Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 15 (April 2 - April 8)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Potpisujem sve sto si rekao...Pogotovo je otezavajuca okolnost povreda Hill-a.

    Ova pozicija u kojoj se oni nalaze je ipak nesto najgore sto moze da se desi timu. Nit' ce uci u PO,nit' ce imati visok pik,koji im je prekopotreban. Dobra stvar za njih je sto ce ovo biti jedan od najjacih draftova u poslednjih par godina. Ali mislim da ce Nash sigurno da ode,bar je sam rekao da ce se to desiti ako se Sunsi ozbiljno ne pojacaju. Ne znam sta je sa Brooks-om i da li se vraca. Savreseno bi im legao kao zamena za Nasha od sledece sezone.

    Comment


    • #17
      Ja cuo da Nes potpisuje trogodisnji ugovor.Do svoje 41 godine da igra.
      Bruks je jedna velika enigma, ali verujem da ce ostati i da ce on u odnosu na Nesa da dobija vecu minutazu, treba juriti trojku posto se Hilov kraj blizi , a i za ovu sezonu je gotov i istice mu jednogodisnji ugovor koji je potpisao na pocetku sezone, pa verujem da ce ili napustiti ekipu i preci u drugi klub ili ce se penzionizati.Ti od mene svakako znas koga bi mogli juriti na draftu od igraca na toj poziciji.

      Comment


      • #18
        Sunsi su mi za sada enigma kada je draft u pitanju. Jer ne znamo sta ce biti sa pozicijom pleja. Ako ostanu i bez Nasha i bez Brooksa onda ce definitivno juriti Marshalla sa UNC-a. Ali verovatnije je da ce ipak ostati neki od ove dvojice tako da ce traziti SF-a ili PF-a. Mislim da im pozicja nece omoguciti nekog fantasticnog igraca,ali mozda bi Quincy Miller mogao da bude odlican fit za njih,naravno ako izadje na draft. Barnes,Jones III,Terrence Jones ce svi otici pre nego sto Sunsi dodju na red. Steta.

        Comment


        • #19
          Jedino ako Sunsi imadnu srece pa dobiju dobrog pika,ali to ce se tesko desit mozda bi im dobro dosao i Teague mladji,ali neznam bas koji bi on mogo biti pik.
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • #20
            Originally posted by stefan12 View Post
            Jedino ako Sunsi imadnu srece pa dobiju dobrog pika,ali to ce se tesko desit mozda bi im dobro dosao i Teague mladji,ali neznam bas koji bi on mogo biti pik.
            Ja mislim da se on nije prijavio za draft.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by Reise View Post
              Ja mislim da se on nije prijavio za draft.
              Jos nije...a moje je misljenje da se u svakom slucaju nece prijaviti. Ima on jos dosta da radi.

              Comment


              • #22
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • #23
                  Ajde i ja da postavim nesto od sinoc

                  Comment


                  • #24

                    Comment


                    • #25
                      Pau doneo pobedu s ovim blokom.

                      Last edited by Ernesto; 04-04-12, 07:24.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • #26
                        A SaS Koje savrsenstvo napada.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          A SaS Koje savrsenstvo napada.
                          Bruka kako igraju ove godine. Imaju odlican roster koji se pojacali dovodjenjm Diawa i po meni oni su kandidati a titulu. Nadam se da cemo ih isprasiti veceras
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by colke995 View Post
                            Bruka kako igraju ove godine. Imaju odlican roster koji se pojacali dovodjenjm Diawa i po meni oni su kandidati a titulu. Nadam se da cemo ih isprasiti veceras
                            Pa mozes samo da se nadas...

                            Spursi imaju strasan sastav, dovodjenjem Borisa su samo upgrade-ovali roster koji je i ovako prejak, zaista fantastican tim... A nekako se o njima manje prica, uglavnom su tu Oklahoma, Heat i Bullsi kad se prica o tituli.. Slicno je bilo i prosle godine kad je Dalas bio u pitanju... Mozda se desi ista stvar ove sezone...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • #29
                              I prosle godine su Spursi gazili sve redom u regularnom delu sezone i onda ih Memphis izbacio u PO-u.

                              Cisto sumnjam da ce se nesto slicno desiti ove godine,ali isto tako mislim da Spursi nece doci do velikog finala.

                              Comment


                              • #30
                                Tesko da bi San Antonio mogao do titule.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X