Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Power,sta ocekujes u nastavku etape?

    Comment


    • Ja se nadam da ce ovaj bijeg biti uhvacen. Imaju solidnu prednost ali ne moze ova grupa da funkcionise. Ima to da se raspadne...

      Ne bi me cudilo da se kasnije desi neki pad i da pokosi 10-15 vozaca

      Comment


      • Iznenadio me Tinkoff,poslali su Kreuzigera u beg,na ovakvim etapama ne bi ja ukjucivao glavne pomocnike,Roman mora da se čuva za brda,no videcemo možda su nešto pametnije smislili,Orica ništa ne prepusta slučaju,dva vozača i to ozbiljna u begu,u potpunosti kontrolisu trku,ima da bude ludnica u završnici

        Comment


        • Meni Astana i Tinkoff-Saxo uopste nisu jasni. Imaju svoje ljude u bijegu, a vec duze vrijeme se smjenjuju na celu glavne grupe Astana trenutno vuce kao da se bore za rozu.

          EDIT: I evo rezultata ovakvog tempa... Ono sto se dalo ocekivati - Matthews je prokuvao. Zato sam naveo Gerrans-a kao favorita(naravno, ako se grupa bude pitala na kraju).
          Last edited by powerslave; 12-05-15, 14:42.

          Comment


          • Astana rasturila peloton,ostalo je nekih 20 vozača,ne znam sta se dešava,ova etapa mi je skroz konfuzna

            Comment


            • Hahaha neka nego se i Sky raspao. Porte ima samo dvojicu pored sebe.. Uran, kukavac, je ostao sam

              Comment


              • E bogami su sve manje i manje sanse da grupa ovo uhvati. Ponovo su se spojili ovi u bijegu, a u grupi samo Astana ima dovoljno ljudi(petoricu). Sky je na tri covjeka, Tinkoff dva...

                EDIT: Ja kako ovo napisah, oni im okidose 2 minta
                Last edited by powerslave; 12-05-15, 15:16.

                Comment


                • И ладно им лик повећа разлику на крају. Каква легенда дечко, свака му част.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Drzi se mali! Ajde!!

                    EDIT: Prva pobjeda u karijeri Svaka mu cast!

                    I gle Clarke-a budale


                    E pa show, kakva etapa. Potpuno mimo svih ocekivanja Astana je raznijela grupu... Nisam ocekivao da ce Sky i Tinkoff onako da se raspadnu. Steta za Uran-a. Orica ipak pobjednik na kraju
                    Last edited by powerslave; 12-05-15, 16:01.

                    Comment


                    • Sreća pa je Alberto bio obazriv,mogao je danas dosta izgubiti,Astana danas ovo brutalno uradila,čestitke Formolo,sve u svemu prava klasik etapa,nadam se sličnom sutra

                      Comment


                      • Ih, kakva voznja ovog ludaka Skujins-a

                        Comment






                        • Vjerujem da se Contador-u nije svidjelo ono sto se desilo juce On voli da kontrolise trku, tako da me ne bi cudilo da danas zapne malo jace i da osvoji etapu cisto da vrati Astanu na zadnje sjediste. Znam da je rano za rozu majicu, ali me ne bi iznenadio.

                          Comment


                          • Bravo,Polanc,danas se jasno videlo koja tri vozača će se boriti za pobedu,Alberto je u svom stilu napao,mislim da ga Aru sam ne bi ispratio,ali je brutalno jak Porte spojio,tako da je Porte za sada veća opasnost od Arua za Alberta,videcemo kako će se Tinkoff snaći sada kada imaju roze,sutra je sprinterski dan,tako da timovi za GC mogu malo da odmore

                            Comment


                            • Pu j*bem ti! Za malo Oss

                              Comment


                              • Како глуп пад на крају јеботе...
                                Криво ми због овог лика скроз. Ко нема јак желудац нек не отвара спојлер.

                                Spoiler
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X