Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 18(23. April - 26. April)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ni LeBron ne igra veceras. Ocekujem laganu pobedu Kelta. Bice ukljucen SK,pa ako bude valjalo mozda i bacim pogled

    Comment


    • #32
      Originally posted by Ljuba90 View Post
      Ni LeBron ne igra veceras. Ocekujem laganu pobedu Kelta. Bice ukljucen SK,pa ako bude valjalo mozda i bacim pogled
      http://www.peninsulaismightier.com/2...boston-celtics

      Prema ovome igra..Verovatno cemo videti pred pocetak meca.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • #33
        Na Espn pise da ce da odmara

        Bice mnogo zanimljivije ako igra,mada totalno nebitna utakmica.

        Ajde vise taj PO

        Comment


        • #34
          Stiemsma, Pietrus, Rondo, KG i Ray su out. Greota sto SK baca prenose na ove revijalne utakmice, but hey...
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #35
            Koliko vidim, Dooling i Pavlovic ce veceras da dominiraju
            sigpic

            Comment


            • #36
              7 utakmica za Ron-a.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • #37
                da li je sta novcano kaznjen

                Comment


                • #38
                  @D-Wade - Kako si me zajebao ostao sam do 2 ni za sta

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Emil_LBJ View Post
                    @D-Wade - Kako si me zajebao ostao sam do 2 ni za sta
                    Pusti ti Wadu,ja imam tacne informacije

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Emil_LBJ View Post
                      @D-Wade - Kako si me zajebao ostao sam do 2 ni za sta
                      Jbg, blog Heat-a zeznuo..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • #41
                        Sam rek'o da ce Pavlovic da dominira
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Dobro se Finiks drzao tri cetvrtine i taman mi se ucinilo posto su preokrenuli da nece bit problema, kad ono Jutini igraci su nakon prvih bledih 3 minuta u poslednjoj cetvrtini podigli nivo igre i na kraju su zasluzeno slavili.Dzeferson i Milsap su pravili puno problema centrima Finiksa i bili su nezaustavljivi.Odbrana Finiksa je u par navrata morala da bolje reaguje jer u par situacija kada su igraci Jute promasili sut, naso bi se neko ispod kosa od Jutinih centara i lagano poentirao.Lose su zagradjivali skok, a nazalost Gortata nije bilo ni u napadu ni u odbrani.Dzeferson se poigravao sa njim.Kada su poeni bili najpotrebniji promasivali su se otvoreni sutevi i Nes je par puta izabrao pogresne opcije u napadu.Bilo kako bilo, pozitivno su me iznenadili u ovoj sezoni, nisam ni sanjao da mogu imati izjednacen broj pobeda i poraza.Veceras ce igrati protiv SA koji ce biti u mesovitom sastavu i ocekujem pobedu za kraj sezone.Vorik je dobro zamenio povredjenog Fraja, ali opet je dobio manju minutazu u odnosu na Morisa.Mec protiv SA je mozda Hilova poslednja utakmica u dresu Finiksa.

                          Comment


                          • #43
                            Ajde Melo donesi homecourt advantage Grizzlies-ima..Moras veceras da dobijes Clippers-e..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • #44
                              Igrali su bez Pola sto im je bilo puno olaksano, i ako veceras ne dodje do iznenadjenja Niksi ce biti sedmi.Memfis da ne zijani veceras protiv Orlanda i cetvrto mesto je tu.




                              Veceras oprostaj Big Bena.

                              Comment


                              • #45
                                ispasce klipersi u 1 pundi PO od Memfisa

                                Comment

                                Working...
                                X