Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fantastični Roglič na Pirenejima. Inače očajna suradnja sa Krujswikom. Ovaj Krujswik ni jednom, da pomogne Rogliču. Da bi sledeče godine Roglič dobio TOUR mora dobiti kakvo kvalitetno pojačanje u ekimi. Ne trebaju me neki Krujswiki. Trebaju pu pomagaču u stilu Bartela i Kaitkowskog znači Majka, Nieve, Kangert, Valverde bi bili najbolja moguča pojačanja za Lotto Jumbo.

    Comment


    • Mnogo je velika razlika biti drugi i deseti. Ali nije u tome poenta, da je on imao snage za prvo mesto napao bi, ocigledno nije, a sto bi na svoju stetu dao Roglicu da ga obidje, tako sto ne bi spajao? Vrv je video da je Thomas prejak danas i da ce da mu skoci ako Roglic ode daleko ili je mislio da je Roglic suvise jak da bi Thomas spojio pa bi izgubili minut sto Thomasu ne bi skodilo a njemu bi.

      Pazi ja te razumem, to ima logike iz neutralnog ugla jer mi hocemo da se svi bore protiv zute majice, pa makar i na njihovu stetu, ali niko da je u toj situaciju ne bi namerno sebe zrtvovao zbog zanimljivosti trke, posebno sto oni ceo zivot voze da bi imali sto bolje rezultate i sigurno da mu znaci 2. mesto vise nego 3. ili 10. Isto kao sto bi i lupam Simon izmrcvario Djokovica sto je vise moguce pred mec sa Federerom iako zna da Nole ima vece sanse da dobije, ali nema logike iz njegovog ugla da to radi, nije on tu da radi protiv nekog ili za nekog i da cini zelje navijacima, nego da pobedi/ima sto bolju poziciju/manji zaostatak na kraju u Parizu.

      Sad da je to lupam bio Barde ili Kintana na tom mestu, koji su ispali iz borbe za zuto, naravno da ne bi ni sekunde vukli, pa makar izgubili 15min zajedno sa Tomasom, jer oni ne mogu ni Roglica ni Tomasa da stignu, ali Dumulan je u direktnoj borbi tu.

      Inace Tur interesantniji po desavanjima nego prethodnih godina, ali nema te drazi bez Pistolera i Kevendisa.
      Last edited by colchonero; 28-07-18, 00:05.

      Comment


      • Nije delovao bez snage, vec kao da je svesno vozio defanzivno, zbog toga sam najvise ogorcen.
        Mozda mu uzme 2 minuta na hronometru i demantuje me
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Kaze Ogi fantastican Tur

          Ne znam zbog cega je ovogodisnji Tur bio fantastican, bio je sranje kao i prethodnih godina

          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Tom zavrsio drugi, moze zavrsiti karijeru, uspeo je
            Panj!
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Tek sad odgledao, jbg, i čika Sale je danas vozio etapu od 80ak km..
              Tom je ipak uspeo da se domogne drugog mesta, uprkos Giru i tome što nema nikakvu pomoć tima. Primož bar ima Kruijswijk-a i da ponovim, nadam se da će pre ili kasnije, pravda biti zadovoljena, i Tom uzeti trofej, a Lotto momci podijum!
              Roglu je def stigla jučerašnja etapa, te otuda slabije izdanje na TT-u koji inače, izuzetno vozi.. zvanično 4. mesto, a nezvanično 2. uz back2back osvojene Quinn stage etape .. maestralno!

              Ne znam šta Ogi (ili bilo ko priča) _ nit me zanima , ali Tour NIKAD nije dosadan; u takmičarskom i sportskom delu, zbog SKYminacije jes' malo mazohizam gledati (kao domaći fudbal) ali u svakom drugom pogledu je ono što je oduvek bio, SPEKTAKL i praznik za oči i dušu.

              Brzo će i ta, iz godine u godinu, sve luđa Vuelta..

              Comment


              • Nadam se da ce je voziti i Richie i Vincenzo.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Jel to sve odlučeno kada biciklisti tako ležerno odrađuju poslednju etapu?
                  Samo što se ne zagrle i opletu po kolce. [emoji4]

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Tako je već godinama, džentlmenski dogovor među njima .. jedino će na kraju da se pojure Sagan i preostali sprinteri za etapnu pobedu.

                    Comment


                    • Zanima me da li bi neko pokusao da je razlika 5 do 10 sekundi..
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Bio takav slučaj pre (slagaću te) 20ak godina .. razlika bila oko 30sec, lik nategao da stigne, ali ga "ovaj" pojurio i stigao.
                        Kažem, drže se tog nekog dogovora, što je i okay .. pogledajte, svi bre srećni i relaksirani što su preživeli ove 3 nedelje i stigli do Pariza.

                        Comment


                        • I kakav bedak, koliko je malo falilo beguncu da izdrzi, 200-300m

                          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Obicno bude tako, daju mu volje za zivot, a onda mu se useru u zivot Jesi video kad su krenuli da daju gas, kako ga stizu, snimak sa helija, on ko da ide u mesto

                            Comment


                            • Nikad ne potcenjuj moć pelotona a i on krenuo prerano, da je sačekao još koju stotinu metara, možda bi ishod bio drugačiji.

                              Comment


                              • Upravo ta moc pelaton dosta puta ubija cari trke Dok je vozio Merksx bilo je nesto drugacije

                                Na Vuelti barem nece biti ovako jakog Sky-a, koji je imao vozace na oba GT-a, na ovom trecem ce valjda biti iscedjeni. Pa da gledamo pentrase na miru kako se kolju po planinama.

                                Comment

                                Working...
                                X