Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BRAVO!!!

    izbacili smo glupu utakmicu iz sebe, sad cemo do kraja turnira da im svima sve po spisku
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Kvalitet i srpski inat su presudili.... E sada se lakse dise...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ne mogu da verujem da je ovo moralo ovako.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • dobili smo mec onog momenta kad je soro otisao s gola.

          totalno je bio indisponiran.
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • 5-0 zadnja cetvrtina
            sigpic

            Comment


            • Klasicno potcenjivanje protivnika, plus 2-0 za nas u roku od 3 minuta...totalna opustencija, pa cak sam se i ja smejao i govorio da ce ovo biti najobicnija sprdacina.

              I onda kad je vrag odneo salu, pokazali smo da smo za klasu i vise bolji rival od protivnika i plasirali se u to 1/2 finale.

              Sve je na kraju dobro ispalo, a kao sto kaze Aca, mozda je sladje ovako

              Cestitke nasem timu koji od 2006 nikad nije ispao pre 1/2 finala na nekom takmicenju
              Last edited by Heartbreak; 08-08-12, 17:05.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Odlican potez Udovicica, malo da se prodrma ekipa. Gojko spasava 100%.
                Sone objasnio
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by apacrow View Post
                  dobili smo mec onog momenta kad je soro otisao s gola.

                  totalno je bio indisponiran.
                  Gojka legendu na gol do kraja turnira.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Jebem ti vaterpolo.. zar smo morali ovako vec u 1/4 finalu!? Mada, da se ne lazemo, ovako je mnogo sladje. Aca kida, ali ga nisam cuo posto smo se drali u isto vreme, od gola za 9-8 sam promukao Ceo komsiluk mi se cuo, kao finale da smo gledali

                    Uh kako se lepo dise sad, sve je tako lepo i divno

                    Comment


                    • Sudije smradovi izmisljaju iskljucenja i kontrafaulove tako da naviknite se na to. Kao sto je gore neko vec pomenuo losa utakmica je iza nas sad sledi gazenje.Ali bukvalno.

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Pa i prvu je tako prenosio, kakav as...


                        GOOOOOOOOL !!!!
                        To izgleda da je preneo sa fudbala, tacnije od izjave trenera da je svaka utakmica od sada pa na dalje finale.

                        Comment


                        • Ma kakvi slađe ovako... ovo može samo za zlato, a ne protiv Australije koja je u grupi pobedila Grčku i Kazahstan.
                          Sa 6:8 smo ušli u polsednju 1/4.

                          Gojko car, samo jedan gol mu dali.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nije moralo ovako, ali mozda nam je i trebao jedan ovakav mec.

                            Comment


                            • Originally posted by KERSDRS View Post
                              Sudije smradovi izmisljaju iskljucenja i kontrafaulove tako da naviknite se na to. Kao sto je gore neko vec pomenuo losa utakmica je iza nas sad sledi gazenje.Ali bukvalno.
                              Sudije nista nisu izmislile.Dozvolili su grublju igru od pocetka. Nisu menjali kriterijum do kraja. Niko nama nije kriv sto Pijetlovic kada god igraju agresivnu odbranu na njemu koristi laktove. Sve kontrafaule u drugom poluvremenu je on napravio. No nije ni bitno. Ovako losu utakmicu necemo poonoviti na ovom turniru, i mislim da i Italijane i Madjare mozemo da sameljemo pravim pristupom.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ma kakvi slađe ovako... ovo može samo za zlato, a ne protiv Australije koja je u grupi pobedila Grčku i Kazahstan.
                                Sa 6:8 smo ušli u polsednju 1/4.

                                Gojko car, samo jedan gol mu dali.
                                Sportisti su, ljudi su, desi se da se protivnik potceni ali kvalitet dolazi do izrazaja kad treba. Ispucali su los dan i to mi je drago , jer bi nas Madjari pojeli da smo igrali ovako lose. Ako se nekome od nasih sportista ne moze zameriti to su sigurno vaterpolisti..

                                Comment

                                Working...
                                X