Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima i drugačijih primera, kad se u grupi iza "gledaju" ... Vinokurov je tako uzeo ovu etapu, i zlato na OI u Londonu
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Jungels je tako osvojio Liège–Bastogne–Liège.

      Comment


      • Ima mnogo primera, Toni Martin kad izleti na 5 km do cilja (nekad) ako se odmah ne krene, zbogom i doviđenja ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Pa dobar hronometras, dugo on moze da vrti preko 50km/h.

          Comment


          • Tako je, i to je čest slučaj da se ovi u grupi zajebu sa tim čekanjem i gledanjem među sobom (na oko 5-10km) ali ovo je bilo na 1,5km do cilja, kada su svi u speed-u..
            Utešno mi je da Froome nije uzeo 5 in a row, i stigao Induraina, jer bi se .. uz tog čoveka sam i zavoleo ovaj sport.

            Comment


            • Originally posted by salelesa View Post
              Tako je, i to je čest slučaj da se ovi u grupi zajebu sa tim čekanjem i gledanjem među sobom (na oko 5-10km) ali ovo je bilo na 1,5km do cilja, kada su svi u speed-u..
              Utešno mi je da Froome nije uzeo 5 in a row, i stigao Induraina, jer bi se .. uz tog čoveka sam i zavoleo ovaj sport.
              Isti slučaj ... pa nešto kasnije Slonče (Pantani)
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Posto si ga gledao, da te pitam kako je bre on uspevao sa onakvom konstitucijom osvaja onolike GT-ove. 188cm visok, 80/82kg tezak. Jbt danas nece bidon da nose sa sobom na uspone, 0.5kg tesko A on sa takvom gradjom umeo da naredja Giro i Tour u jednoj godini, dva puta u karijeri.

                Comment


                • Njegov organizam je bio nešto neviđeno, ne sećam se svih detalja, mislim da mu je puls u stanju mirovanja bio 30 ... tako nešto.
                  sale će to verovatno bolje znati ...
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Ah memories, bio je takva zverina na TT-u, dominacija kakva se danas ne viđa .. ubijao ih je, a na planinama branio, nešto kao Dumoulin na Điru prošle godine. Plus ta mEdecina, znatno više kisika od normalnog čoveka i taj puls. Na sve to, Banesto je bio među 2_3 najjača tima.

                    Comment


                    • .. kad smo već kod dobrih starih vremena, vidim ja nešto mi nedostaje, gde je fuckin' LeMond on Tour ?? Radio je prethodnih nekoliko godina, a ove godine niš' .. bilo nešto Pistolera ove treće nedelje.

                      Comment


                      • Pa gde ces bolje od Pistolera
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Obicno bude tako, daju mu volje za zivot, a onda mu se useru u zivot [emoji3] Jesi video kad su krenuli da daju gas, kako ga stizu, snimak sa helija, on ko da ide u mesto [emoji3]
                          Dali gas, a on pustio gas, tako je izgledalo

                          Jel se secate ovoga? Ni dan danas ne mogu da prezalim

                          https://youtu.be/BZNgFiovZgk

                          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Hi,hi, zicer za tebe .. ne umanjujem značaj Velikog Alberta, nego je bio nešto na kašičicu, a Greg je imao one svoje emisije.

                            Comment


                            • Cuvena Vuelta koju je osvojio cuveni Kris Horner
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                Posto si ga gledao, da te pitam kako je bre on uspevao sa onakvom konstitucijom osvaja onolike GT-ove. 188cm visok, 80/82kg tezak. Jbt danas nece bidon da nose sa sobom na uspone, 0.5kg tesko A on sa takvom gradjom umeo da naredja Giro i Tour u jednoj godini, dva puta u karijeri.
                                Doping bato...

                                Comment

                                Working...
                                X