Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Nas sahranjuje strah od Tempestija, bitna razlika. Ovaj reprezentaciji fale Ciric, Ikodinovic i Vujasinovic zato sto ni od koga nisu imali komplekse, a igrali su protiv nekih mocnih ekipa i golmana (Seci na vrhuncu moci nije bio slabiji od Tempestija pa su ga ovi busili kao sir). Samo jedan od njih da je bio tu da probije zid, dobili bi bez problema. Ova reprezentacija je objektivno kvalitetnija od one za koju su oni igrali, ali nemamo igraca sa mudima. Onaj od koga se najvise ocekivalo mrtav ladan tupo lobuje golmana u onakvom momentu, drugi ispucava loptu u desetoj sekundi bez ikakve organizacije.
    E jbg sad, Nebojsa. Po mom misljenju ovoj reprezentaciji ne fali niko, tj. drago mi je sto je posle Pekinga radiklano podmladjen tim. Siguran sam da je Madjarima sad krivo sto nisu uradili isto 2008.
    A ako vec tako gledamo, Ciric je bio sve samo ne neko ko je uzimao bitne suteve.Em je igrao na nezgodnoj strani, em mu sut nije bio jaca strana. Covek je bio pre svega fantastican plivac, neko ko je pokrivao sve rupe u odbrani, neko ko ce islplivati kontru. Napadacki je bio mozda 5.opcija u toj generaciji.
    Za Vujasa i Danila se naravno slazem, ali kao sto rekoh... Koliko god imali muda, ni oni nikad nisu osvojili olimpijsko zlato! Mozda onda nisu ni oni imali muda? U atinskom finalu 2004. vodili smo 7-5 posle trece cetvrtine i izgubili 8-7. Svi su zatajili u toj 4/4, Sapica po obicaju nigde, lopte su ispadale iz ruke, Vujas se uklopio u sivilo.

    Kazem ti, pogledao sam SVAKU utakmicu ove nove generaciije, jos od finalnog turnira Svetske lige u Podgorici 2009. pa do ove danasnje. Previse su ti momci, pre svega Filip ,Franjo i Prlainovic pogodili toliko toga bitnog u vaznim momentima da bi ih smatrao nekima koji nece da preduzmu odgovornost.

    Comment


    • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
      Previse su ti momci, pre svega Filip ,Franjo i Prlainovic pogodili toliko toga bitnog u vaznim momentima da bi ih smatrao nekima koji nece da preduzmu odgovornost.
      Hahaha jedan si od rijetkih koji ga zovu po imenu
      sigpic

      Comment


      • Dobro, taj podatak znam vec 10 godina, a tom imenu ne fali nista, ipak je to bila SFRJ. Bratstvo i jedinstvo i ostale gluposti.

        Nego, ne verujem da cu gladati mec za 3. mesto. Meni je (cini mi se i momcima) svejedno koji cemo sad zavrsiti kad zlata nema. Taman da saldo medalja bude gori od Pekinga.

        Comment


        • Svi smo mi Franjo
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • @3sur

            Nije stvar u nepreuzimanju odgovornosti, oni su se uplasili Tempestija kao da igraju sa ne znam kim. I fali im neko da u tim situacijama probije blokadu, u koju oni ocigledno upadnu kada zaostaju sa Italijanima, misleci kako cemo ludaku da damo 3 gola. Iz te nesigurnosti krece kruzenje lopte, spori napadi, neodlucnost i na kraju gomila promasenih suteva.

