Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio bwin de España Jerez 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bravo za Nikija,zaista me je prijatno iznenadijo.
    A sad me interesuje kao ce Rosijevci da odbrane njihovog ljubimca,kad smo danas iz prilozenog videli da u opste nije problem u motoru i da mkoze da ide brzo.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Originally posted by Ares View Post
      Bravo za Nikija,zaista me je prijatno iznenadijo.
      A sad me interesuje kao ce Rosijevci da odbrane njihovog ljubimca,kad smo danas iz prilozenog videli da u opste nije problem u motoru i da mkoze da ide brzo.
      Jedan je Rossi ; doce bolja vremena
      Valentino Rossi #46

      G.O.A.T

      Comment


      • #18
        Originally posted by Ares View Post
        Bravo za Nikija,zaista me je prijatno iznenadijo.
        A sad me interesuje kao ce Rosijevci da odbrane njihovog ljubimca,kad smo danas iz prilozenog videli da u opste nije problem u motoru i da mkoze da ide brzo.
        Sto bi ga branili, vidjeli smo da covjek nece da vozi ne trudi se, radi sve sto jedan sampion ne treba da radi. I ide mu dobro.
        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

        Comment


        • #19
          Originally posted by Ares View Post
          Bravo za Nikija,zaista me je prijatno iznenadijo.
          A sad me interesuje kao ce Rosijevci da odbrane njihovog ljubimca,kad smo danas iz prilozenog videli da u opste nije problem u motoru i da mkoze da ide brzo.
          Iz postovanja prema Vesni nisam zeleo da ista pisem, ali inspiracija koju sam dobio nakon citanaj ovakve inteligencije je prosto nezaustavljiva...

          U kom to paralelnom univerzumu 1s sporije vreme od pol pozicije kaze da je motor brz? To sto voze Nicky, Rossi, Barbera i Abraham, to nije prototip, to je pokusaj pokusaja pokusaja prototipa... To je razocarenje, jedini razlog sto ostali nisu brzi od Haydena je sto su ispucali gume polovinom kvalifikacija. To je razocarenje u inteligenciju ljudi koji su u tom timu, ljudi koji su toliko platili da dovedu legendu poput Rossija, koji su toliko novca protracili pokusavajuci da promene sve ono sto mogu da promene, a da ne diraju motor... I sad, kad su ustupili od tradicije, umesto da idu na radikalnu promenu, jok, oni ce da smanje ugao medju klipovima na 75 stepeni!!! Tu nema govora o inteligenciji, tu nema govora o inzenjerima, to je ekipa ljudi koji moraju potphitno da se smene ako Ducati ima nameru da za nekih 10 godina opet ima sansu da se bori za titulu.

          Sto se Rossija tice, covek je potpuno neinspirisan, kako i zasto ocekivati da se mozda i najbolji vozac koji je seo za MotoGP prototip bori za 12 poziciju za start trke? Naravno, treba ocekivati ako je poceo da radi sa novim timom (kao sto je bio slucaj prosle godine) i kad im treba sto vise informacija... Ali kad saradnja nakon godinu dana izrodi motor koji je jos gori nego onaj sa kojim se pocelo, jer ti isti ljudi koji slusaju sta im Rossi kaze ne zele da odstupe od tradicije i pokusavaju da izvitopere informacije i instrukcije koje dobijaju od coveka ciji su dolazak platili 12.000.000$ kako bi se uklopile sa tom "tradicijom"... Ozbiljni, iole ozbiljni inzenjeri bi rekli ljudima koji vode kompaniju da to NE SME da se radi, jer se potpuno remeti struktura informacija, instrukcija i mogucnosti za njihovo projektovanje na pravilan nacin, sto ce reci: projektovanje protiv standarda. A (ako je to slucaj sto ne iskljucujem) iole inteligente vodje kompanije bi to prihvatile i odresile im ruke, sto bi dovelo do novog linijskog motora, novog aluminijumskog rama, jer ovaj koji postoji ne samo sto nije prilagodjen novom motoru, nego je izradjen sa mnogo manje supljina nego sto je potrebno, supljine kojima se postize vitoperenje sasije (izvinjavam se na autosportskom recniku - rama) koje upija energiju kocenja na pravilan nacin, novog (starog) rasporeda rezervoara za gorivo i ulje i (mozda) malo drugacijeg (aerodinamicki efikasnijeg) oklopa...

          Zelim Rossiju da se opameti i predje u WSBK, da starim znancima jos koji put pokaze sve vestine koje ima, da svima onima koji sumnjaju u bilo koju od njegovih sposobnosti (testera, trkaca i vozaca) pokaze da sve sto mogu je da mu poljunu pod prozor i da zivi dobar zivot...

