Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posto sam trenutno u fazi spustanja kilaze i voznje sobnog bicikla jos ne razmisljam o kupovini bicikla,ali sam planirao da ga kupim tamo oko nove godine.Posto sam student,bas i nemam kesa ali sam planirao za bajs da skupim 500-600 eura.Dok se ja dovedem do nekog pristojnog nivoa spremnosti procice vremena Taman cu do tad i biciklo kupiti pa racunam da ce moje avanture krenuti taman sledece godine u ovo doba
    Last edited by powerslave; 19-05-13, 14:42.

    Comment


    • Trenutno je na programu poslednja etapa Kalifornije.Vozaci ce ici preko Golden Gate-a

      Comment


      • Steta sto to nije zakaceno u prenosu!

        Comment


        • Vala steta Dako okaci neko to na YT.

          Van Garderen izdominirao ove godine.Bice nesto od njega

          Comment


          • Pratio sam prva tri dana, po onoj vrucini kjad su vozili, posle nisam uhvatio! Jel na hronometru pobego?

            Comment


            • Што се тиче бајсева, ја ђирам неки Каприоло, стар је Бога ми, једно, 10-ак година, и служи ме ок. Мало сам га прерастао али служи сврси. Иначе, не могу да му извучем волан, јебем ли га зашто, одврнем све могуће на њему, и доле на оној вертикалној шипци и горе онај шраф што мора да се одврће инбусом и неће да се макне. А бајс личи на неки брдски, баш је онако дебео.

              Сад за можда месец дана планирам да купим нови, има у Шапцу на пијаци половни бајсеви, као нови, увезени из Немачке, Холандије, Аустрије... Цене се крећу од 30 до 150 јевреја. Ја не намеравам да дам више од 70. А стварно су квалитетни.
              Нисам дуго возио, сад сам се наложио и планирам тај нови да возим по БГ-у па онда после неког времена и кроз Србију, ако Бог да. Циљ ми је да једном одем до села (150 километра, 2 брдска циља - Цер и још неко веће брдо, а до њих ливада).

              У принципу, иста је ситуација као са Power-ом, сад нема шансе да одвозам 10 мало зајебанијих километра. Имам 100 кг.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Adje View Post
                Pratio sam prva tri dana, po onoj vrucini kjad su vozili, posle nisam uhvatio! Jel na hronometru pobego?
                Napravio je on prednost na petoj etapi kad je stari Jensi pobijedio A onda je na sestoj(hronometru) zakucao I sinoc na usponu stigao treci sa 10-ak sekundi zaostatka ali zajedno sa Rogersom koji mu je bio najblizi u generalnom.

                Odlicno vozi Tejay i polako ga pripremaju za ulogu lidera.Nije on jos uvijek spreman da bude glavni..makar ne ove sezone.Ima on jos dosta da uci,a do tad ce Evans da vlada

                Comment


                • Originally posted by Uros94 View Post
                  Што се тиче бајсева, ја ђирам неки Каприоло, стар је Бога ми, једно, 10-ак година, и служи ме ок. Мало сам га прерастао али служи сврси. Иначе, не могу да му извучем волан, јебем ли га зашто, одврнем све могуће на њему, и доле на оној вертикалној шипци и горе онај шраф што мора да се одврће инбусом и неће да се макне. А бајс личи на неки брдски, баш је онако дебео.

                  Сад за можда месец дана планирам да купим нови, има у Шапцу на пијаци половни бајсеви, као нови, увезени из Немачке, Холандије, Аустрије... Цене се крећу од 30 до 150 јевреја. Ја не намеравам да дам више од 70. А стварно су квалитетни.
                  Нисам дуго возио, сад сам се наложио и планирам тај нови да возим по БГ-у па онда после неког времена и кроз Србију, ако Бог да. Циљ ми је да једном одем до села (150 километра, 2 брдска циља - Цер и још неко веће брдо, а до њих ливада).

                  У принципу, иста је ситуација као са Power-ом, сад нема шансе да одвозам 10 мало зајебанијих километра. Имам 100 кг.

                  Moze se, kako se ne bi moglo. Ja kad se nisam nikakavim sportom a imao sam 110 kila bavio sam u podne u sedmom mjesecu ofvezao do vrha Sljemena, to je 15 jako zajebanih kilometara.
                  I sad kad se vec 3 godine redovito bavim sportom, pa sam smanjio na 100 (imao sam skoro 120 prije 3 godine, nisam se mogao pomaknuti na tenisu) bi to jako tesko odvezao jer je bila jako teska ruta. Dobro, ja sam visok skoro 2 metra.

                  Comment


                  • Povukao se Denis Menchov!Vjerovatno se povukao od nevolje jer su poceli sve vise da ga povezuju sa doping aferama.Odlican vozac ali,kao i svi velikani iz te generacije,mora biti sumnjiv...Neka mu je srecna penzija ali mislim da mu se ne pise dobro u narednim godinama.

                    I Leipheimer je objavio penziju.Njega su vec presjekli pa ne mora vise da strahuje

                    Comment


                    • Kako veliki Jens vozi hronometar

                      Comment


                      • Prica se da ce Rigoberto Uran sledece godine voziti za OPQS jer zeli da bude lider na Touru 2014.



                        EDIT:

                        Hahahahaha evo napokon neko izbacio na net.Najbolja fora iz Kalifornije




                        Last edited by powerslave; 22-05-13, 15:46.

                        Comment


                        • Nesto sam razmisljao

                          Bilo bi super kad bi Giro i Vuelta zamijenili termine.Znam da je luda ideja ali vrijeme ce iz godine u godinu biti sve ekstremnije i gore zbog svega sto se desava na planeti.Vjerovatno nisam jedini kome je to palo na pamet,ali se neke stvari vjerovatno ne mogu promijeniti.

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Nesto sam razmisljao

                            Bilo bi super kad bi Giro i Vuelta zamijenili termine.Znam da je luda ideja ali vrijeme ce iz godine u godinu biti sve ekstremnije i gore zbog svega sto se desava na planeti.Vjerovatno nisam jedini kome je to palo na pamet,ali se neke stvari vjerovatno ne mogu promijeniti.
                            Najbolje resenje je da se ne ide toliko na sever. Situacija ce biti sve gora
                            u narednih nekoliko godina, i sami smo svedoci toga na ovim prostorima.

                            U zamenu termina nesto ne verujem, ali kapiram da se moze napraviti Giro
                            i bez da se ide toliko severno, ima Italija dovoljno potencijala, ali ostaje
                            pitanje sponzora.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Armstrong on Twitter: "Knowing I have zero credibility on the doping issue – I still can't help but think, 'really Di Luca? Are you that f***ing stupid??' "

                              Comment


                              • Хахахаха, какав цар.
                                Last edited by Урош94; 26-05-13, 16:15.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X