Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boston je definisao neke stvari u drugoj četvrtini.Onakvo suđenje je bizarno.Čak 4 tehničke greške.KG pipne loptu prstom i sviraju mu odugovlačenje igre.Mislim da sudije nisu odigrale presudni faktor, ali su i dalje bilo veoma blizu tome.Tu ipak nije sve čisto po pitanju sudija.Majami je konstantno postizao 21-26 poena po četvrtini.Boston je jako varirao od 11 pa do 35.Ogroman kontrast.Zaista mislim da je došlo vreme da Boston spusti naduvane majmunčiće iz Majamija.Prebaciće njih Doc Rivers u No-ring-mode, dok će iz utakmice u utakmicu da tweakuje igru Bostona.Ne mogu da budem siguran u pobedu Bostona, ali ne vidim zašto ne bi dobili Majami.Vejd i Džejms su sinoć dali po 22 i 32 poena.Dakle razigrali su se obojica.Budu li njihov napad spustili za koji % i da Alen krene da pogađa ono što je pogađao celog života eto pobede Bostona.Mislim da Boston ima mnogo više potencijala za napredak nego Majami.KG je sasvim solidno igrao, ali falili su Alen i Rondo koji se tek na momente budio.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by MarkedOne8 View Post
      Boston je definisao neke stvari u drugoj četvrtini.Onakvo suđenje je bizarno.Čak 4 tehničke greške.KG pipne loptu prstom i sviraju mu odugovlačenje igre.Mislim da sudije nisu odigrale presudni faktor, ali su i dalje bilo veoma blizu tome.Tu ipak nije sve čisto po pitanju sudija.Majami je konstantno postizao 21-26 poena po četvrtini.Boston je jako varirao od 11 pa do 35.Ogroman kontrast.Zaista mislim da je došlo vreme da Boston spusti naduvane majmunčiće iz Majamija.Prebaciće njih Doc Rivers u No-ring-mode, dok će iz utakmice u utakmicu da tweakuje igru Bostona.Ne mogu da budem siguran u pobedu Bostona, ali ne vidim zašto ne bi dobili Majami.Vejd i Džejms su sinoć dali po 22 i 32 poena.Dakle razigrali su se obojica.Budu li njihov napad spustili za koji % i da Alen krene da pogađa ono što je pogađao celog života eto pobede Bostona.Mislim da Boston ima mnogo više potencijala za napredak nego Majami.KG je sasvim solidno igrao, ali falili su Alen i Rondo koji se tek na momente budio.
      Svaka tehnicka je naplacena i kompenzovana nekim faulovima u napadu, jako glupo i providno. I ona Joelova 2 poena koja su bila previse sumnjiva uvek idu na stranu domacina sto sada nije bio slucaj. Nema to pojma sa sudijama, kada Majami stegne odbranu iz sve snage Boston ne moze da postigne kos cesce od svakog treceg napada.

      Comment


      • Kao sto sam rekao, nisam ni brinuo za ishod utakmice, morace Wade da isporuci svoju porciju u drugom poluvremenu. Ovoga puta su im se prikljucili Rio, Miler, Batije i oni to nisu mogli da izgube. Cak sa rezervnim frontcourton(Joel,Turiaf) uspeli smo da slavimo rutinski. Ako odbranimo domaci teren i u Gm2, resicemo u 5 utakmica. Samo da se Bosh oporavi i Majami ima sanse u finalu

        Comment


        • Kad Majami stegne odbranu... kad ovo kad ono... kad Ray Allen krene da pogađa ono što se i očekuje... kad ovaj ono, kad ovaj ono... videćemo šta će se desiti, ko će koga nadmudriti... Eh, još samo kad bi SK češće prenosio mečeve... malo je ovo za polufinale NBA.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by MarkedOne8 View Post
            Kad Majami stegne odbranu... kad ovo kad ono... kad Ray Allen krene da pogađa ono što se i očekuje... kad ovaj ono, kad ovaj ono... videćemo šta će se desiti, ko će koga nadmudriti... Eh, još samo kad bi SK češće prenosio mečeve... malo je ovo za polufinale NBA.
            Ne moze da pogadja sa onakvim zdravstvenim problemom, nema balans u naskoku pricao je Dok o tome, slusaj trenera ekipe za koju navijas.

            Comment


            • Originally posted by MarkedOne8 View Post
              Zaista mislim da je došlo vreme da Boston spusti naduvane majmunčiće iz Majamija.
              Vrlo inteligentno.

