Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DJ Kembel sa spakovanih osam trica otežao Feneru put ka odbrani titule i poslao seriju u majstoricu.
    Ne zna se gde je više škripalo u timu Fenera. Da ih koliko-toliko šut Dixona i Mahmutoglua nije služio mnogo pre vremena domaći iz prestonice bi raširenih ruku slavili.
    Sada već evidentno sa kakvim se problemima sučeljava gigant iz Istanbula. Nisu samo problemi u smanjenom igračkom kadru, protkani brojnim povredama, već i očigledni pad forme i zamor materijala kod većine pojedinaca.
    Izvuk'o se Fener pred svojim pristalicama, ali ne, i pred glasnom publikom u Ankari.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Smor igraju, dosadna kosarka..meni je najodvratnije da gledam njih na terenu. Retko odvratna ekipa.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        DJ Kembel sa spakovanih osam trica otežao Feneru put ka odbrani titule i poslao seriju u majstoricu.
        Ne zna se gde je više škripalo u timu Fenera. Da ih koliko-toliko šut Dixona i Mahmutoglua nije služio mnogo pre vremena domaći iz prestonice bi raširenih ruku slavili.
        Sada već evidentno sa kakvim se problemima sučeljava gigant iz Istanbula. Nisu samo problemi u smanjenom igračkom kadru, protkani brojnim povredama, već i očigledni pad forme i zamor materijala kod većine pojedinaca.
        Izvuk'o se Fener pred svojim pristalicama, ali ne, i pred glasnom publikom u Ankari.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
        TJ Kembel*
        Sudije su gurale Fener u finišu, ipak je na kraju zasluženo dobio Telekom. Nisu prikazali neku kvalitetnu košarku, igra im se bazirala na šutu za 3 pogotovo 4/4, ali su bili manje gori od Fenera. Na kraju se Željko nešto bunio i prigovarao sudijama

        Comment


        • Upravo je TJ Kembel (hvala na ispravci) sa 4 trice u zadnjem kvartalu režirao veliku pobedu i odveo svoj tim u odlučujuću bitku.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Upravo je TJ Kembel (hvala na ispravci) sa 4 trice u zadnjem kvartalu režirao veliku pobedu i odveo svoj tim u odlučujuću bitku.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
            Ništa. Ona trojka iz kornera na 81-80 je rešila meč, na kraju je Landsberg hladnokrvno sa penala priveo meč kraju.
            Interesantan roster, pitanje je kakve su njihove ambicije u budućnosti da možda zadrže Kembela i Lendsberga, eventualno Štimca i da probaj da se pojačaju još malo. Gabriel je katastrofa od igrača ako ga stane šut za 3 nema plan B. Ovi domaći igrači nisu za komentarisanje, šaka jada.

            Comment


            • Ma u Turskoj jbno mozes 6 stranaca, a domacih nema a leka..1-2 max solidni po ekipi. Tako im je kako im je.Ali ako ubodu 6 dobrih stranaca moze tu dosta.

              Dejo dobio 87-77 i prosao u HT imali 17 p i dodje na egal strasno kako Dejo stane kad ima prednost, popizdeo sam
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Kakav su tim, skup divljaka, pokazali su u Pioniru protiv Partizana. Trinkijevi momci se sa lakoćom poigravali sa njima.
                Sve u njihovoj igri zavisi od šuta za tri. Svi pucaju osim Pekera i Štimca. Mogu biti neugodni ako uđu u zonu al su relativno limitirana momčad koju je Fener, i ovako rovit i u padu forme, morao rešiti u dva meča.
                Nema sumnje da će se Željkovi momci izdignuti, slaviti u trećem meču, ali sa trenutnim igrarijama daleko su od nivoa Anadolu Efesa.
                Ako nešto na brzinu ne promene teško će odbraniti naslov turskog prvaka.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • U Francuskoj Monako blizu da bude prvi polufinalista. Pocetak 4/4 +17 u Limozu koji su vec 4 puta dobili ove sezone.
                  Nanter nakon -16 sa poluvremena u 4/4 ulazi sa -5 i nada se brejku i prolasku u 1/2 finale.

                  Za nesto vise od pola sata Milano-Avelino majstorica, nadam se da ce moj ljubimac Kyfer Sikes odigrati novu maestralnu partiju

                  Comment


                  • Skoro ružniju utakmicu nisam gledao od Bajern - Braunšvajg švarcvald klinik štagod. Smislenije mi da gledam Tamiš - Zlatibor jer je manji festival brainfartova nego što je viđen na ovoj "utakmici''. Žali Bože utrošenog vremena.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by poacher View Post
                      U Francuskoj Monako blizu da bude prvi polufinalista. Pocetak 4/4 +17 u Limozu koji su vec 4 puta dobili ove sezone.
                      Nanter nakon -16 sa poluvremena u 4/4 ulazi sa -5 i nada se brejku i prolasku u 1/2 finale.

                      Za nesto vise od pola sata Milano-Avelino majstorica, nadam se da ce moj ljubimac Kyfer Sikes odigrati novu maestralnu partiju
                      Znači, ima nas više ...
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by kankkunen View Post
                        Znači, ima nas više ...
                        Hahah, interesantno je da sam ga zavoleo kladeći se protiv Avelina, oborio me za finu isplatu jer sam ih igrao da daju manje od ponuđene granice dečko me već na poluvremenu sam bacao.

                        Nanter nadoknadio 18 poena zaostatka, 4 minuta do kraja imali +3 (59:62) da bi Ortez do kraja meča napravio 17:2 seriju i rezultataski gledano ubedljivo slavio.

                        Comment


                        • Ortez nisam igra, vec na Bajern i Treviso, plus vise poena Alba...Ovi bez dva lidera dole i gore i ovi ih ubise 14-24 u drugoj. Deo kad mosri smori jbte. Ortez je bio fin kec, smao mi se ne svidja kod FRA na dva meca, lepsa dvojka bila na MOnako..Limoz se skroz raspao a i Monako pod Obradovicem igra sjajno. Ortez je ovo izvukao nevidjeno, cak su i gubili nesto malo i onda opste ludilo i laka zavrsnica u par minuta.

                          Avelino manje poena je uvek smrt, porpilicno divlje igraju..nije to ni toliko los tim sada, mozda i pomuce ove..srecom im se vratio centar, sa OMicem bi izgubili glat..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Skoro ružniju utakmicu nisam gledao od Bajern - Braunšvajg švarcvald klinik štagod. Smislenije mi da gledam Tamiš - Zlatibor jer je manji festival brainfartova nego što je viđen na ovoj "utakmici''. Žali Bože utrošenog vremena.
                            O gde si Dekki legendo ;)
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Jezivo losa forma Nedovica posle povrede. Avalino mora biti bolji 10p da dobije ovo sa buzzer beater
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Avelino manje poena je uvek smrt, porpilicno divlje igraju..nije to ni toliko los tim sada, mozda i pomuce ove..srecom im se vratio centar, sa OMicem bi izgubili glat..
                                Igrali protiv Banvita, imali neki niz od 6-7 meceva gde nisu ubacili vise od 70-72p a margina bila 73.5
                                Ljudi dali 60 za poluvreme hahah Sykes igrao svih 40 ja mislim

                                edit: http://www.championsleague.basketbal...#|tab=boxscore

                                Nije bas 60 za poluvreme ali je bilo mnogo, svakako.
                                Last edited by poacher; 26-05-19, 19:51.

                                Comment

                                Working...
                                X