Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 17 (16. April - 22. April)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sta sad opet sa Roseom

    Comment


    • #17
      Nesto sa stopalom, nisam siguran sta tacno.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #18
        Ne zna ni Thibs jos kakva je povreda.....ali verovatno nije nista ozbiljno...

        Comment


        • #19
          Miami je bio u šitu do 4/4 kada MVP preuzima tekmu na sebe. Čisto da se zna.




          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • #20
            Big Al pokidao sinoc, 28 poena i 26 skokova Bruka kakav igrac
            Last edited by colke995; 18-04-12, 00:52.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Gleda li se duel Melo vs Rondo?

              Rondo uvek divlja protiv Knicks-a, tako da bi mogao do novog tripl-dabla..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • #22
                Originally posted by D-Wade View Post
                Gleda li se duel Melo vs Rondo?

                Rondo uvek divlja protiv Knicks-a, tako da bi mogao do novog tripl-dabla..
                Dobijamo lagano
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Btw, ne igra Ray veceras. Kevin Love takodje ne igra, tako da treba ocekivati novi debakl Wolves-a.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • #24
                    Milvoki mora da iskoristi ove poraze 76ersa, nije im nesto tezak raspored, nije ni Fili previse tezak, ali su sve sama gostovanja, ukljucujuci i gostovanje Milvokiju. Od sjaja do ocaja im ode sezona.
                    Last edited by Reise; 18-04-12, 03:11.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Lepi moji dogurali do osmog mesta, samo neka ostanu tu...
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #26
                        Baš sam se uključio sinoć u prenos na startu 2/4 i imao sam šta da vidim, trica do trice... Neverovatno je ono bilo. Čak je i Bibby pogodio... Novak-u falila jedna trica da izjednači rekord franšize, J.R.-u dve. Procenat šuta za 3 zadivljuje, J.R. 70%, Novak 80%. Ceo tim 60%.
                        U drugom delu nisu mnogo šutirali za 3, spustili su loptu malo, da bi na kraju meča Novak presudio Boston-u.

                        Melo drugi triple-double u karijeri.

                        U petak ćemo videti kako će izgledati zajedno na parketu Melo i Amar'e.

                        Ali Boston je odličan u napadu bio sinoć. KG me oduševio više nego Pierce. Veliki napredak njihov posle All Star-a. Još Ray Ray da se oporavi i to može biti ubitačno. Taman bi dobili i neku pomoć sa klupe. Ono sinoć je malo smešno bilo, 110 poena od čega samo 2 od igrača sa klupe.

                        “That was two great defensive teams playing out there. That was terrific. . . . My gosh.”
                        Doc Rivers
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • #27
                          76ers-i vezali 3. poraz, a realno bili su favoriti u sve 3. Mada mislim da ce ipak do PO-a, veceras moraju da dobiju Cavs-e, ali mozda se vraca Kyrie pa ce da ih napuni. Bice im kljucna utakmica protiv Bucks-a, ali mislim da ce im biti dovoljne i pobede nad Cavs-ima, Nets-ima i Pistons-ima u gostima. Pacers-i razvaljuju, 4. tim koji je dosao do 40 pobeda, odlicno igraju, vezali su 6 pobeda. Cavs-i su se obrukali protiv Pistons-a, na kraju 3. cetvrtine je bilo 100-50, jeste da su bez Irving-a, Varejao-a, Gee-a, Gibson-a... ali ipak 50 razlike. Knight odlicno odigrao, mozda i najbolja utakmica u karijeri. TWolves-i izgubili ponovo. Pekmen odigrao odlicno, 16 poena/11 skokova, ali je povredjen pa ce ici na operaciju u toku offseason-a, Love ce se vratiti da odigra poslednje 2 utakmice najverovatnije, kao i Ridnour. Valjda ce obeleziti jos jednu pobedu do kraja sezone. Gay odlicno odigrao u poslednjoj cetvrtini. Knicks-i imali sutersko vece, kad ga imaju ne moze ih pobediti niko. Otkad je D'Antoni otisao Melo razbija, uzivanje je gledati ga u ovakvoj formi. Drugi tripl-dabl u karijeri i jedna od najboljih utakmica u karijeri. JR i Novak sa klupe razbijali (JR 7, Novak 8 trojki), dok Celtics-i samo 2 poena sa klupe. 14 trojki u prvom poluvremenu, izjednacen rekord. Do kraja racunam da ce dobiti barem jos 3 utakmice i zacementirace 7. mesto na istoku. Pierce odigrao odlicno, ali nije bilo dovoljno. Nemaju bas lak raspored do kraja. Lakers-i ponovo bez Kobe-a i beleze 2. poraz bez njega. Kobe nece verovatno igrati ni protiv Warriors-a, to ce mu biti 7. uzastopna propustena utakmica ali nema ni potrebe da igra protiv njih zato sto su opasno osakaceni. Do kraja od tezih utakmica gostuju Spurs-ima i docekuju OKC, a na kraju Kings-i u gostima. Spurs-i odlicni, Duncan kao u mladjim danima, Parker se poigravao ali je imao dosta TO-a. Najverovatnije ce zavrsiti 1. na zapadu.



                          Comment


                          • #28
                            Kao što si napisao, fali im nekoliko igrača ali 100:50
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • #29
                              Da nije bilo D'Antonija i povreda, Melo bi bio jedan od favorita za MVP, pored KD-a i LBJ-a.

                              Comment


                              • #30
                                Mela dosta gotivim. Najjaci mi je bio dok je imao dredove Muka mi bilo juce da gledam ono, 108 poena prva petorka, a klupa 2. Pavlovic ne moze da se dobaci sa trojke, mada je u par navrata lepo odigrao u odbranu. Pierce je bio fenomenalan, Rondo takodje odlican, KG je na all-star nivou, sve u svemu sam zadovoljan. Dali ljudi 19 trojki, sto mi je fascinantno, ali sam se toliko iznervirao jer su pola od tih trojki bile preko ruke. Novak je "usercina" teska , a JR je JR, cesce masi lagane suteve nego teske

                                PS. Dabogda vam pao Majami pa da vas rastavi gospodin James Kakav bi to match-up bio, Melo vs Lebron, uzivancija
                                Last edited by colke995; 18-04-12, 12:57.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X