Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auuu kakav haos. Gde moj omiljeni sprinter da padne

    Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Ionako ga nema skoro celu godinu, sad jos ovo. Nada se da nije nesto ozbiljno. Onde je mogo da sjebe rame ili kljucnu kost... samo da ne bude nesto ozbiljno

      Comment


      • Osetilo se da ce biti nekog incidenta s obzirom kako se razvijala trka u poslednjih 20km, tezak pad. Sagan se pravi lud, ocigledan je nepravilan pokret laktom, moze da prica sta hoce.

        Comment


        • Ma i juce je nesto slicno uradio, doslo do remplovanja, ali nije bilo posledica. Dva dana za redom. Imao je Sagan prostora i bio na tokcu, ne znam tacno ko je bio ispred njega, pomera se u stranu ne bi li totalno zatvorio Cava i na kraju jos lakat. A sad se nesto pravi lud, kao nije imao vremena da ide u levo, i nesto se izvinjava. Niej ni cudo sto si vecito drugi na etapama gnjido mala.

          Comment


          • Izgleda da je polomljeno rame. Bedak, a pre toga ga drndalo koleno. On je u Engleskoj na 100m od svoje kuce polomio kljucnu kost na sprintu.

            Vidim da za ovo treba diskvalifikacija ali ovo je Sagan. Dosao je Sagan u njihov autobus.

            Ovo je sprint, zeznuto je. Brzina od 55kmh je velika na bicikli i plus guzvanjac,blizu ograde, svasta moze da se desi.

            Edit:
            Kazna za Sagana od 30s i plasman na poslednje mesto u grupi

            Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
            Last edited by BogdanB; 04-07-17, 16:57.

            Comment


            • Skinuti su mu i poeni, čitavih 80 i trenutno ima 15 u plasmanu za zelenu majicu. To za poene je preterano, sprint je sprint, Cav je probao da se progura i bio je kontakt sa Saganom pre laktanja... Reakcija je bila instiktivna. Da nije britanski sportista ne bi bilo nikakve kazne...

              Comment


              • I vise nego zasluzeno. Moglo je da prodje bez ovog, zato i krivim Sagana. Koji jeste izuzetan vozac ali preterao je danas. Nema nikakve veze koje kakve nacionalnosti, covek je zasluzio kaznu.

                Comment


                • Opa bato, Sagan je diskvalifikovan.

                  Onda su trebali i Fruma prosle godine

                  Kevendis nema nikakvih preloma ali jos se ne zna da li ce nastaviti voznju. Ja verujem da hoce, biciklista je to, ludo je to.

                  Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
                  Last edited by BogdanB; 04-07-17, 18:30.

                  Comment


                  • Nisam gledao i zao mi je sto je pao ali ne bih voleo da prestigne Edija Merksa po broju pobeda, bas mi je antipatican oduvek taj Kevendis, posle Sky tima odmah

                    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Kakva budalaština, sramotna odluka

                      Comment


                      • Bio sam za to da mu se oduzmu poeni sa danasnje etape, ali ne i da bude diskvalifikovan sa Toura.

                        Comment


                        • Imali su onu stvar da ga izbace.

                          Mislim da je i Rensou pre neku godinu izbacen kada je kacigom udarao u drugog vozaca kako bi namestio sprint za Keva

                          Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Situacija dosta slična kao Rossi i Marquez u Maleziji 2015, s tim što se Marquez tada namerno oslonio na Rossija da ga isprovocira, a Cavendish se naslonio na Sagana jer nije imao prostora. Lakat Sagana uopšte nije ni dodirnuo Cavendisha niti bi iko u njegovoj situaciji mogao da zna koji deo protivnikovog tela je tu, van vidnog polja. Sagan jeste kriv što je išao da ga blokira sa te strane (što ne bi bio prvi put da se to radi na sprintevima, niti će biti poslednji) i jeste laktao možda preagresivno, ali Cavendish je išao u procep koji nije postojao. Obojica su jurili Demara, ali Sagan je sve vreme bio ispred.

                            Greipel me razočarao komentarima posle trke, čovek je u tom trenutku bio levo i malo ispred njih i on nešto priča kako je sve video...

                            Ma imali su onu stvar da ga izbace da ne bi izjednačio rekord po broju uzastopnih zelenih majici... Ajmo Bora Hansgrohe, žalba i kontra lobi, imate celu noć!
                            Last edited by Vanja #66; 04-07-17, 19:19.

                            Comment


                            • Pa upravo zbog ovakvih nezgoda ne ides da nekog nabijes u bankinu, imao je Sagan prostora da izbegne sve ovo. Cak je bio u dobroj poziciji da pobedi, ali ne prece mu bilo da zatvori Cavendisha.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X