Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2012 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam je li neko pisao , Terry u Bostonu , 3 godine/15 miliona
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • http://www.sportklub.info/forum/thre...558#post810558
      http://www.sportklub.info/forum/thre...597#post810597
      http://www.sportklub.info/forum/thre...588#post810588
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • jos uvek ne mogu da verujem da je dallas
        citavu strategiju zasnivao na d-willu.

        kapiram da je tu neko lagao nekog, jer se
        ne bi kuban tek tako ispalio za sezonu.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Али зато следеће сезоне Крис Пол и Хаувард...
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Originally posted by apacrow View Post
            jos uvek ne mogu da verujem da je dallas
            citavu strategiju zasnivao na d-willu.

            kapiram da je tu neko lagao nekog, jer se
            ne bi kuban tek tako ispalio za sezonu.

            Ili je brat Mikhail jednostavno jaci igrac? Prica se da ce sada juriti Steve-a i Lin-a, a ako to ne prodje jako su velike sanse da nece raditi vise nista, nego da ce praviti prostor za sledecu sezonu kada ce slobodni agenti biti Dwight i CP.




            Miko, boli citanje, znam.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • tesko, jako tesko.

              bolje da uvalju dirka dok jos nesto mogu dobiti,
              pocnu rebuild, izgube jednu-dve sezone, ali se
              zato one tamo vrate u igru.

              sve ostalo je tesko izvodljivo.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Ili je brat Mikhail jednostavno jaci igrac? Prica se da ce sada juriti Steve-a i Lin-a, a ako to ne prodje jako su velike sanse da nece raditi vise nista, nego da ce praviti prostor za sledecu sezonu kada ce slobodni agenti biti Dwight i CP.
                nema sanse da je rus jebeni igrac od kjubana.
                prosto ne mogu poverovati u tu cinjenicu.
                jedino da nije ukljucio rusku mafiju (poznatu za NY)

                ne vidim howarda u dallasu, on je vise za LAL,
                nekako vise prija njegovom sezibilitetu lazne
                hollywoodske zvezde. mozda gresim.

                lin ne moze biti jedan od temelja ekipe. no-no.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Od 2000te Dalas nije promasio PO. Bice cudno bez njih.

                  Comment


                  • Slazem se da od ekipe u kojoj je Lin jedan od oslonaca nema 'leba, samo sam naveo koji su backup planovi Mavs-a. Jbg, toliko kvalitetnih plejmejkera sirom lige, ali u ovoj FA klasi, nista posebno sto se izbora tice. Goran trazi 10 miliona po sezoni, to mu Cuban nece dati sigurno, a Boga mi, ne bih ni ja.
                    Sto se tice Dwight-a, on je budala, ne zna ni on sta mu najvise lezi. Jbg, u LA-u ne bi bio glavni baja, tu je Kobe, tu je CP3, Blake, cenim da zato nece tamo. On je decko umobolan i tu svaka prica prestaje, jednostavno ne moze niko pogoditi gde ce otici.


                    Ono sto je meni licno najzanimljivije trenutno je da EG zeli u Phoenix, to je i rekao sinoc (mrzi me sad da trazim tweet sa izjavom). On je bio nezadovoljan i prvobitno kada su ga trejdovali u Hornets-e, a kamoli sada kada ce gotovo sigurno provesti naredne 4 godine svoje karijere.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Prica se da ce Atlanta juriti sledece ljeto Howarda i Paula.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Originally posted by stefan12 View Post
                        Prica se da ce Atlanta juriti sledece ljeto Howarda i Paula.
                        Brate to je najgori klub u NBA. Da im daju po 50 miliona pa ne bi otisli tamo.

                        Comment


                        • Mavs-i bas propadose. Ode Jet, a nista od D-Will-a i Howard-a.

                          Ne znam zasto je EG nezadovoljan. Hornets-i ce da budu jaki kao crna zemlja.

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Ili je brat Mikhail jednostavno jaci igrac? Prica se da ce sada juriti Steve-a i Lin-a, a ako to ne prodje jako su velike sanse da nece raditi vise nista, nego da ce praviti prostor za sledecu sezonu kada ce slobodni agenti biti Dwight i CP.




                            Miko, boli citanje, znam.
                            Gledao sam stranu pre ove i nisam vidio a mislio sam da sam citao ovo od sinoc tj sinocne postove , sigurno bi zapamtio da je presao da sam vidio ;)
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Dusan View Post
                              Mavs-i bas propadose. Ode Jet, a nista od D-Will-a i Howard-a.

                              Ne znam zasto je EG nezadovoljan. Hornets-i ce da budu jaki kao crna zemlja.
                              Kad?

                              Comment


                              • Ako bih ja birao izmedju Gorana Dragica i Erika Gordona, onda je to Dragic.Za ovog barem moze da se garantuje da moze da odigra celu sezonu i bice mi veoma drago ako se to desi.Siguran sam da bi opravdao ulozene pare u njega, jer iz sezone u sezonu igra sve bolje i bio bi pravi naslednik Nesa.Mogao bi neki neki put Dzentri da igra sa dva niska igraca tj da u jednom trenutku igraju Marsal i Dragic.Ocekujem da Bizli predje.Jos kad bi amnestirali Cildresa, bio bih presrecan.

                                Dolaskom Terija Boston ima preniske igrace na kecu ina dvojci, svaki malo visi bek ce ih pojesti.Mozda bi trebalo da Pjetrusa potpisu na neki minimalac.Pitanje je sta ce biti sa Basom.Koliko je vama realno da Pjetrus ostane?

                                Comment

                                Working...
                                X