Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Nismo ni zasluzili, tri gola prokockana. Ima li stvarno neko obraza da se zali na sudije? Pa Vanja stalno topi igraca u napadu, drzi ruku na rame, to su sve kontra faulovi
    Da je topio dvojicu opet ne bi bilo dovoljno za ovo sto se danas sudilo.

    Pokazali jos jednom da smo najbolji igracki, steta za ono protiv Italijana. Bravo doktori, bravo!
    sigpic

    Comment


    • Hteli su i ovo da nam pokradu.

      Sramota da ih je.


      SRBIJA!!!
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Koje su sudije govna obojicu treba ubiti ko kerove mamu im jebem,ne mogu ni da slavim koliko su me iznervirali.

        Comment


        • Da je potrajalo i Divac bi dobio crveni...


          Bravo momci...!

          Mec za infarkt!

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Da je topio dvojicu opet ne bi bilo dovoljno za ovo sto se danas sudilo.

            Pokazali jos jednom da smo najbolji igracki, steta za ono protiv Italijana. Bravo doktori, bravo!
            On to stalno radi i to stalno treba da mu se sudi, to sto ima autoritet i sto ga respektuju je druga stvar, nisu od cetvrtfinala ovdje i tako treba stalno da mu se sudi.
            sigpic

            Comment


            • Hvala im kao i uvek! Zasluženo, svaka čast... treba sve ovo preživeti i svariti...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • @Vladan, sta se vama sudilo, ja se ne bi javljao u ovoj temi.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Ovaj sport definitvno treba skloniti sa OI. Em ga igra 10 drzava, em je spor, em su nejasna pravila.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    On to stalno radi i to stalno treba da mu se sudi, to sto ima autoritet i sto ga respektuju je druga stvar, nisu od cetvrtfinala ovdje i tako treba stalno da mu se sudi.
                    Danas je i trebao to da radi s obzirom na to sta se sve izdesavalo. Mora cvrstina da se pokaze svima.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mogli smo i bez golmana da igramo....
                      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                      Comment


                      • Originally posted by Skrillex View Post
                        Imali smo 15 vise iskljucenja od vas i 10 vise kontra faula
                        Ah, da... I 5 crvena kartona vise!! Majku im jebem, STA SMO BRE TOLIKO ZGRESILI DA SE SVI IZIVLJAVAJU NA NAS
                        OVA BRONZA JE VREDNIJA I OD ZLATA!!
                        BAR MENI!

                        Comment


                        • Sudija-pravila... u tom odnosu najgori sport..
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Ovaj sport definitvno treba skloniti sa OI. Em ga igra 10 drzava, em je spor, em su nejasna pravila.
                            Ja sam rekao, uvesti da se napad igra sa igracem vise i resen problem. Nekad je to jos i moglo dok se nije usavrsila odbrana na coveka, sad je smor dok neko poput Vanje, Filipa i Andrije ne opali neki vanserijski sut.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ima boga bre, ima boga!!! Sprecena najveca sramota u istoriji sporta, protiv crnogoraca, protiv sudija, protiv celog sveta, najjaci smo bre, najjaci! Najvrednija bronza postignuta u istoriji oi! Alal vam vera vaterpolisti nasi, alal vam vera za ovo!!! Srbija, srbija, srbija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Ua anti-capslock, UA!

                              Comment


                              • Mene bi, majke mi, bilo sramota da bilo sta pisem ovde da sam Crnogorac.

                                Toliko.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X