Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cekaju da ih Frum sutra otrese sve komplet i resi trku pa da oni mogu lepo da se bore za drugo i trece mesto.

    Comment


    • Danas su se svi plasili spusta zato niko nije napao,osim Nibalija kome je malo falilo da ih otrese,Roche je bio hrabar jedino I napravio lagano 30s,danas da je neko hteo da rizikuje zivot,mogao je minute na spustu da nadoknadi,Ali cak I Nibali nije bio spreman na takao rizik

      Aa i nije neki preveliki gubitak ovakva etapa neiskoriscenaa,kad znas da na Vueltii gotovo svaka moze doneti promenu u Gc,Ali ako zele da pobede Fruma danas nisu imali bolju priliku definitivno

      Comment


      • Danas opet kisa, nova sansa za Nibalija.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Pada temperatura, magla velika u brdima, Bardet u velikom begu .. mozda neki helloween today.

          Comment


          • Ponovo se plase svi spusta,niko ne napada,izgleda da ce ponovo sve da se svede na poslednja 2,3km gde ce Frum da uzme sekundee ponovo,Tur zabavniji od Vuelte posle mnogo godina,Sky zvani ubica zabave u biciklizmuu

            Comment


            • Sky kao po jajima aa ostaali su jos vece pi*ke,posebno Nibalii,VELIKE SANSE propustaju,oni na usponimaa sa Frumom nemaju sta da traze...

              Comment


              • Dajtee Bree Pa frum ima 2 timska vozaca dok ovi crkavaj DOPINGG bolestttt

                Comment


                • Hajde sada ljudi! Napadajte!!

                  Comment


                  • Idealna prilima da se napadne Frum, ali izgleda nista od toga.

                    Koliko se prosipa komentator, potencira kako De la Kruz otpada a covek imao problem sa biciklom dok je on pricao o rezultatima domacih vozaca na nekim trkama.

                    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                    Comment


                    • Pa vi se terajte sa Frumom na usponu,Eto vam,imate spust po kisi da ga otresete,znam rizicno je ali bez toga ga necete dobiti,jer jaci od njega niste svi redom,jos jednom ih je Sky preslisao,a Frum pokazao da je na usponu nepobediv

                      Comment


                      • Originally posted by Radulov47 View Post
                        Idealna prilima da se napadne Frum, ali izgleda nista od toga.

                        Koliko se prosipa komentator, potencira kako De la Kruz otpada a covek imao problem sa biciklom dok je on pricao o rezultatima domacih vozaca na nekim trkama.

                        Sent from my SM-A510F using Tapatalk
                        Rešio sam se domaćih eurosport "komentatora" pre 15ak godina..jeza! Jesi li probao u settings kablovske da promeniš audio u english ??

                        Comment


                        • Originally posted by Srkisa View Post
                          Dajtee Bree Pa frum ima 2 timska vozaca dok ovi crkavaj DOPINGG bolestttt
                          Opisao si manje/više svaku brsku etapu na GT zadnjih par godina..

                          Comment


                          • Jebi ga, decko im je ja mislim ubio samopouzdanje... Sad mislim da i kad se svi odlicno osecaju ne smeju da napadnu, jer je prejak... Lik ih je ladno otres'o, a samo 2 km pre toga je bio u krizi, nije mog'o da prati tempo svojih vozaca.. ili je samo to bilo blefiranje.

                            Comment


                            • Filipe blef....ako gledas Fruma cesto on to radi kad je duzi uspon

                              Comment


                              • Chavez gubitnik dana..šteta što nemaše cojones & snage da iskoriste onu krizu pred kraj. Ovo je bila prva ozbiljnija etapa, nada umire poslednja..

                                Comment

                                Working...
                                X