Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nakon Vuelte biciklizam vise nece biti isti sport

    Nadam se da je nesto magije sacuvao za sam kraj.

    Comment


    • Meni je Dumulanov Giro jednanod najboljih pobeda na Grand Tourovima. Način na koji se borio da zadrži prednost, protiv svih je fascinantan. Bukvalno se svakog dana očekivalo da će popustiti, ali je junački izdržao. Slažem se da ima veliki marketinški potencijal, naročito pošto je prva zvezda posle x godina iz jedne talo biciklističke zemlje kao što je Holandija.

      Comment


      • Koliko je umoran Bardet? Kvota na mozzartu 40, ozbiljno se razmišljam nešto.

        Comment


        • Svi su umorni posle TdF-a, ali 40 ?! Pa to vredi odigrati kad već časte tu kvotu, jer je njegov tim AG2R, posebno u završnici, bio jedini konkurentan Sky-u..

          Kolike su kvote za ostale favorite, ne mogu da pronađem sa phone-a na njihovom komplikovanom sajtu ?

          Comment


          • Originally posted by salelesa View Post
            Svi su umorni posle TdF-a, ali 40 ?! Pa to vredi odigrati kad već časte tu kvotu, jer je njegov tim AG2R, posebno u završnici, bio jedini konkurentan Sky-u..

            Kolike su kvote za ostale favorite, ne mogu da pronađem sa phone-a na njihovom komplikovanom sajtu ?

            Comment


            • 25 na Urana i 40 na Barguila sa isto lepe kvote..

              Comment


              • Nek mi cyclo cyber pučanstvo oprosti, ali ja jučer nisam naveo da Dumoulin vozi Eneco tour..jednostavno, nisam ga ni video ni čuo ceo dan, sakrio se negde u pelotonu.
                Danas, kišni time trial (again) Kung najbrži, Tom treći, Sagan 17ti..poslednji krenuo sa starta, i vozio po najvećem pljusku.

                Comment


                • Originally posted by salelesa View Post
                  Nek mi cyclo cyber pučanstvo oprosti, ali ja jučer nisam naveo da Dumoulin vozi Eneco tour..jednostavno, nisam ga ni video ni čuo ceo dan, sakrio se negde u pelotonu.
                  Danas, kišni time trial (again) Kung najbrži, Tom treći, Sagan 17ti..poslednji krenuo sa starta, i vozio po najvećem pljusku.
                  Interesantno je da su bolji hronometraši juče namerno pustili koju sekundu da bi danas startovali pre nevremena koje je bilo najavljeno. Uslovi su bili baš loši posle 3, mnogi su pali, među njima i svetski šampion T. Martin.

                  Comment


                  • Stvarno su neverovatne kvote na Bardeta, Urana i Barquila..nisu mi jasni, ali hvala im, odigram na svu trojicu.
                    Nema ni Lande, ni Kwiata, baš je potcenjivački onih 1.70 na Froom-a, no nema veze..

                    Nibali mi tu "smrdi" iz ćoška, odmoran i verovatno naoštren.
                    Last edited by salelesa; 08-08-17, 22:43.

                    Comment


                    • 99. trijumf za Sagana uz ponovni incident kilometar pre kraja, koji ne odsekao pola grupe. Kueng i dalje lider, 4 sec. ispred Bodnara i 5 ispred Sagana.

                      Comment


                      • Zeznula ih kiša koja je počela da pada pred kraj etape, mislim na incident. Momci iz Bore odlično vozili zadnjih 5K i Sagan "lagano" do triumfa..

                        Comment


                        • Italijanska Gazeta piše da Quintana pregovara sa Trekom i Astanom oko prelaska, spremni su da plate transfer 6 milki! Navodno je Nairo u fajtu sa timom jer nisu hteli da ga puste u Kolumbiju između Gira i TdF-a..

                          Comment


                          • U kakvoj je formi Dylan Teuns, ovo nisu istine
                            Ako ovako nastavi, imace Port veliku pomoc na GT trkama sledece godine.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • In a meanwhile, Dumoulin pobedio na Binckbank (Eneco) ispred 4 belgijanca, Sagan 7.

                              Comment


                              • Veliki maler za Sagana juče, pukla mu prednja guma tačno pred Zlatni kilometar.

                                Teuns kao da je uključio turbo jedno 5km pre kraja i lagano do pobede. Deluje stravično spremno..

                                Comment

                                Working...
                                X