Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja ne volim Frooma ni najmanje, ali se slažem za ovo. Šta je on uradio pa da mu se ne prizna onaj bijeg na 5km do kraja, kada je otresao glavnog rivala Quintanu sa točka i vukao naprijed? Ovaj incident nije ni njegova ni Porteova greška, već greška organizacije i navijača, nije Froom kriv što se desilo to što se desilo, on je svoje sekunde zaslužio.

    Comment


    • Ovaj incident je ustvari najvise zajebao Porta koji bi sigurno bio blizu podijuma,a ovako je tek 11ti.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Sta cemo onda sa onim sto je Fleca rekao? Njega i Hugerlanda je pokupio autmobil i sta se desilo,da li su dobijali isto vreme ili ne? Naravno da nisu. Hugerland dobio crveni broj i to je to.
        Nemoj da mislite da sam protiv Fruma,nemam stvarno nista protiv nijednog vozaca,nego gledam realno da sagledam situaciju.

        Comment


        • Nisam gledao danas hronometar, ali vidim da je Froom samo potvrdio žutu majicu, čini mi se ovako po rezultatu da je momački vozio.

          Comment


          • Razbio covek na hronometru, nijedan rival mu nije bio ni blizu.

            Comment


            • Na svakom turu ovih godina ponavlja se prica, tresla se gora, rodio se mis.

              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

              Comment


              • Auuu pa uništi Cavendish Kittela, uništi. Koliko ga je ostavio prvo sam pomislio da je Kittelu spao lanac ili nešto, ovo je bilo baš brutalno.

                Comment


                • Kad se setim da sam pred tur pricao kako ce Kitel da ih pokida, a ono nista. Kevendis je odlican, zivotna forma.

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • ne znam da li je zivotna forma, ali covek prolazi pored njih kao da ih nema. Uvek nadje pravi trenutak da napadne, uvek je tu u vrhu cak i kad nema nikog iz njegovog tima, pa se slepa uz rivale

                    Comment


                    • Gledao sam samo početak Gira prije TDF-a i Kittel je izgledao premoćno, i ja sam ga očekivao da bude bar malo bolji na Touru.

                      Comment


                      • Mene Kevendis mnogo podseca na formu dok je bio u HTC-u,auu kako je to mocno izgledalo. Posle kada je presao u Sky,nisu radili za njega,posto je zuta majica bila prioritet,ali morao je da juri druge tockove i umeo je itekako da pokaze da je raketa. Secam se jedne pobede,kako je izleteo,oduvao ih je sve. Posle u Etiksu,meni nije to dobro delovalo,ali ovo sad je stvarno odlicno.
                        Evo to pobede kada je izleteo


                        Sto kaze @Bastia, Kitel je dosao na pocetak Djira dok su sprinterske etape i mnogo je jak bio,nisu mu mogli nista.

                        Comment


                        • Kevendis napusta Tur kako bi se spremao za Rio

                          Comment


                          • Originally posted by BogdanB View Post
                            Kevendis napusta Tur kako bi se spremao za Rio
                            pa i juce se nije nesto trudio da bude na celu pelatona, nisu radili za njega vec za Hagena. Izgleda je prezalio zelenu majicu za ovu godinu, nije mu se dalo. Msm da je nakon 11. etape kada je imao problema sa bajkom i Sagan pritom pobedio, video da ne moze da zelene majice.

                            Comment


                            • Realno, tada je izgubio 50 poena I posle toga je bilo sve gotovo za zelenu majicu. Steta, navikao sam na njega u Parizu. Bilo mi cudno one godine kada je polomio kljucnu kost I kada nije vozio.

                              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                              Comment


                              • Hoće sprintati Sagan večeras?

                                Nije baš bajno počelo za Kittela.. Ko bi ovo mogao dobiti, ja ću reći Kristoff, mada važem između njega i Coquarda

                                Comment

                                Working...
                                X