Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Gran Premio de España Santander 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Maric91 View Post
    @ vanja


    Kimi je napravio gresku u trecem sektoru, posto je u prva dva sektora bio brzi od Alonsa i prvog vremena koji je postavio Hamilton.

    Da li ce sutra mehanicari ponovo pobediti Hamiltona?
    Da, gledam sad vremena, prvi sektor je bio odlican, drugi je bio nesto sporiji od sledece trojice, ali je u poseldnjem izgubio dosta...

    Ne verujem da ce mehanicari praviti greske kao do sad, McLaren je to, ne bih mogao da stavim ponovljene greske i McLaren u istu recenicu (narocito sto je pauza bila od 3 nedelje). Mene tu vise zanima koliko ce taj novi sistem hladjenja guma uticati na njih, nego sami stopovi...

    Ma bice ludnica! Au, sezona je inspirativna!

    Originally posted by MarkedOne8 View Post
    Najrealnije, mislim da možeš mnogo toga da ubodeš.

    Mislim da će Hamiltona sutra pobediti njegov tempo u trci.
    Tebi je ono prvo dosta, jel?

    Comment


    • #62
      Originally posted by Vanja #66 View Post
      Tebi je ono prvo dosta, jel?
      Kimi ima ludački tempo u trkama ove sezone, tačnije kao što je i uvek imao.
      Alonso ima dobru startnu poziciju.Sve je do guma.Ako McLaren budu više mučile gume od Ferarija tu odgovorno tvrdim da će Alonso pobediti Hamiltona.Klađenje na Batona kao trećeg ti zbog kvalifikacija pije najmanje vode.Mislim da bi to bila realna pozicija za Hamiltona.Fetel je prvi vozač Red Bula i lider u šampionatu.Ako je ta ekipa nešto spremila to će se prvo odraziti na Fetela.Ispred ima razne visoko plasirane vozače koje niko nije očekivao a to su pre svega Maldonado i Perez.Grožan je do sada bio odličan u kvalifikacijama.U trci je takođe bio dobar ali ne tako dobar kao u kvalifikacijama.Realno je očekivati da će se on i Maldonano boriti za petu poziciju.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #63
        Originally posted by Maric91 View Post
        @ vanja


        Kimi je napravio gresku u trecem sektoru, posto je u prva dva sektora bio brzi od Alonsa i prvog vremena koji je postavio Hamilton.

        Da li ce sutra mehanicari ponovo pobediti Hamiltona?
        Realno, kolko god da su mehanicari unistili Luisa u Bahreinu, toliko je i njegov tempo bio los. Poslednjih 20-ak krugova je vozio na sekund razlike od Alonsa i nije mogao ni da ga napadne a kamoli da ga prestigne. To je veci problem po mom misljenju. Da nije bilo gresaka eventualno bi zavrsio cetvrti, jer su oba Vettel i oba Lotusa bila mnogo brza.

        Vanja, ja sam 90% siguran da ce Alonso prvi uci u prvu krivinu. Dugacak pravac, KERS, zavetrina, startuje sa ciste strane, uvek ima odlican start, a Hamilton je par puta vec usrao start ove godine.
        sigpic

        Comment


        • #64
          Nista se ne bih bunio Tony, s tim sto to direktno pomaze Lotusima... Pazi ti to, kakva sezona, ne pricamo o RBu, Mecki, nego o Lotusima kao najvecoj pretnji Hamitlonu ako ga Alonso prestigne...

          Ove godine je najpametnije uzivati u ludilu i zaboraviti na navijanje, moze cuka da strada od toga...

          Comment


          • #65
            Kakve kvalifikacije,startni red se opet promesao u odnosu na kvalifikacije na prethodnim trkama,Hamilton razvalio,to je njegova treca pol pozicija,nadam se da ce sutra biti i treca sreca,Maldonado fenomenalan i najprijatnije iznenadjenje,Alonso odlican,Lotusi odlicni,Vettel i Schumacher se kockaju, sacuvali su gume za sutra,Button i Webber podbacili,Massa-plac majke bozije,sutra cemo dobiti odgovore na mnoga pitanja,ko se gde nalazi,koliko se ferari poboljsao,da li ce funkcionisati mclarenov sistem za hladjenje i da li ce mclarenovi pit stopovi konacno biti odradjeni kako treba i hoce li Hamilton konacno naci pravi tempo u trci i hoce li Kimi uspeti da pobedi
            Miljkonen

            Comment


            • #66
              Schumi se kocka, Vettel je prokockao, odvezao dva kruga na mekim gumama, nisu mu u nista boljem stanju nego Hamiltonu... Jedina "prednost" je sto ne mora bas na tim gumama da startuje trku, moze da ih promeni, ali kad tad ce doci na njih, velika je razlika u gumama, preko 1.2s cak kod nekih po krugu... Za 15 krugova se nadoknadi gotovo celo vreme koje se izgubi u stopu. Ma sta pricali ljudi, Pirelli pogoduje brzoj voznji, ali ne brzoj voznji koja prasta greske. Mislim da je tako bolje nego da se cela trka izveze sa jednim odlaskom u box, kao sto je neretko bio slucaj 2010.

