Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg finale EL malo li je. Dok njega nisu postavili za trenera F4 im bio pustak san.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ako me sećanje ne vara Larkin je već bio u Evropi?
      Jel to taj Larkin što je sa Vilbekinom činio strašan napadački duo u Dački...?

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Nije, Shane je igrao u Baskoniji. Ubica u napadu, bas prebrz lik.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Ako me sećanje ne vara Larkin je već bio u Evropi?
          Jel to taj Larkin što je sa Vilbekinom činio strašan napadački duo u Dački...?

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
          ne, u baskoniji igrao

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Ako me sećanje ne vara Larkin je već bio u Evropi?
            Jel to taj Larkin što je sa Vilbekinom činio strašan napadački duo u Dački...?

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
            Razmontirao nas u Beogradu u sred Arene pre dve godine,ali ga onda Laza,Djenka i Jovic stavili u dzep u revansu u Vitoriji.....eh ta lepa "hard defense and transition ofense EL vremena" Inace strasan igrac

            Comment


            • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Nije, Shane je igrao u Baskoniji. Ubica u napadu, bas prebrz lik.
                Bravooo. Baskonija ne Dačka [emoji4]

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    ne, u baskoniji igrao
                    Da igrao je u Baskoniji. Gde si ti Mrkela, nema te nigde..Neko bi rekao da je ovaj Larkin dobar covek ali ostaje duzan po kafanama, losa narav..voli da se istice ali kad pukne..nema ga nigde ljudina xD
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • I pored unosnog čeka od strane emisara Efesa, Malkolm Dilejni odlučio da NBA parkete zameni kineskim milionima.
                        Bivši plej Lokomotive Kubanj igraće u najmnogoljudnijoj zemlji za "tričavih" 2 miliona po sezoni + razne bonuse.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          I pored unosnog čeka od strane emisara Efesa, Malkolm Dilejni odlučio da NBA parkete zameni kineskim milionima.
                          Bivši plej Lokomotive Kubanj igraće u najmnogoljudnijoj zemlji za "tričavih" 2 miliona po sezoni + razne bonuse.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                          To je bilo jasno (da nece u Efes) nakon sto je Larkin potpisao.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • UDARIO ŠPANAC NA ŠPANCA Garbahosa osuo paljbu po predsedniku Evrolige http://sport.blic.rs/lsd2wy6

                            Bravo Garbi, jedan od retkih celnika sa cojones. Mada mu se mozda jedinom i moze da bude takav.

                            Comment


                            • Johnny O'Bryant u Makabiju ... dobar potpis
                              Joe Ragland se vratio u Avelino
                              Voja Stojanovi u Torinu, biće jako zanimljiv tim, to se mora ispratiti
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • odlican potpis makabija!

                                Comment

                                Working...
                                X