Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2012 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako da podnosim maloumnika koji se nije odazvao u repku da bi ostao u Americi da uci da vozi kola?

    Djubre neopevano.

    Comment


    • Pa ne mozes tek tako osporavati necije kvalitete jer ga ne podnosis. Milicic da je u Lolcats-ima, da igra 30+ minuta kao neki nazovi kvalitetni centri, moglo bi se i diskutovati. 8.8 poena, 5.5 skokova i 2 blokade za 24 minuta nije uopste lose. Ne preterujte u kritikama.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Nema sta biti tuzan igrac, on ako dodje u Evropu, bice najjaci centar ubedljivo. Druga je stvar sto ga vi iz nekog razloga ne podnosite. Ko njega to u Evropi moze cuvati, Erazem Lorbek? Ajde budi ozbiljan.
        Sto ga ja ne podnosim zato sto je zvezdas? Nemoj da si iskompleksiran, boli mene dupe po mom misljenju on vas samo blamira, time sto je neverovatno glup lik i neizmereno veliki seljak. Keselja koji je takodje stalno na severu i na sva usta prica kako je ciganin hvalio koliko sam mogao u nekoj raspravi ovde. Kesh je za mene igracina Milicic je najveci bust NBA drafta u istoriji. Nikada nije nista pokazao a ni u reprezentaciji protiv tih Erazema i njemu slicnim nije uradio nista. Jednostavno on je bio ovakav sa 17 godina, mislili ljudi da ce da se razvije ali njegov pileci mozak mu nije to dozvolio i zaustavljen je u napredovanju onog trenutka kada je presao u NBA. Sve bih dao da dodje u Zvezdu, majke mi rodjene.

        Comment


        • Cuj iskompleksiran, boli mene patka da li ti nekoga volis ili ne, ali osporavati ga, kako je kanta igrac na neosnovanim kritikama je tragikomicno i tuzno. Pricas o Milicicu kao da je igrao 35 minuta i da nikada u zivotu nije igrao kvalitetnu kosarku. Da li ti njega volis ili ne, mene nije uopste briga. Reci da on nece biti najbolji igrac u Evropi na svojoj poziciji, gde moze svakog igraca da nosi u zubima je smesno. Pekovic je pokidao, ali je i dobio minutazu. Milicic i kada odigra dobro, sledecu tekmu nema nikakvu minutazu. Najveci bust u istoriji nije i nemoj da lupas. Da ja ne pominjem Hasheem Thabeet-a i Kwame Brown-a...
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Mesate dve stvari, Darkov talenat i radnu etiku. On verovatno ima potencijal da bude top 5 centar u ligi, posebno sa ovakvom konkurencijom, ali jednostavno nece. Moze bre onog kurtona Brook-a da nosi u zubima, da mu da 40 poena kad god hoce, ali sta da radis kad je takav u glavi i tu pomoci nema.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Jeste oni ga mrze, dali su mu novac i mrze ga namerno mu ne daju da igra, ne vole da bude dobar igrac. Svi se moguci na svetu urotili protiv Milicica i ne daju mu da bude igrac. Kazem iskompleksiran jer si ti rekao da ga mi ne volimo, i raspravu o NBA prebacio na patkometriju Partizana i zvezde. Zato sam to rekao i to je tacno. Uopste kada o njemu razmisljam ne mislim o tome za koga navija, nemam problem sa tim da gotivim igrace zvezde kada odu iz nje, bilo iz fk bilo iz kk. Piksi je za mene najbolji fudbaler ovih prostora ikada iako je ciganska ikona meni to ne smeta da kazem, tako da odmah mozes da zaboravis na to da pljujem Milicica jer je cigan, ne, pljujem ga jer je osvedoceni megabust.

              Originally posted by T-Mac View Post
              Mesate dve stvari, Darkov talenat i radnu etiku. On verovatno ima potencijal da bude top 5 centar u ligi, posebno sa ovakvom konkurencijom, ali jednostavno nece. Moze bre onog kurtona Brook-a da nosi u zubima, da mu da 40 poena kad god hoce, ali sta da radis kad je takav u glavi i tu pomoci nema.

              Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Jednostavno on je bio ovakav sa 17 godina, mislili ljudi da ce da se razvije ali njegov pileci mozak mu nije to dozvolio i zaustavljen je u napredovanju onog trenutka kada je presao u NBA.

              Comment


              • Haha, dobro sta je tebi covece? Gde sam ja pomenuo Zvezdu u celoj prici?

                Ja tebi rekao da je Milicic za 25 minuta imao dobru statistiku i onda ti meni kazes kako je on tuzan igrac i da cu to videti ako dodje u Evropu, ja kazem da nije..I ti meni reci gde sam ja rekao da ti imas kompleks od Zvezde i da ga mrzis zato sto je cigan? Ne mozes da mrzis igraca? Boze samo sacuvaj.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Haha, dobro sta je tebi covece? Gde sam ja pomenuo Zvezdu u celoj prici?

                  Ja tebi rekao da je Milicic za 25 minuta imao dobru statistiku i onda ti meni kazes kako je on tuzan igrac i da cu to videti ako dodje u Evropu, ja kazem da nije..I ti meni reci gde sam ja rekao da ti imas kompleks od Zvezde i da ga mrzis zato sto je cigan? Ne mozes da mrzis igraca? Boze samo sacuvaj.
                  Originally posted by D-Wade View Post
                  Druga je stvar sto ga vi iz nekog razloga ne podnosite.
                  Izvoli

                  Comment


                  • Pa ne podnosis ga, kakve to veze sada ima sa tim sto je on cigan? Nisam mislio na to da ga mrzis jer je cigan, vec da ga ne volis kao igraca.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Pa ne podnosis ga, kakve to veze sada ima sa tim sto je on cigan? Nisam mislio na to da ga mrzis jer je cigan, vec da ga ne volis kao igraca.
                      Ne mora ovde sve da se crta, dozvoljeno je da se s vremena na vreme nesto procita izmedju redova.

                      Comment


                      • Pa nemas sta da citas izmedju redova...Nemam ja sta da mesam Zvezdu i Partizan kada oni nemaju veze sa ovim igracem. Raspravljamo o Milicicu kao igracu, a ne kao navijacu. Sta si ti mislio nije moj problem. Ti ga ne volis i zato omalovazavas coveka, nije najbolji, ali nije ni toliko los koliko ga ovde ljudi predstavljaju.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Covek je megabust u svakom slucaju, najveci bust drafta ikada. Izbran pre Vejda, Bosa i Entonija. Koliko je to smesno.

                          Comment


                          • Fin je Darko da skine breme sa nekog igraca u odbrani i cuva neku zivotinju. Gledao sam Portland i Minesotu u nekolko utakmica, mnogi ce reci kako je Lav ubio Lamarkusa u tim duelima, a zaboraviti da je Milicic rasteretio Lava u odbrani. Valja imati takvu zivotinju u odbrani.
                            sigpic

                            Comment



                            • Dzabe je prso kintu za ovu stranicu...zahebani si navijaci Celtics-a nece mu oprostiti tako lako

                              Comment


                              • Nema sta da se oprasta ovakvoj velicini.

                                Ray Ray

                                Comment

                                Working...
                                X