              Comment


              • #67
                Press konferencija

                Izjave vozaca posle kvalifikacija

                Comment


                • #68
                  Hamilton će sutra startovati poslednji.Sva vremena u kvalifikacijama su mu poništena.Maldonado ima pol-poziciju.Lepo bi bilo da mu vozačka sudbina nije kao i prethodnom osvajaču pol-pozicije za Vilijams.Alonso prvi startni red.Oba Lotusa u drugom startnom redu.
                  Last edited by MarkedOne8; 12-05-12, 18:56.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    http://www.autosport.com/news/report.php/id/99564

                    Streljati mehanicare Meklarena, streljati kao poslednju stoku.

                    Bez obzira na sve, cestitke Pastoru na prvoj pol poziciji u karijeri. Valjda ce ih biti jos. Sada bogami Alonso ima cemu da se nada. Pobeda pred domacim navijacima, sjajno za nastavak sezone.
                    Last edited by Nebojsa; 12-05-12, 19:13.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #70
                      Kakav fijasko... Covece, ovo je propust koji ni HRT ne bi napravio! Ultralagan ne treba da se shvati doslovno kad se tako kaze...

                      Jbt, sta je ovo, ne mogu da se nacudim McLarenu, napravili tako dobar bolid, zeznuli felne, sredili ih (?), a sad ovakav previd! Ne mogu da verujem da kao Tifosi ovo govorim, ali zao mi je sto je McLaren u ovkvom stanju sad. Bolje je kad su i oni tu...

                      Sad mi pada na pamet lik koji je Skyevcima poslao mail da je ulozio pare na Maldonada da uziam pol-poziciju za sutrasnju trku... Kvota 1:200! Ala ce se neki Britanac obradovati Hamiltonovoj nesreci!

                      E, da, zar nije ovo drugi put da mu se to desava? Secam se da je jednom izasao iz bolida i gurao ga ka boxu u ekstazi... A nije bilo ostalih bolida okolo. Sad cu da pogledam...

                      Comment


                      • #71
                        Kanada 2010.Mislim da su od tada promenili pravilo.Meni je tu nešto sumnjivo.Ne bih se usudio da kažem da su to namerno uradili ali ipak sumnjam na to.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Da, u pravu si...

                          http://www.youtube.com/watch?v=2UmoBWXT2x0

                          Uradili su to namerno, da bi bio sto laksi, ali ne mogu da verujem da su se preracunali... Jedino ako je isao sa najbogatijom smesom, a oni izracunali za smesu sa manje goriva... Nisam pametan, neverovatne stvari se desavaju McLarenu, ne secam se kad su imali ovoliko propusta. Jel Lewis ima novog trkackog inzenjera? Totalna mi je konfuzija u glavi...
                          Last edited by Vanja #66; 12-05-12, 19:35.

                          Comment


                          • #73
                            Pogledao sam kvalifikacije a i obradovao se novoj vesti... Alonso pol sezone i cini mi se najbolji pole u zadnje 2 sezone (ova i prosla). S obzirom da Maldonado starta prvi , samo drzati trkacku putanju i doci do 1 pozicije i onda nek Maldonado vuce ove iza , da se napravi fina razlika i onda da sa uzivanjem pratim ostatak trke tj dolaska do 2. pobede u sezoni... Imamo bolid , lepo je napravljeno , realno je Ferrari u Barceloni dosta dobar , ne racunam Massu ,on je zaseban vozac , na veresiju vozi Ferrari ... Hamilton pa bice lepo gledati ga od zada kako pretice , Baton i Veber podbacili , Fetel i Sumi , ovo ce biti zanimljivo ... Sve u svemu strasna trka... Nadam se samo da nece biti kise
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #74
                              http://www.weather2umbrella.com/en/w.../1/677385/1/3h

                              Po w2u.com, nista od toga, malo hladnije i oblacnije, ali bez kise... Merodavni su oni, nema kise...

                              Vidis, nije ti losa ta konstatacija Miko, Maldonado sigurno nece hteti da popusti Lotusima nikako, samo se nadam da ga nece uhvatiti prpa i da ce kranuti 5s posle gasenja svetala... Ako mu se to ne desi, onda nije zgoreg ocekivati da se vrlo agresivno brani na pocetku... Moze biti jako zanimljivo.

                              Comment


                              • #75
                                Pastor mozda ima malo iskustva u F1, ali nije klinac, nece se njemu desiti takva glupost. Ipak mislim da ec Alosno imati dobar start, on je uvek opasan sa prljave strane.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X