Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Moto GP Commercialbank Grand Prix Of Qatar - Losail

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Rossi na ovom forumu ima više navijača nego u mugellu XDDDDDDD'
    Valentino Rossi #46

    G.O.A.T

    Comment


    • #17
      Originally posted by Hurricane View Post
      Bas me zanima ko je drugi glasao za Stonera
      Navijac Rossia koji je odlucio jednom u zivotu da bude realan
      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

      Comment


      • #18
        Ja sam treći koji je glasao za Stonera.Lorenco i Pedrosa nemaju nikakvih šansi iako imaju slične mašine.Stoner je Stoner.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #19
          Originally posted by L. Lawliet View Post
          Navijac Rossia koji je odlucio jednom u zivotu da bude realan
          Eh i to cudo da se desi...
          sigpic

          Comment


          • #20
            Obožavam Rosija...pratim ga od 125-tice...ali bio realan i moj glas dao Stoneru,Rosi i Dukati još nisu ušli u "štos"........ali tek kreće sezona.......poz od baneta......

            Comment


            • #21
              Originally posted by BaneJevtic View Post
              Obožavam Rosija...pratim ga od 125-tice...ali bio realan i moj glas dao Stoneru,Rosi i Dukati još nisu ušli u "štos"........ali tek kreće sezona.......poz od baneta......
              Ja sam vrlo realno dala glas Rosiju! Doktor je to, sa njim nista nije nemoguce!
              #58

              Comment


              • #22
                Da je postavljeno pitanje ko ce biti na petom mestu e onda bi glasao za Rosija.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Ares View Post
                  Da je postavljeno pitanje ko ce biti na petom mestu e onda bi glasao za Rosija.
                  Realno, ali potpuno realno Rossija ne bih otpisao makar i tomos vozio . Prosto covjek umije da iznenadi
                  [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                  Comment


                  • #24
                    eh da je sad 2004 godina bio bih siguran u cudo,a ovako ocekujem reprizu 2011 i patnju i u 2012 godini
                    Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                    Comment


                    • #25
                      Nemoj neko da zaboravi , prvi trening MotoGP je u cetvrtak u 17 h !

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Fredi View Post
                        Nemoj neko da zaboravi , prvi trening MotoGP je u cetvrtak u 17 h !
                        Pa ja sam jedva docekao da pocne sezona,kako bi mogao da zaboravim.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          http://en.wikipedia.org/wiki/Qatar_m...cle_Grand_Prix
                          Stoner dominira ovom stazom još od 2007.Jedino 2010. nije pobedio kada je sam napravio grešku i izleteo.Tada je Rosi pobedio na Jamahi.Zaista ne vidim način da ga neko pobedi.Jedva čekam da gledam dominaciju Ke(j)sija!Čekao sam isto tako kao što vi sada čekati ROsijeve pobede.Verujte mi, vredelo je čekati.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Polako Marked, nemoj da trcis pred rudu. Jeste da je do sad pobedjivao, ali sacekacemo nedelju pa cemo videti.
                            Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                            Comment


                            • #29
                              Polako cek da se odvozi trka, ovo je MotoGp ne formula 1 ima i drugih dobrih vozaca
                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment


                              • #30
                                Dobar dan!

                                Načekasmo se vala...
                                Last edited by Hayate.33; 03-04-12, 10:11.
                                http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                                Comment

                                Working...
                                X