Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    El Pistolero će okačiti sprinterice o klin posle Vuelte...

    http://www.cyclingnews.com/news/albe...elta-a-espana/
    Naslućivalo se već proteklih godina da ce se penzionisati. Strašno puno malera poslednjih 7, 8 godina i ona diskutabilna suspenzija. Bolje što je sada prelomio, na TdF se videlo da srce hoće, ali noge ne mogu.

    Comment


    • Landa ide u Movistar skoro sigurno.
      O Kontadoru ne treba trositi reci, jedva cekam Vueltu, bice spektakularno gledati ga.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • U iscekivanju Vuelte pogledah kvote na mocartu da vidim kako kotiraju favorite. Najvece sanse daju Frumu, zatim Nibali, Kontador, Zakarin i Migel Lopez.

        Comment


        • Kontador vozi zadnju trku u zivotu i posle kaci sprinterice. Videh na instagramu

          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Binckbank tour (ex Eneco tour) stage 1, 170km, Sagan u foto finišu dobio Bauhausa iz Sunweb-a.. na 3km pre cilja Kittel izolovan od tima i tu je već ispao iz bilo kakvih kombinacija, sjajna taktika nekoliko timova.
            Sutra kratak hronometar, 9km.

            Inače, ravničarska trka sa dobrim line up-om sprintera: Sagan, Kittel, Greipel, Demare, Groenewegen..

            Comment


            • Bas jaka sprinterska postava, bice zanimljivo ispratit.

              Comment


              • Originally posted by salelesa View Post
                Binckbank tour (ex Eneco tour) stage 1, 170km, Sagan u foto finišu dobio Bauhausa iz Sunweb-a.. na 3km pre cilja Kittel izolovan od tima i tu je već ispao iz bilo kakvih kombinacija, sjajna taktika nekoliko timova.
                Sutra kratak hronometar, 9km.

                Inače, ravničarska trka sa dobrim line up-om sprintera: Sagan, Kittel, Greipel, Demare, Groenewegen..
                Još samo dve pobede do jubilarne stote. Neverovatan je Peter, meni omiljeni sprinter, trenutno.

                Comment


                • I definitivno je najveća zvezda biciklizma, veća i od Froome-a, marketing & publika ga obožavaju (vidi pod VR46)

                  Zverina, sigurno uz Kittel-a, the best!

                  Comment


                  • Pa Sagan je mnogo harizmaticniji, a pritom je dobar gde god se pojavi. Froome je baja uglavnom na Touru, mada i na Vuelti je dobar, stalno je na podijumu. Taj njegov stil i rezervisanot jednostavno malo ljudi ceni.

                    Comment


                    • Froome = SKY .. Pitao bih ja njega za zdravlje da vozi u nekom FdJ ili CCC.
                      Baš je bilo cool masivno buuuuu od naroda po Alpima skorije..
                      Sagan se dosta izglupirao sa "onim" laktom, ali mlad je, oprostili smo mu, očigledno..to je ta harizma izgleda.

                      Comment


                      • Meni je Frum baš antipatičan lik, naročito zbog cele mašinerije koja stoji iza njega i redovno se pojavljuju jaki vozači za koje imam osećaj da bi ga pobedili, ali ne smeju da setrkaju jer si u Skaju.

                        Ja sam više puta gledao snimak Saganovog lakta, i stekao sam utisak da je Kevendiš počeo da pada još pre kontakta, i da su prestrogo izbacili Petera. Što se tiče harizme on je prosto taj tip koji nosi sport. Favoritima za osvajanje Grand Tourova fali harizme, većina je nekako ista, kalkulanti su..

                        Comment


                        • Porte pre 3, i Landa ove godine, su bili bolji, tvrdim, ali..

                          Snimak iz helikoptera, i samo taj, opisuje najbolje lakat situation..ne znam da li si slušao Sagana odmah posle..glas mu se tresao, jedva je govorio..zna da je kriv, ali oprostismo.

                          Mislim da je Dumoulin taj koji ima harizmu i snagu za GT-ove..pocepao je Giro ove godine.

                          Comment


                          • Al Dumoulin je planina od coveka, ja se stalno cudim kako onako dobro ide po onim usponima

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Al Dumoulin je planina od coveka, ja se stalno cudim kako onako dobro ide po onim usponima
                              I stigne da obavi i malu i veliku nuždu, i opet osvoji GT. Šalu na stranu (mada nije šala) ima visinu Froom-a, a snagu Sagana, dobar kombo.
                              Last edited by salelesa; 08-08-17, 01:07.

                              Comment


                              • Sagan, Kintana i Contador imaju najvise fanova, nakon Vuelte celo preuzimaju prva dvojica, Frum je daleko iza.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X