              Spoiler


              Spoiler

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment




              • Mislim da hoće da je baci u AAA.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • Kako bi bilo lepo kada bi ljudi samo navijali za svoje timove i uživali ili žalili u njihovim pobedama ili porazima, a oni koji se stvarno razumeju u košarkašku igru pisali analize. Onda ne bih morao ovde godinu i po dana da čitam jedno te iste bezvredne postove o James-u i Miami-u. Mislim, ako već mrzite onda dajte da to bude malo originalnije, inventivnije, svežije... Nemojte večito isto kao pokvarena ploča.
                  Ja sam navijač i tako sam se deklarisao od prvog dana. Ne razumem se u košarkašku igru, ne pišem nikakve analize, poneki put iznesem neko svoje mišljenje... Hoću samo da pratim James-a i Miami i da pročitam ovde nešto pametno. Ali ni to ne mogu od vas vrhunskih poznavalaca košarke čiji se postovi svode na "James nema prsten, La Choke, majmunčići, debilčići, precenjeni, gamad..."! Napisano je na hiljade postova, ne znam da li bih mogao da izdvojim 100 iz kojih sam nešto naučio. A sve sami znalci.

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • ode covek po burek

                    Comment


                    • 28.05.2012.

                      Финале истока, прва утакмица:

                      Мајами Хит - Бостон Селтикс 1:0

                      Spoiler





                      Мало фотографија са утакмице:

                      Spoiler








                      Кликните на резултат меча да бисте видели преглед.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Rio View Post
                        Ako malo bolje pogledate, videcete da je prenos na SK bio svake nedelje od cetvrtka do nedelje i samo tim danima. Cetvrtak na petak, petak na subotu, subota na nedelju i nedelja na ponedeljak, s tim da je bilo utakmica u 'evropskim' terminima obicno subotom i nedeljom. Sada takvih lepih termina vise nece biti, kao ni prenosa SAS-OKC utakmica no2, a ni ove 2 tekme iz AAA, sledeca tekma je iz Oklahome i bice verovatno obe iz TD Gardena. Vidite i na najavi za sledecu utakmicu da pise Oklahoma-San Antonio. Ja sam zadovoljan kako SK prenosi ove godine Playoff, zna se, od cetvrtka pa do nedelje , obicno 4 tekme nedeljno i to je to, nema mnogo mudrosti. Samo slazem se da Darko nije trebao da nas 'zezne' .
                        Izuzev Martin Luther King's Day-a,kada su prenosili tri mecha ;)

                        Comment


                        • Originally posted by ledeni 80 View Post
                          ode covek po burek
                          Možda finda izgleda smešno nad KD-em ali pravilo je da igrač sa strane napada NE SME i NE TREBA da bilo kako pomaže onima iz reketa.Zato se malo više pomerio ka svom igraču.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                            Možda finda izgleda smešno nad KD-em ali pravilo je da igrač sa strane napada NE SME i NE TREBA da bilo kako pomaže onima iz reketa.Zato se malo više pomerio ka svom igraču.
                            Nije se malo vise pomerio ka svom igracu zbog toga vec jer je hteo da presece pas. To sto ga je napravio magarcem naravno nije sramota, radio je to svima pa i boljima od Durenta.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Nije se malo vise pomerio ka svom igracu zbog toga vec jer je hteo da presece pas. To sto ga je napravio magarcem naravno nije sramota, radio je to svima pa i boljima od Durenta.
                              Da, hteo je i da pomeri a i po mogućstvu da preseče pas.Kako god, dobro je odradio svoj deo posla.

                              Ono što je generalno loše jeste da se neki igrači nekada plaše da izađu na igrača da ne bi dobili poster.Onda publika odradi svoje ,,auuu šta mu uradi" i slično.



                              Ko je Goran Dragić?Jel to onaj što je ga Rose posterizovao kao da ga nema?On se nije plašio postera i poniženja pa je potrčao iz sve snage da brani i to mi se jako svidelo.Poster stvarno izgleda atraktivno ali koš mora da se brani pogotovo u PO.Koliko se samo komentator uspalio a budala ne zna ni koju utakmicu komentariše.Misli da mu je to All Star Weekend.
                              Last edited by MarkedOne8; 29-05-12, 17:28.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                                Da, hteo je i da pomeri a i po mogućstvu da preseče pas.Kako god, dobro je odradio svoj deo posla.

                                Ono što je generalno loše jeste da se neki igrači nekada plaše da izađu na igrača da ne bi dobili poster.Onda publika odradi svoje ,,auuu šta mu uradi" i slično.

                                Ko je Goran Dragić?Jel to onaj što je ga Rose posterizovao kao da ga nema?On se nije plašio postera i poniženja pa je potrčao iz sve snage da brani i to mi se jako svidelo.Poster stvarno izgleda atraktivno ali koš mora da se brani pogotovo u PO.Koliko se samo komentator uspalio a budala ne zna ni koju utakmicu komentariše.Misli da mu je to All Star Weekend.
                                Uopste nije dobro odradio svoj deo posla, izbacen je jednim potezom iz akcije. Nije on imao na umu to o cemu ti pricas ni u ludilu. Komentator je genijalan a ti ako ti se ne svidja mozes da gledas prvu ligu Estonije, cuo sam da tamo slabo kucaju.

                                Comment

                                Working...
                                X