Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baš sam se danas iznenadio, pozitivno za Frooma i negativno za ostale, posebno Movistar. Očekivao sam da na vrhu brda i na spustu BMC napadne jer su hvatali i brzo spajali sve na zadnjem brdu, eventualno možda Martina koji se stalno muvao oko Skya i Movistara na brdu, ali Frooma nikako nisam očekivao. Ovo je luđački odvozio, svaka mu čast, i što kažu komentatori, iz aviona se vidi da je kraj etape pripremljen i proučen, bravo za Sky.

    Razočarao me Valverde, on je možda jedini mogao i stići Frooma na spustu, a on je imao i najviše za izgubiti danas, žuta majica mu je visila nad glavom, i da onako pusti čovjeka da ode nizbrdo... Znam da je na vrhu brda bio na začelju grupe, ali brzo se vratio i opet ništa nije pokušao.

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk

    Comment


    • Al kad ne pustise Majku da uzme bodove za tackastu majicu Mislili Contador verovatno

      Comment


      • Kontador odustao od trke, steta ali mozda je bolje tako, posle onih padova na pocetku je bas lose izgledao

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Groznica je u pitanju.Bice borbe na Vuelti sigurno...
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Fantasticna etapa.Bice ovo najzanimljiviji tur jos od borbe Sleka i Kontadora 2010te.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Bice interesantno slazem se ali mislim da je Frum prejak sam po sebi a i ima mnogo snazan tim... I hronometri mu idu na ruku jer je bolji hronometras od Kintane. Ja bih najvise voleo da Kintana pobedi ali ima vrlo male sanse za tako nesto po ovome sto sam do sada mogao da vidim

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Sta se desava sa Portom? Zasto zaostaje 2 minuta?
                Vidim Purito jos uvek je ziv i nema veliki zaostatak

                Comment


                • Originally posted by Gargamel View Post
                  Sta se desava sa Portom? Zasto zaostaje 2 minuta?
                  Vidim Purito jos uvek je ziv i nema veliki zaostatak
                  Probusena guma na drugoj etapi.Purito ce standardno svaku sansu izgubiti na hronometru.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Kako sada stvari stoje, Frum ce ponovo da uzme zutu majicu ali Tur je dug I nadam se borbi.

                    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                    Comment


                    • Ma ide Froom do kraja. Tesko da ce ga bilo ko ispratiti.

                      Comment


                      • Tek sam juče odgledao neke sažetke 9 etape što sam uspio naći na netu, pošto na Eurosportu uvijek omašim. Jak je Froom vidi se, ali čini mi se da je Nairo ispratio svaki njegov potez i stalno mu bio na točku, možda ima još nade. Ako ništa, biće zanimljive etape, dosta je jakih vozača u velikom zaostatku, svi će oni napadati na brdima.

                        Comment


                        • Kako je Sagan danas ispao budala u bijegu, zadnjih 20km samo je on tempirao i hvatao bijegove pa se istrošio pred sprint, samo je izgubio ovo.

                          Comment


                          • Zelena majica resena. Steta. Kevendisu se bas potrefilo rasturanje grupe I defekt.

                            Zuta majica skoro resena.

                            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                            Comment


                            • Pa za zutu majicu imaju sanse jos uvek. Ali borba za zelenu majicu otisla u vraziju Mada ne moze se rec da Sagan ne zasluje pobedu, jer previse je dobar sveukupno gledano. Nije tako dobar u zadnjih 300-400m trke tj u zavrsnici kao Cavendish, ne pobedjuje u previse etapa, ali brate konstantan je do bola.

                              Froom je paklen vozac, ne znam kako ce ga preteci Quintana i kompanija, jer uopste ne napadaju i grizu za pobedu. Ovaj napada u brdima, ravnici, planini, spustu... gde sve ne.

                              Comment


                              • Ma i žuta je otišla već, sve dok Nairo sjedi sam na kraju vodeće grupe dok na 10 sekundi ispred Froom vuče u bijegu, to je gotovo. Movistar ga je danas popljuvao, nemam pojma šta se desilo, ali ne možeš ostaviti svog čovjeka koji se bori za žutu majicu onako. Tek nakon par kilometara su se sabrali i došla su dvojica iz Movistara u pomoć, ali naravno tad je već bilo kasno.

                                Šta se Valverdeu desilo, to nisam ispartio?

                                Comment

                                Working...
                                X