            Ciric nije bio cesto koriscen u napadu, ali kada svima stane daj njemu loptu i nesto ce se desiti, pogotovo sto su ga cesto ostavljali samog. Kao sto je toj ekipi falio levak, tako ovoj fali pravi lider, Vanja je tu najbolji igrac ali nije pravi lider, bar meni izgleda tako.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Meni nije jasno zasto ih je danas obuzeo strah od Tempestija?Zasto se to nije desilo pocetkom ove godine kada smo ih oduvali s nogu nego sada?
              Nece mi to biti jasno, barem u narednih par dana.Ali ocekivao sam da cemo nakon tih silnih precki i stativi puci u trecoj i cetvrtoj cetvrtini tako da se Tempesti nece nimalo namuciti, jer ce sve lopte ici ka njemu.Nije veceras imao nijednu ozbiljnu intervenciju.Niko od ovih vaterpolista nema muda do poda i to nam fali da dominiramo ovim sportom svake godine.
              Sto se tice borbe za bronzu, svejedno mi je sta ce se desiti.Neka osvoje Crnogorci, njima ce svakako medalja vise znaciti.Za nas su ove OI jos prosli vikend propale.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Meni nije jasno zasto ih je danas obuzeo strah od Tempestija?Zasto se to nije desilo pocetkom ove godine kada smo ih oduvali s nogu nego sada?.
                Zato sto u tom mecu nisu poveli i nije bilo one: Joj sta cemo sada? Da se razumemo, svaka cast momcima, zaduzili su nas toliko da ne moraju vise nikada nijednu pobedu da imaju, ali mora im se ponekad uputiti i kritika. Moguce i da je malo pritisak da moraju da osvoje zlato koji je bzvz nametnut posle neuspeha vecine drugih takodje uzeo maha.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Meni nije jasno zasto ih je danas obuzeo strah od Tempestija?Zasto se to nije desilo pocetkom ove godine kada smo ih oduvali s nogu nego sada?
                  Zato sto Tempesti tada nije branio. Bio povredjen covek.

                  Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Zato sto u tom mecu nisu poveli i nije bilo one: Joj sta cemo sada? D
                  Ne, ne,ne. Nije branio Tempesti u januaru.
                  Last edited by 3 sekunde u reketu; 10-08-12, 22:03.

                  Comment


                  • Sta reci osim uzas Losa igra i uz to ni malo srece na nasoj strani...7 puta okvir gola, 2 primljena gola kad se lopta odbila od nekog

                    A i znao sam cim je ona Crna Gora izgubila da ce biti repriza iz Pekinga za bronzanu medalju
                    sigpic

                    Comment


                    • Vaterpolisti isto kao da su prokleti na OI. Ne znaš koji je tim bio bolji, onaj u Sidneju ili Atini ili Pekingu ili ovde. Jednostavno im se ne da da postanu olimpijski šampioni. Ono što mi je najviše krivo je to što znam da smo ušli u finale, uzeli bi zlato 1000000000000000%, jer Hrvati mogu nas pobjediti samo kao domaćini...
                      Stvarno nismo imali gram jeb..e sreće u bilo kom sportu na ovim OI..
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                      Comment


                      • Kakav crni Sapic u bitnim trenucima, milion puta nas zakopao, isto kao i Ivan u odbojci. Takvu prangiju niko nema i tesko da ce imati ali kad je najbitnije bilo nikad nije pokazao, odnosno jeste u finalu EP 2003. u Kranju. To je to. Ostalo je uglavnom resavao najveci ikad.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ovo nije normalno , bez zlata na OI punih 12 godina , čekaćemo i sledeće bez najsjajnijeg odličja , ali kakvi sve vaterpolisti iz Srbije nisu osvojili zlatnu medalju , nikako , nikako , nikako ne ide pa ne ide . Sve same stative i prečke .

                          Comment


                          • Tako je vec godinama.Navikni se ubuduce.
                            Lakse ces preziveti razocarenja.Meni licno je mnogo traumaticniji Peking nego London, zato sto sam sada ''navikao'' na neuspehe.

                            Ko zna jos koliko godina cemo cekati na olimpijsko zlato u vaterpolu?Do tada cemo skupljati zlatne medalje sa Svetske Lige i poneki put mozda zablistamo na Evropskom ili Svetskom Prvenstvu.

                            Ali istina sreca nam je veceras okrenula ledja.Mislim da od Seula nismo osvojili zlato u ovom sportu.

                            Comment


                            • Originally posted by NevenaNS View Post
                              Ovo nije normalno , bez zlata na OI punih 12 godina
                              Slobo, vrati se!!!

                              Comment


                              • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                                Slobo, vrati se!!!
                                Bez politicarenja
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X