Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno Chicago bez Rouza ne moze da pomisli na ozbiljan rezultat a prognoze sto se tice njegovog igranja sledece sezone nisu bas najsrecnije.

    Comment


    • Bosh (abdominal strain) says he is "healing at a very fast rate right now"

      "It's gotten a lot better," Bosh added.

      Mnogo dobre vesti

      Comment


      • До сутра...

        Spoiler


        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Bosh (abdominal strain) says he is "healing at a very fast rate right now"

          "It's gotten a lot better," Bosh added.

          Mnogo dobre vesti
          bilo kako bilo, prve dve ce najverovatnije biti bez njega
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • Originally posted by apacrow View Post
            bilo kako bilo, prve dve ce najverovatnije biti bez njega
            Ma samo da zaigra,mnogo ce lakse biti.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Ma samo da zaigra,mnogo ce lakse biti.
              sta ces ti ako ti fila udje u finale?
              neces znati za koga ces
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • U velikoj sam dilemi koga je bolje da dobije Miami u finalu, izmrcvareni Boston ili mladu Philu?

                Čestitam finale Miami-u, čestitam svim igračima Miami-a što su opet tamo gde i pripadaju, a naročito Lebron-u i Wade-u što su izneli seriju bez Bosh-a kome želim što brži oporavak. WELCOME HOME BOYS!

                EDIT: Neko beše reče kako je Heat precenjen? Najprecenjenija ekipa lige je posle cele sezone i PO na kraju ispao Chicago.
                Prvaci reg. dela sezone su ostali bez jedne zvezde i odmah pukli od Philadelphia-e.
                Last edited by Branislav; 25-05-12, 04:06.

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Originally posted by apacrow View Post
                  sta ces ti ako ti fila udje u finale?
                  neces znati za koga ces
                  Vidi se da me jos nisi upoznao

                  Philu gotivim,ali navijam za njih samo zato sto igraju protiv Bostona. Inace navijam za Wizardse,a Majami je na drugom mestu. Ispod su Minny,Cavsi,Netsi i ostali fenjerasi

                  Jedino bitno je da se uvek navija protiv OKC-a,Knicksa,Bostona i Indiane

                  Nego da se uozbiljimo...jel znas mozda koliko ce trebati Boshu da se vrati u formu posle ovakve povrede? Otprilike

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    jel znas mozda koliko ce trebati Boshu da se vrati u formu posle ovakve povrede? Otprilike
                    u zavisnosti kog stepena je povreda, kao i koliko je njemu samom
                    potrebno da se uhoda, ne u trenazni proces, vec u ozbiljnu rolu
                    u ozbiljnim utakmicama koji im predstoje. to je sve od coveka do
                    coveka.

                    moje licno misljenje je da je povreda sigurno nesto jaca nego sto
                    govore, kao i da su jako male sanse da vidi finale konf. jedino ako
                    se nesto zakomplikuje za heat pa se serija oduzi. ovako, mislim da
                    je i za njega i za ekipu bolje da ceka veliko finale, naravno pod
                    uslovom da u njega i udju.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Ako Phila prodje,onda ce verovatno moci da preskoci seriju,ali posto ce do toga tesko da dodje,onda ce morati da stisne zube

                      Hvala

                      Laku noc raja

                      Comment


                      • Originally posted by Branislav View Post
                        Neko beše reče kako je Heat precenjen? Najprecenjenija ekipa lige je posle cele sezone i PO na kraju ispao Chicago.
                        Prvaci reg. dela sezone su ostali bez jedne zvezde i odmah pukli od Philadelphia-e.
                        Ja i dalje smatram da je Miami precenjen i da nemaju sanse za titulu. A Chicago nije ispao zbog povrede Rosea, nego zato sto se povredio i Noah. Najbolji igrac u napadu i najbolji igrac u odbrani. Dodaj jos na to da je Luol rovit prakticno pola sezone i potpuno van forme sa povredama, slicno kao i Rip, to nijedan tim ne bi mogao da zakrpi.
                        Da su naleteli na zdrav Chicago u finalu...
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Ja i dalje smatram da je Miami precenjen i da nemaju sanse za titulu. A Chicago nije ispao zbog povrede Rosea, nego zato sto se povredio i Noah. Najbolji igrac u napadu i najbolji igrac u odbrani. Dodaj jos na to da je Luol rovit prakticno pola sezone i potpuno van forme sa povredama, slicno kao i Rip, to nijedan tim ne bi mogao da zakrpi.
                          Da su naleteli na zdrav Chicago u finalu...
                          Naleteli su prosle godine pa su ih izbacili. Ove godine su jaci, za Hazlema u ritmu, Batijea, Turiafa, Milera ne toliko povredjenog. Opet bi se svelo na close 4th quarter, mvp bi naravno naterao Rouza da sutira 1 od 8 i dobili bi ih.

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Ja i dalje smatram da je Miami precenjen i da nemaju sanse za titulu.
                            Pa sa ovakvim Spursima naravno da nemaju.

                            Cak i da SA odigra 7 tekmi sa OKC-em, oni su toliko duboki da tolike utakmice i ne uticu preterano na njihovu fizicku pripremljenost u velikom finalu.


                            @Bane

                            Chicago tokom cele sezone ne znam da li je sakupio 10 utakmica gde su svih 5 clanova prve petorke bili zdravi (pa su opet bili no.1 na Istoku), a u seriji sa Sixersima samo dvojica, tako da pada u vodu da tvoja teorija.

                            Comment


                            • Preterujete sa hvalospevima na racun SAS. Stoji da su najbolje igrali do sada i stoji da su jako dubok tim i da imaju najboljeg trenera. Ali, sto se mene tice, nisu imali ozbiljnu tekmu u ovom PO-u. Budimo realni, Utah je raspad ekipa, a Clippers-i se ne bi znali prilagoditi igri Crnokose, a ne Spurs-a. Igraju svoje, ako prodje, dobro i jest, a ako ne, bude metla. Mislim da ce ih OKC izbaciti, jer su po meni protiv tezih protivnika bili odlicni.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ekipa koja zavrsi regularni prva na zapadu je najbolja ekipa lige, nazalost. Da li ce osvojiti ili ne je potpuno druga prica ali dok neko ne izbaci prvu ekipu sa zapada ona je prvi favorit za prsten.

                                Comment

                                Working...
                                X