Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2012 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja opet mislim da cemo mi gledati Boston u finalu konferencije sa Majamijem. Dobri su i Bruklin, New York, Indiana, ali matorci su matorci

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Curry dobio dozvolu od doktora da moze da igra, Frye ima problema sa srcem, a Dooling se penzionisao nakon 12 NBA sezona.
      Napokon. Steph da pokaze svu svoju klasu ove sezone.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • @ Miko

        Kazem, na brzinu sam to pisao. Da sam malo vise razmislio, mozda bi se i nasli malo bolje rangirani. Ne verujem da ce ici iznad Minny-a, pod uslovom da ove posluzi zdravlje. Isto vazi i za Portland, samo sto ce to malo teze ici. Jedino bi mogli iznad NO onda. A i tu zavisi od povreda, pre svega Gordon-a. Videli smo pred kraj prosle sezone koliko je to bio bolji tim sa njim.

        @ Gologuzan

        Tesko da Wizards-i mogu u PO. Pitaj Ljubu koliko su samo tekmi izgubili prosle sezone na neiskustvo.
        I Bucks-i tesko mogu biti 5-6, dosta su jace ove ekipe koje sam stavio iznad njih.
        NY, ako Melo i 'Mare nastave ovako da igraju zajedno, nema od njih 'leba.
        sigpic

        Comment


        • Ako nekog nesto vise zanima za Fraja:http://sports.yahoo.com/blogs/nba-ba...8695--nba.html

          The Suns said Frye, who is signed through 2015, will be re-evaluated in December for the possibility of activity but Frye told azcentral sports several times that he must have six months of rest and expects to miss the season that runs to April. He said his activity will be limited to yoga and golf.
          CItajuci ovo mislim da je za njega sezona gotova.Tesko da ce Sansi bez njega moci da se bore za plejof.


          Edit:Jel Alonzo Dzi ostao u Klivlendu?
          Last edited by Ricma; 21-09-12, 21:16.

          Comment


          • Da, potpisao je visegodisnji ugovor, samo ne znam o kakvim se parama radi.
            sigpic

            Comment


            • Mogao bi Klivlend ove sezone da iznenadi.Sada imaju i sirinu u odnosu na proslu sezonu.Mislim da ce sa ovakvim rosterom da budu blizu PO.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Mogao bi Klivlend ove sezone da iznenadi.Sada imaju i sirinu u odnosu na proslu sezonu.Mislim da ce sa ovakvim rosterom da budu blizu PO.
                Ako Kyrie bude zdrav, sve je moguce.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by RRondo9 View Post
                  Ako Kyrie bude zdrav, sve je moguce.
                  Kyrie bogotac. Ne odigra veci deo sezone za Duke zbog povrede i onda dodje u NBA i pocne da objasnjava kao da igra vec 6,7 godina



                  You know the reason I think I'm number 1? Because I work like it.
                  Ponovi proslu sezonu legendo, moli te brat!
                  sigpic

                  Comment


                  • Tesko ce Wizardsi u PO,ali postoji neka sansa.

                    Sve zavisi od Wall-a. Ako bude igrao kako se ocekuje,onda je sve moguce.

                    Comment


                    • Originally posted by delgado View Post
                      ja opet mislim da cemo mi gledati Boston u finalu konferencije sa Majamijem. Dobri su i Bruklin, New York, Indiana, ali matorci su matorci
                      Slažem se. Sve je to dobro ali Kelti su glavni favoriti uz Miami. Naoštrili su se, gazimo ih već dve sezone pa su malo besni. Sada će još i Allen da ih zajebava. Mora KING da im naplati za sve one godine u Cleveland-u.

                      Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Tesko ce Wizardsi u PO,ali postoji neka sansa.

                      Sve zavisi od Wall-a. Ako bude igrao kako se ocekuje,onda je sve moguce.
                      Od 5-8 mesta na Istoku je sve otvoreno tako da su i Wizards-i svakako u igri.

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Originally posted by Branislav View Post
                        Od 5-8 mesta na Istoku je sve otvoreno tako da su i Wizards-i svakako u igri.
                        U igri smo naravno. Ali ovo ce biti boom ili bust sezona. Mozemo biti sesti,a mozemo bitii i poslednji

                        Comment


                        • Pozdrav drustvo. Ne znam za vas, ali ja nikako ne mogu da iscekam novu sezonu, cak se radujem i ovim pripremnim utakmicama.
                          Takodje moram priznati da sam malko razocaran off-seasonom koji su odradili Riley i drustvo. Ipak sam ocekivao nekog jakog visokog u rosteru, nakon 2 sezone igranja bez centra ili sa zestokim polovnjacima. Racunao sam da ce nam titula pomoci da lakse pridobijemo nekog, ili da otpustimo Milera, Entonija ili Hazlema i tako potpisemo nekog solidnog centra poput Kembija, Kwame-a, Przibile ili cak u krajnjem slucaju Milicica. Lepo deluje taj small-ball u teoriji, u praksi i protiv Oklahome, ali protiv Lejkersa bojim se da cemo se provesti kao bosi po trnju.

                          Comment


                          • Ako se gleda match-up na zapadu, ubedjen sam da OKC ima prednost u odnosu na Lakers-e. Odbrana u reketu koju oni igraju je stravicno jaka, Ibaka u svako doba moze da cuva Gasol-a, dok je Howard po meni slabiji u napadu od Bynum-a.

                            Pogotovo na poziciji pleja i na trojci, zapalice ih OKC. Vecina Lakers-e ubacila u finale..

                            @Rio

                            Za Miami je najvaznije zdravlje Wade-a i CB-a, ako se prodje bez povrede, bice to sigurno odlicna sezona za Heat. Dodatak Ray Ray-a, zaista zastrasujuce, imace na izvoz otvorenih suteva.

                            Btw, sada ce Sone da me napadne jer pljujem Lakers-e.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Tu se potpuno slazem sa tobom, zato i kazem ako Lejkersi budu u finalu, nece nam biti lako. Mnogo nam vise lezi Oklahoma i mislim da bi uz dodatak Allena i Lewisa bili jos veci favoriti nego ove godine (bez obzira na novi napredak mladog tima Tandera) - jednostavno LBJ i Wade su odlicni defanzivci i Westbrook i Durant ne mogu da igraju kao protiv ostalih, da ne govorimo koliko je tek Perkins beskoristan na terenu jer nema klasicnih petica u Majamiju. S druge strane, i Oklahoma je matchup from hell za Lejkerse jer na svakoj poziciji imaju defanzivca da dosta ponisti uticaj njihovog igraca. Sam Howard je izjavio da najteze igra protiv Perkinsa, o Ibaki ne treba ni trositi reci, Sefolosa je odlican za Kobija, Westbrook moze da se jurca sa Nashom do sutra, Durant ne treba nikog da cuva itd.

                              Ali, polako. Ja sam poprilicno oprezan i ne stavljam Majami odmah u finale, tu su Bruklin, NjuJork, Indiana, Boston.. Jedva cekam da vidim kako ce ove renovirane ili ojacane ekipe izgledati na terenu

                              Comment


                              • @D-Wade

                                Sa najboljim defanzivnim igracem danasnjice (true story) OKC moze da se pozdravi sa reketom.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X