Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2012 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
    Nisam znao da ce da operise oba ramena..ali izgleda da ce sve to da bude u redu,steta za Celtics-e sto ne igra u nastavku PO...legenda je ovaj Bradley,kako ga je Danny nasao svaka cast.
    Igrao covek na Texasu cini mi se...nije bilo tesko primetiti ga

    Comment


    • #77
      Cus Asik i Dzermejn O'nil prije Hiberta i Dzavejla u slobodne agente.
      sigpic

      Comment


      • #78
        Verovatno zato sto je izvesno da ce ponude za Hibberta i glupana biti izjednacene jer su ograniceno slobodni agenti. Mada na onoj listi ima jos RFA.
        Ja te situacije uvek razdvajam, svakakvih budala ima medju GM-ovima i spremni su da urade nesto samo da igrac ne bi pojacao konkurentski tim, pa makar ojadili svoju fransizu.

        Comment


        • #79
          The Warriors are reportedly trying to complete a trade with the Jazz that will ensure Golden State keeps its pick in next week's draft lottery.
          The Warriors will keep the pick if it falls in the top seven of the draft, and thanks to their tanking down the stretch they have a 72 percent chance of that happening. Now, however, it seems they're willing to give Utah other draft picks or money (but preferably not players) to eliminate any chance of losing the pick.

          Comment


          • #80
            Kyle Lowry missed over a month of action towards the latter part of the 2011-12 regular season due to very serious abdominal pain and a bacterial infection. Once he returned, the Rockets starting point guard position was no longer Lowry's to have due to the rapid development of Goran Dragic.

            In this interview with the Houston Chronicle, Lowry sounds off on some of the poor communication he had with head coach Kevin McHale on the subject. If the Rockets choose to re-sign Gragic, Lowry makes it abundantly clear he wants out.
            Zanimljivo.
            sigpic

            Comment


            • #81
              Sjutra pocinje prvi predraft workout za Portland. Pozvali su Zelera i Lenarda, a ostali su: Garrett Sim, G, Oregon, Casper Ware, G, Long Beach State; Kent Bazemore, G, Old Dominion; Kris Joseph, SF, Syracuse.
              Zele centra, to je svima jasno, sa 11 pika. A ovaj 6 od Bruklina tesko da ce nam doci, namjestice se to.
              sigpic

              Comment


              • #82
                Trebali bi i Zeller i Leonard da budu slobodni kada na vas dodje red. Ja bih licno uzeo ovog drugog,cini mi se da je veci potencijal

                Comment


                • #83
                  Špekulacije o prelasku Mirze Teletovića u NBA

                  Kao veliki patriota i neko ko silno zeli da neko iz BiH zaigra u NBA, bas sam se zagrijo sto se tice ovih spekulacija. Naravno ja mislim da je realno da Mirza vec jednom zaigra u NBA, pa me sada interesuje sta vi mislite o tome i da li ce se desiti, a i ako se desi sta ce biti sa njim u NBA?

                  Da li se moze nositi sa NBA kosarkom i tempom kojim se tamo igra i radi?

                  Izvor je: http://www.netsdaily.com/2012/5/24/3...rested-in-nets

                  Spoiler


                  Last edited by Nebojsa; 30-05-12, 09:38.
                  San Antonio SPURS - Tony Parker & Company

                  Comment


                  • #84
                    Mogao si u NBA offseason temu Inace ja ne znam nista o ovome. Mislim da bi imao previse problema u defanzivi posto na njegovu nesrecu to je trenutno talentom bolesno nastakovana pozicija. Opet mislio sam da ce i Pek imati jako puno problema sa defanzivom, ispostavilo se delimicno tacno ali je dao previse toga u napadu da bi bio izostavljen. Mnogo vise nego sto sam ja ocekivao znajuci njegovu motoriku. Ko zna.

                    Comment


                    • #85
                      Tek sad vidim da sam mogo tamo, jbg zafrko sam se ... ako moderator moze kako da premjesti onda super, ako ne ... onda ne znam sta

                      Nije valjda da su ostali bez komentara? Ae ljudi, interesuje me, a fkt ne vidim drugo mjesto na kojem bi to poblize i detaljnije saznat ...
                      San Antonio SPURS - Tony Parker & Company

                      Comment


                      • #86
                        Mirza u NBA? razmisljao sam o o tome,ali mislim da se on ne bi snasao tamo najbolje. ne bi mogao igrati cetvorku ,a na pozicji 2i 3 su puno brzi od njega,puno

                        Comment


                        • #87
                          Evo kazu da je Zeller odvalio Leonarda danas.
                          Sledeci workout ce biti sredinom juna, moraju se dovesti GM i trener, ne znam ni zasto su ovaj zakazivali.
                          Ovaj Casper Ware i Kent Bazemore su odlicni za 2nd rounder-e.
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Vinny ostaje trener Clippersa.
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              U 2 je lutrija....gde stream da nabodem?

                              Zelim iskljucivo drugog pika za Wizardse

                              Comment


                              • #90
                                Cavs-i opet salju klinca od Gilbert-a, tacnije, ide ista ekipa koja je prosle sezone dobila prvog pika.

                                Bice na firstrow-u Ljubasine.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X