Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ne znam bas. On ima buducnost na jednodnevnim trkama sigurno i trkama koje su kompozicijom slicne ovogodisnjoj Paris-Nice. On nije dobar hronometras. Solidan je na kracim, brdskim hronometrima, ali na onim duzim stazama ne moze ni da se primakne vrhunskim vozacima. GT se ne moze osvojiti bez hronometra

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Pa ne znam bas. On ima buducnost na jednodnevnim trkama sigurno i trkama koje su kompozicijom slicne ovogodisnjoj Paris-Nice. On nije dobar hronometras. Solidan je na kracim, brdskim hronometrima, ali na onim duzim stazama ne moze ni da se primakne vrhunskim vozacima. GT se ne moze osvojiti bez hronometra

      Apsolutno tacno!Mora dosta da radi na tome i rezultati ce doci.Samo vredno i radno!
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Jos je mlad, ali hronometar je takva disciplina da od pocetka pro-karijere ili znas ili ne znas. Moze se popraviti ali ne nesto mnogo. Mada, uvijek se nadje GT sa manjim hronometrima, tako da mu je Vuelta najsigurniji pik

        Ima dobre sanse da i danas pobjedi
        Last edited by powerslave; 14-03-14, 08:10.

        Comment


        • http://www.cyclingnews.com/races/par...tage-6/results Betancur

          http://www.cyclingnews.com/races/tir...tage-3/results Sagan pobedio na trecoj etapi,sutra nas ocekuje spektakl.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Bogami je Stybar dobro spreman. Imace on sta da kaze na klasicima.

            Gilbert danas pokusao... mada mozda je krenuo ranije nego sto je trebalo, ali opet se vidjela trenutna razlika izmedju njega i Sagana. tjesim se da jos nije udario top formu i da ce to doci kad se bude jurilo po Belgiji. Puca on ove godine i na MSR.

            Sta radi Kwiatkowski. Odusevljava me momak.

            Comment


            • U fenomenalnoj je formi.Videcemo ga sutra na zavrsnom usponu.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Danas ce Contador i Quintanta da vedre i oblace Naravno, i Porte je tu. Ipak su oni jaci od Michal-a na usponima, samo je pitanje moze li on da zadrzi majicu. Ako on bude imao los dan, tu je Uran da vadi stvari za OPQS

                Comment


                • Vidi se da je Contador u formi, samo mi nije jasno zasto nije krenuo ranije jer je mogao da izvuce vise sekundi. Svaka cast Kreuziger-u. Odradio je vrhunski posao i da nije ovakva situacija mogao je da ide po etapu, lagano. Bice on zajeban kad dodju Ardeni Ali najbitnije je to sto je on lagano kruzio onuda i cekao Alberta jer su bili sigurni u pobjedu. Quintana jos uvijek nije dostigao zeljenu formu ali je i dalje dovoljno dobar da prati najjaceg na trci.

                  Kwiatkowski vozio vrhunski. Znao je on da ne moze da ih prati i nije isao u crveno... s obzirom da je ovako mlad, bas iskusna voznja. Isao je na tempo i smanjio gubitak. Ne znam oce li mu ovo biti dovoljno, ali svaka mu cast za ovo danas I svaka cast Uran-u na obavljenom poslu.

                  Sagan prica engleski Kako njemu puca za sve okolo

                  Sad se prebacujem na PN

                  Comment


                  • Auuu kako se polomio Geraint Thomas.


                    Bravo Slagter!! Vratilo mu se za ono juce A izgleda da i Rui Costa muku muci sa prokletstvom dugine majice


                    Evo ga Thomas. Zavrsio je etapu, znaci da nije ozbiljno povrijedjen.
                    Last edited by powerslave; 15-03-14, 15:59.

                    Comment


                    • Sutra nas takodje ocekuje strasno teska etapa,velika sansa za Alberta.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Dje je sad Purito Ovu etapu kao da su za njega pravili. Hohoho kako ce da popadaju kad naidje onih 600m sa prosjekom od 22%(na nekim djelovima ima 30%) Dobro, tu je njegova desna ruka Dani Moreno

                        Ne znam kakav je Quintana na zidovima, ali sigurno ce biti u vrhu. Contador je znao tu i tamo dobro da predje zid. Nije specijalista kao Purito, ali je u dobroj formi i zna da ako danas bude jak da ce preuzeti GC. Quintana ima Antona... oni dvojica danas mogu show da naprave.

                        Pozzovivo bi danas mogao da napravi dobar rezultat. Covjek od 1m60 i 50 kila bi trebao da prelazi zidove kao pauk


                        ...eee moj Fico. Da si ti ono sto si bio 2011. ,danas ne bi ni morali da se trkaju. Kako bi ih lagano pocistio



                        Dobar bi trip bio da Rui Costa danas pobijedi i uzme trku

                        Comment


                        • Kuku, sta im napravi Alberto danas Posle one etape na Vuelti 2012. ovo je nesto najbolje sto je uradio u svojoj "novoj eri" Ubio ih je. Sad se vec moze reci da se Contador vratio i da je na vecem nivou(u odnosu na proslu sezonu). Svaka mu cast za ovakvu voznju. To je pravi vozac, kojeg je uzivanje gledati... i opet se pitam kako neko moze da navija za jednog Froome-a i slicne robote kojima je svaki potez dobro proracunat. Tour je daleko i ne znam oce li Contador moci da parira Sky masini, ali se vidi da je napredovao. Kako sad kazu za njega "only SKY is the limit"... jeste saljivo, ali je u potpunosti tacno.

                          Quintana nije ni blizu svoje top forme. Realno, nema brige za njega jer ce se tempirati taman na vrijeme za Giro.

                          Evans i Uran su se danas ugasili. Bogami ce morati dobro da zapnu ako misle nesto da naprave protiv Quintana-e

                          Sve pohvale za dvojac Geschke/King. Ubila ih je depresija kad su culi ko dolazi, ali su junacki vozili

                          Ali zato, ludi Hansen Kako ga obozavam... boli njega za sve zivo. I dalje vozi kao lud i ne interesuje njega ni ko je ispred, ni ko je iza... ne zanima ga ko ce pobijediti, samo da se on provede Kad ode Jens, tu je Hansen da ga zamijeni Meni je njegova danasnja voznja jednako mila kao nekome Albertova pobjeda
                          Last edited by powerslave; 16-03-14, 21:32.

                          Comment


                          • Kakava zavrsnica Paris-Nice.

                            Betancur prvi Kolumbijac koji je osvojio P-N 2 etape i titula, odlicna trka za njega. Steta sto se Rui Costa razbio... i to u poslednjem kilometru trke

                            Kakav dan za Vichot-a U dresu francuskog sampiona je trijumfovao u Nici (i ugrabio podijum). Sigurno najveci uspjeh u njegovoj karijeri.

                            F. Schlecka uhvatise u poslednjih 50 metara

                            Na kraju, odlicna trka. Stvarno steta zbog onih padova, ali jbg... to je biciklizam. Sport za cvrste momke


                            ...e moram malo i da se nasladjujem tudjom mukom - Sky ispusio na obije trke

                            Comment


                            • Veliki Alberto Contador!

                              Veoma mi je drago zbog Betancura..
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Pih, kako jadan sprint. Giant nije ni bio u prvoj grupi jer je Kittel ranije otpao pa su morali da hvataju grupu... Lotto popadao u krivini i ona je ostao samo OPQS sa Cavom koji je sam dosao do linije sa 3 sekunde prednosti...

                                Comment

                                Working...
                                X