i igraci brze da plivaju. Jbg, 100m u atletici je brze nego li ista deonica u plivanju.

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Prvo se uvek osvrcem na igru pa posle na sudije a ovo je sramota.

                            Sta Zlokovic radi prvi? Sta radi Jokic? Isto je to sa obe strane i ima batina sto je i normalno, a kako Zabari sude to je vec nesto drugo.
                            Zlokovic je nadmocan, njega malo ko moze da cuva, Hrvati jedino mogu da ispariraju toj snazi i to sad kad im se vratio Hinic. Ako se sjecas nekad je samo das Smodlaki i to je iskljucenje, to se ne cuva.

                            Jokic je prilicno prljav, cesto dobija tri iskljucenja i potpuno zasluzeno, specijalista je za odbranu i zadatak mu je da se krlja.
                            Batina ima ali kad krene napad Vanja radi stvari koje su zabranjenje a koje mu se tolerisu, nisu od cetvrtfinala. Nije on samo danas imao previse kontra faulova, vidio si i protiv Australije i protiv Italije, sudili su mu kako treba.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KERSDRS View Post
                              BRAVO ZA SAMPIONE! Definitivno broj 1 u svetu vaterpola- reprezentacija Srbije! A zabari neka se podave sa njihovim sudijama! Ljige ljigave najljigavije.
                              Grk je nas mnogo vise kanalio nego zabar..
                              http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                              Comment


                              • I stvarno treba pohvaliti nase momke, ceo turnir su potkradani od strane sudija, to sam jos ranije napisao, stvarno su psihicki jaki, ja bi udavio sudiju, verovatno zato i nikad necu biti sportista. Malo je reci da je nepravda pocinjena. Pozdrav Crnogorcima, oni nisu krivi, pa nisu oni sudili. A Italijani, stare varalice su to, nek se podave svi u bazenu.

                                Comment

                                Working...
                                X