Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2012 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
    @ Mac

    Cekaj bre, kako je Anthony Davis centar, majku mu? Mozda na koledzu, ali u NBA je on prava cetvorka.

    Edit: ovo si juce pisao.
    Jebi me sad, hteo sam da kazem da je dominantan igrac na obe strane terena tipa Shaq ili Dwight.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Slazem se sa trisurom

      Sto se tice Blazersa,na slatkim su mukama. Sigurno je da bi vise voleli Drummonda nego Zellera,ali sumnjam da ce Andre biti na slobodan kada dodje red na njih. Ne vidim Zellera kao dobrog NBA igraca,ali mozda i gresim.

      Comment


      • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
        @ Reise

        Vidim da si juce napisao da ce Blazersi prvo da ponude ugovore slobodnim agentima, pa onda da potpisu Batuma. Nisam siguran da je redosled poteza takav. Posto je Batum RFA, drugi timovi imaju pravo da mu ponude ugovore,a Portland moze da izjednaci najveci i da ostane kod njih. Ne znam da li po tom pitanju ima nekih promena u odnosu na prethodni kolektivni ugovor, to moram da proverim...


        Inace, ako Portland bude birao pametno i uz malo srece (ako je iko zasluzio, oni su) sa te 6. i 11. pozicije mogu da uzmu sve sto im treba (centra obavezno).
        Cilj im je da dodju do cap limit-a i potpisu Batuma za kojeg imaju Bird rights. Kad potpisu slobodne agente (ako ih potpisu) sa Bird rights-om mogu da izjednace ponudu kolika god da je za Batuma i nece se brojati u salary cap.
        Batum moze da potpise odma papire, ali, tako sam ja procitao, da mogu da cekaju do 10 jula da ga potpisu.
        Nemoj mi vjerovat no idi provjeri.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Jebi me sad, hteo sam da kazem da je dominantan igrac na obe strane terena tipa Shaq ili Dwight.
          za dominuciju u NBA ce trebati da jede jos pasulja, ili da trpa kamenje u dzepove.
          ima da ga pojedu.
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • jbg, tek sam sad uhvatio malo vremena pa sam isticao i ono od juce.

            Ovim putem obavestavam forumsku javnost da se zvanicno zahvaljujem apacrow-u sto je ostavio linkove od sinocne utakmice. Pogledao sam nesto poslednje cetvrtine, ali kraj nisam stigao. Hvala, druze.;)

            Comment


            • Originally posted by apacrow View Post
              za dominuciju u NBA ce trebati da jede jos pasulja, ili da trpa kamenje u dzepove.
              ima da ga pojedu.
              Po meni je to velika zabluda. Ok,treba malo da se nabije,ali ako pretera dosta njegovih kvaliteta ce otici niz vodu.

              Comment


              • @3sur
                anytime.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                  jbg, tek sam sad uhvatio malo vremena pa sam isticao i ono od juce.

                  Ovim putem obavestavam forumsku javnost da se zvanicno zahvaljujem apacrow-u sto je ostavio linkove od sinocne utakmice. Pogledao sam nesto poslednje cetvrtine, ali kraj nisam stigao. Hvala, druze.;)
                  Posebno obrati paznju na trecu cetvrtinu, ono je bilo... No comment.


                  Sorry za off, jos sam pod utiskom.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Cilj im je da dodju do cap limit-a i potpisu Batuma za kojeg imaju Bird rights. Kad potpisu slobodne agente (ako ih potpisu) sa Bird rights-om mogu da izjednace ponudu kolika god da je za Batuma i nece se brojati u salary cap.
                    Batum moze da potpise odma papire, ali, tako sam ja procitao, da mogu da cekaju do 10 jula da ga potpisu.
                    Nemoj mi vjerovat no idi provjeri.
                    Nemam sad vremena, u narednim danima cu to detaljno ispitati. Mada, mislim da si dobro skapirao pricu. Malo se menjalo od proslog CBA-a.

                    Samo cu te ispraviti za ovo da se Batumova plata ne racuna u SC ako bi potpisao naknadno, tj .posle izjednacavanja ponude. Apsolutno se svaka se plata racuna u SC, nego si hteo reci da posto poseduju njegova Bird rights, oni imaju pravo da idu i preko granice SC-a (oko 58 miliona je granica) prilikom potpisivanja. Sto mu dodje na isto sto si i ti napisao, ali ja volim da tezim savrsenstvu.


                    Da rezimiram, Batum moze do 1. jula ipak da potpise novi ugovor i time oduzme mogucnost drugim timovima da mu pridju sa ponudama. On to hoce, Portland hoce da ga zadrzi, tu nema dileme, samo su izabrali da cekaju i da to ne urade odmah jer zele da vide da l` mogu da uzmu nekog free agenta u medjuvremenu. Naravno, to je i skuplja varijanta jer uvek se nadje neki GM koji hoce da preplati igraca, ali dobro.

                    Comment


                    • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                      Nemam sad vremena, u narednim danima cu to detaljno ispitati. Mada, mislim da si dobro skapirao pricu. Malo se menjalo od proslog CBA-a.

                      Samo cu te ispraviti za ovo da se Batumova plata ne racuna u SC ako bi potpisao naknadno, tj .posle izjednacavanja ponude. Apsolutno se svaka se plata racuna u SC, nego si hteo reci da posto poseduju njegova Bird rights, oni imaju pravo da idu i preko granice SC-a (oko 58 miliona je granica) prilikom potpisivanja. Sto mu dodje na isto sto si i ti napisao, ali ja volim da tezim savrsenstvu.


                      Da rezimiram, Batum moze do 1. jula ipak da potpise novi ugovor i time oduzme mogucnost drugim timovima da mu pridju sa ponudama. On to hoce, Portland hoce da ga zadrzi, tu nema dileme, samo su izabrali da cekaju i da to ne urade odmah jer zele da vide da l` mogu da uzmu nekog free agenta u medjuvremenu. Naravno, to je i skuplja varijanta jer uvek se nadje neki GM koji hoce da preplati igraca, ali dobro.
                      To sam i htio da kazem, vazno je da se razumijemo.
                      Ako uspiju da dovedu nekoga bice dobra taktika.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jeremy Lamb & Jonas Valančiūnas

                        jos dva pika iz druge runde,
                        lepo ce toronto da izgleda naredne sezone.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • I Portland ima 2 pika u 2 rundu. Volio bi da iskoriste to da se pomjere naprijed za Dramonda.
                          sigpic

                          Comment


                          • da, imaju 10. i 11. u drugoj rundi. mada ne znam koliko im to vredi,
                            sasvim ce biti zadovoljni sa ona dva u prvoj.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Originally posted by apacrow View Post
                              da, imaju 10. i 11. u drugoj rundi. mada ne znam koliko im to vredi,
                              sasvim ce biti zadovoljni sa ona dva u prvoj.
                              Ove godine su jedini vlasnici Idaho Stampede-a u NBADL, imaju gdje da odu ako ih ne mogu trejdovati.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Ove godine su jedini vlasnici Idaho Stampede-a u NBADL, imaju gdje da odu ako ih ne mogu trejdovati.
                                Jae Crowdera da uzmete i da bude odlican sa klupe

                                Comment

                                Working...
                                X