Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Bez politicarenja
    To je cinjenica.

    Odbojkasko finale je mislim bilo 1. oktobra 2000. Sva sreca nije bilo posle 5.10., poslednje zlato bi bilo ono Aleksandre Ivosev iz Atlante.

    Comment


    • Ne mogu da verujem kolike su ove OI za Srbiju košmar !!!!!!! I gore od toga . Verujem da bi sva zlata koja su vaterpolisti osvajali u periodu između 2 olimpijska ciklusa menjali za olimpijsko zlato . Tačno ću pomisliti da ih neko zaista jeste ukleo crnom magijom , jer mi deluje nemoguće kada čitam listu imena vaterpolista bez olimpijskog zlata .

      Comment


      • Sta sad da se kaze....mislim da je glupo bilo sta reci momcima koji od 2006 nikad nisu ispali ni na jednom takmicenju pre 1/2 finala...da smo mogli bolje da odigramo, mogli smo.Azuri nisu igrali nista specijalno, ali koliko ih je sralooooooo. Svaki udarac koji se cak i odbije od igraca zavrsava u nasoj mrezi, a mi 7 puta lupamo okvir njihovog gola.

        Ne znam sta da kazem, totalno razocaran citavim igrama, a taman sam pomislio da gore od Atine i Pekinga ne moze biti
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Heartbreak View Post
          mislim da je glupo bilo sta reci momcima koji od 2006 nikad nisu ispali ni na jednom takmicenju pre 1/2 finala
          Prestanite da slusate Acu Stojanovica.

          Vaterpolo reprezentacija (Srbije, a pre i SCG) od OI u Sidneju 2000. godine nije propustila polufinale. Poslednje takmicenje na kojem smo ispali u cetvrtfinalu je EP u Firenci 1999. Od tada, na svakom takmicenju polufinale, a medalju nismo osvojili samo 2007. na SP u Melburnu.

          Comment


          • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
            Prestanite da slusate Acu Stojanovica.

            Vaterpolo reprezentacija (Srbije, a pre i SCG) od OI u Sidneju 2000. godine nije propustila polufinale. Poslednje takmicenje na kojem smo ispali u cetvrtfinalu je EP u Firenci 1999. Od tada, na svakom takmicenju polufinale, a medalju nismo osvojili samo 2007. na SP u Melburnu.
            Hvala, ov je i Daca idiotu napisao na Tviteru, ali ne pomazi, kada si glup jednostgavno si glup. Mislim na Acu Stopa naravno.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Nisam strucnjak, ali mislim da smo u sportovima u kojima
              pretendujemo na neki dobar plasman MORALI imati strucne
              konsultante pri prenosima. Jednostavno tako rade sve
              velike drzavne TV kuce, pa ne znam zasto ne bismo i mi.

              Imamo toliko velikih vaterpolista, i strucnjaka u tom polju,
              koji bi doprineli kvalitetu prenosa, i samim tim jasnijem
              opisivanju situacije na terenu, i razumevanju samih poteza
              ucesnika. Mislim, slusati jednu budaletinu koja se dere kao
              neki napaljeni tinejdzer je stvarno neukusno. Pa, opste je
              poznato da su bivsi sportisti najbolji komentatori, jer imaju
              najbolji osecaj za igru, i imaju iskustva u takvim situacijama.

              Kad jedan John McEnroe radi specijale sa OI za NBC to je
              uzivanje gledati/slusati. Coveku su dali da pokriva vecinu ekipnih
              sportova, i on to zaista jako uspesno radi. Nikad se mi nicemu
              necemo nauciti. Danas ti je dovoljno da ukljucis internet,
              i vidis kako to druge televizije rade, i da pokusas preslikati
              uspesan model. Svi bi tad bili na dobitku.

              Za neke stvari je potreban mozak, za sve ostalo tu je RTS.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Još će Aca biti kriv za neplasman u finale.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Još će Aca biti kriv za neplasman u finale.
                  Mislim da apsolutno nisi razumela sta sam hteo da kazem.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Originally posted by apacrow View Post
                    Mislim da apsolutno nisi razumela sta sam hteo da kazem.
                    Joj, nisi ni ti mene razumeo... nije se to odnosilo na tvoj post... nego opšti utisak... ja bih još da pričamo o (ne)uspehu...
                    Glava mi se ohladila, ali srce nije, a RTS se neće skoro promeniti.

                    A što se tiče stručnih konsultanata, najbolji primer je ES (srpski), ne moramo ići do Amerike. Ljudi imaju i za veslanje i kajak (profesor i sudija) i za atletiku (bivši atletičari i treneri) i za ritmiku (trener)...itd, itd... svašta čuješ i naučiš.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ove OI sto pre zaboraviti.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Ove OI sto pre zaboraviti.
                        Nema razloga za tim, zemlja je u velikim problemima, nema se prostora za resavanje mnogo bitnijih problema u drzavi od sporta. Drzava sve manja i manja, sve vise nasih talenata ne igra za nas nego za druge zemlje, sta ces to ti je realnost. Btw i kada smo bili mnogo jaci nismo uzimali vise medalja, od 88me samo jednom presli 3 medalje koliko ja znam. To nam je mera, dve tri i taman.

                        Comment


                        • A jbg, ja se svaki put nadam. Gori sam od Divca. Ja sam stvarno ocekivao dosta vise medalja.
                          Jadno mi je samo sto neki sportisti idu tamo da lade jaja.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Joj, nisi ni ti mene razumeo... nije se to odnosilo na tvoj post... nego opšti utisak... ja bih još da pričamo o (ne)uspehu...
                            Glava mi se ohladila, ali srce nije, a RTS se neće skoro promeniti.

                            A što se tiče stručnih konsultanata, najbolji primer je ES (srpski), ne moramo ići do Amerike. Ljudi imaju i za veslanje i kajak (profesor i sudija) i za atletiku (bivši atletičari i treneri) i za ritmiku (trener)...itd, itd... svašta čuješ i naučiš.
                            Bitno je da se u sustini slazemo. I da je ES (srpski) kao TV koju mozes
                            i u kokosinjcu da napravis, i koja ima budzet koliko da plati tri voditelja
                            i jednu tetkicu uradila bolji posao od citavog javnog servisa.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Originally posted by apacrow View Post
                              Bitno je da se u sustini slazemo. I da je ES (srpski) kao TV koju mozes
                              i u kokosinjcu da napravis, i koja ima budzet koliko da plati tri voditelja
                              i jednu tetkicu uradila bolji posao od citavog javnog servisa.
                              To jeste najžalosnije... ali bahatost (glupost) i nestručnost idu jedno s drugim.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Ove OI sto pre zaboraviti.
                                Zbog te navike, da radje zaboravljamo stvari nego da se
                                suocimo s njima, smo tu gde jesmo.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X