          Vama, dame i gospodo koji ste imali strpeljenja da procitate moj krajnje neprijatan izliv inspiracije do kraja, zelim da uzivate u mastorijama Marqueza, Vinalesa i Fenatia, momaka koji ce se takmiciti za laskavu "titulu" naslednika Valentina Il Dottore Rossia u godinama koje dolaze i koje ce nesumnjivo biti dobre za njihove fanove...

          Toliko za sada i od sada...

          Comment


          • #20
            Originally posted by Ares View Post
            Bravo za Nikija,zaista me je prijatno iznenadijo.
            A sad me interesuje kao ce Rosijevci da odbrane njihovog ljubimca,kad smo danas iz prilozenog videli da u opste nije problem u motoru i da mkoze da ide brzo.


            ..mani se ljubimaca,molim te..ovaj nas bar toliki pedigre ima da moze i da se sepuri,i opet ga moze uhvatiti za ....!ne znam vas ljubimac da li pedigre i poseduje,a kamoli da sme da se ovako i sepuri..??!.."peraskice" njegove su isuvise male da bi smeo tako nesto i da pomisli,a kamoli i da uradi to....
            sigpic

            Comment


            • #21


              Rossi:
              - "I lose a lot of time in the entry because I am not fast enough to put the bike into the corner and reach maximum lean angle."
              - "Nicky is able 2 ride in a better way than me. He can put the bike in the corner a lot faster and reach max lean angle earlier."
              - "My style was ok for the other bikes that I ride until now but with this one it creates more problems."
              Last edited by YAMAHAY; 28-04-12, 16:57.

              Comment


              • #22
                Sta ucinise novci od coveka(12 000 000$) j*bo ga dukati!!!!!! ako mu je stalo do pobeda i jos po neki rekord nazad na Yamahu privatna ekipa recimo Monster Yamaha Tech 3 sad koliko je to moguce verovatno 0,1%!!!!!!! Ovako samo tuga i beda i za njega i za nas koji navijamo za njega!!!!

                Comment


                • #23
                  Malo sam razocaran sto je Stoner peti, ali sta je tu je. Valjda ce sutra biti dobra trka izmedju Pedra i Lorenca pa cemo malo i da se zabavimo, a Rosi mislim da ce da ispegla sutra sve ove prackase ispred njega.
                  Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by meca View Post
                    Sta ucinise novci od coveka(12 000 000$) j*bo ga dukati!!!!!! ako mu je stalo do pobeda i jos po neki rekord nazad na Yamahu privatna ekipa recimo Monster Yamaha Tech 3 sad koliko je to moguce verovatno 0,1%!!!!!!! Ovako samo tuga i beda i za njega i za nas koji navijamo za njega!!!!
                    Iste pare mu je bila ponudila i Yamaha nije presao zbog para.
                    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                    Comment


                    • #25
                      Ma znam da nije presao zbog "para" nego zbog ponosa sto je povecana plata Lorencu a njemu samanjena ali sve je to novac i sve se vrti oko njega!!!

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Ares View Post
                        Bravo za Nikija,zaista me je prijatno iznenadijo.
                        A sad me interesuje kao ce Rosijevci da odbrane njihovog ljubimca,kad smo danas iz prilozenog videli da u opste nije problem u motoru i da mkoze da ide brzo.
                        Koji bre motor moze da ide brzo? Jel znas ti sta je sekunda zaostatka. Pa puta 27 krugova. To je citava vecnost. Nekada je bilo prvih 10 u jednoj sekundi, sada treci zostaje sekundu. I sada se nadje neko da tvrdi kako je dukati brz. Daj! Brzina se uci u 5-6 razredu vidi malo to ponovi

                        Comment


                        • #27
                          Jorge Lorenzo: in Yamaha Rossi è benvenuto
                          "Valentino sarebbe un buon acquisto per Yamaha, sarei contento se prendesse un pilota così veloce. Dal punto di vista personale invece non farebbe nessuna differenza".

                          uglavnom kaze kako bi bilo dobro za jamahu da se vrati rossi
                          Valentino Rossi #46

                          G.O.A.T

                          Comment


                          • #28
                            alo bre gde je trka? prenos ?

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Losmi88 View Post
                              alo bre gde je trka? prenos ?
                              Sport Klub
                              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                              Comment


                              • #30
                                ma daj,zasto nije na primu? Hvala na dojavi Hurricane.

                                Comment

                                Working...
                                X